جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲:۵۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۳/ فروردین/ ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۹
  |   نظرات: ۲ نظر
2,746 نفر بازدید

انصاری‌فرد: آقای وزیر شکایت از برانکو را مطرح کرد/ حکم جلب من به خاطر پرسپولیس بود

پرسپولیس نیوز: مدیر عامل سابق پرسپولیس یکی از مشکلات اصلی اش در این باشگاه را به آمدن رسول پناه به پرسپولیس ربط داد. انصاری فرد در این مصاحبه به خیلی از سوالات پاسخ گفت.

محمد حسن انصاری فرد در گفت و گو با مجله ویدیویی تی وی پلاس به برخی سوالات پاسخ داد. وی اظهار داشت: طی این مدت صحبت هایی مطرح شد که لازم دانستم بنده هم حرف هایم را بزنم. زمانی که آقای سلطانی فر برای حضور در پرسپولیس با من صحبت کردند گفتند این باشگاه بدهی و مشکل مالی ندارد اما زمانی که به پرسپولیس آمدم این باشگاه هیچ پولی نداشت و ۱۷ میلیارد پول ایرانسل را هم جلوتر گرفته و خرج کرده بودند. یک میلیارد از پول آل اسپورت را هم گرفته بودند. پول پیمانکاران و سازمان لیگ هم گرفته شده بود و حتی ۷ میلیارد هم از ریحان فیلم گرفته بودند. در همان مقطع باید مجوز آسیایی را هم می گرفتیم و ما فقط دو هفته فرصت داشتیم که ۳ میلیارد پرداخت کنیم. دو میلیارد و دویست میلیون تومان چک را هم باید پرداخت می کردیم. بازیکنان هم پول نگرفته بودند. حدود ۱۳ میلیارد طلب بازیکنان و ۱۵ میلیارد هم طلب کادر فنی بود و ما حدود ۳۰ میلیارد را باید پرداخت می کردیم. به همین دلیل به دنبال راه حل های جدید برای درآمدزایی بودیم.

وی در ادامه افزود: از همان روز اول با هیات مدیره مشکل داشتیم. حتی یکی از اعضای هیات مدیره بهانه سفر کرد و در جلسه شرکت نکرد. در همان جلسه اول که حضور پیدا کردم، متوجه شدم که هیات مدیره علاقه ای به حضور من ندارد. آقای هاشمی که با آمدن بنده ۶ جلسه غیبت کرد و خیلی پرخاشگرانه حرف می زد. انتظار داشتم آن موقع وزیر ورزش حرفی بزند اما متاسفانه وزیر ورزش واکنشی که نشان نداد حتی پشت هیات مدیره هم ایستاد. آن موقع مجدد گفتم اگر صلاح می دانید من را به هیات مدیره اضافه کنید چرا که سابقه نداشته هیچ وقت یک مدیر عامل عضو هیات مدیره باشگاه نباشد.

مدیر عامل سابق پرسپولیس در ادامه افزود: از زمانی که آقای رسول پناه آمد فاصله من و وزیر خیلی زیاد شد. با این تنش هایی که در پرسپولیس است هیچ کسی حاضر نیست با پرسپولیس قرارداد اسپانسری ببندد و حتی زمان من که می بستند می گفتند از کجا معلوم ۶ ماه بعد شما باشید چون ما الان به شما اعتماد داریم. مدیر عامل باید تصمیمات هیات مدیره را اجرا کند اما هیات مدیره ای که به کار مدیر عاملش علاقمند باشد. زمانی که رسول پناه نبود ما با همه مشکلات می ساختیم اما از وقتی او آمد وزیر مستقیم با او در ارتباط بود‌. روز اول به ما گفتند که رسول پناه قرار است ۷، ۸ میلیارد پول بیاورد اما پولی نیاورد و من این مسئله را به وزیر گفتم و ایشان هم گفتند که اتفاقا از جانب من به او بگو که چرا پول نیاوردی. وقتی به او گفتم، گفت که بعدا می آوردم که بعد هم پولی نیاورد و در نهایت سر داستان کالدرون پول آورد و بعد هم گفت که باید پول را به من برگردانید و چند بار هم دنبال پولش آمد و گفت که باید به من چک بدهید.

انصاری فرد در خصوص حکم جلبش گفت: یک طلب ۵۰ میلیونی از سالیان قبل بوده که الان نزدیک به ۲۰۰ میلیون تومان شده که این پول برای باشگاه پرسپولیس بوده و نه شخص من‌. همه من را می شناسند و می دانند کجا هستم و این حرف ها که حکم جلب گرفته شده صحت ندارد.

وی در خصوص این که شکایت از برانکو با تصمیم او بوده اعلام کرد: در آخرین روزی که من در باشگاه پرسپولیس بودم قرار بود این مسئله در هیات مدیره پرسپولیس مورد بررسی قرار بگیرد اما این مسئله به دستور آقای وزیر قرار بود انجام بگیرد و ایشان بحث شکایت از برانکو را مطرح کردند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “انصاری‌فرد: آقای وزیر شکایت از برانکو را مطرح کرد/ حکم جلب من به خاطر پرسپولیس بود”

 1. ناصر گفت:

  ۲

  ۰

  آقا من نه هولیگانم نه هوادار انصاری فرد. من طرفدار پرسپولیسم. حرف های انصاری فرد شفاف و روشنه. انقدر شفاف هست که به راحتی قابل ارزیابی هست. همه حرف هایی که الان خوندم عدد و رقم هست. می شه پیگیری کرد و صحت یا دروغ بودنش رو دید.
  خطاب به کسانی که تلاش می کنند از آب گل آلود ماهی بگیرند این که آقایون فساد همه رو نابود می کنه. شما که خواهش و تمنا نمی فهمید، فحش درست درمون هم که نمی شه نوشت بهتون گفت. آخه نادون های احمق! یه روز می رسه که این افتضاحات مدیریتی رو نمی شه دگ جبران کرد. آقای وزیر عزیز! داری تبر می زنی به ریشه پرسپولیس. حساب ما و شما شده بازیه مافیا. شما یا شهروند تبری یا مافیا. ولی هر کدوم که هستی به قرآن با این رویه داری پرسپولیس و حتی کیسه رو نابود می کنی. پرسپولیسی که با این همه هوادار می تونست بعد این همه سال استادیومه خودشو داشته باشه، زمین تمرین درست درمون و کلی امکانات داشته باشه، فقط و فقط بدهی داره. کجای دنیا تیمی که سه تا قهرمانی پشت سر هم میاره باید انقدر بدهی داشته باشه. چرا واقعا؟ مگه چه خرجی کردید که اون همه پول رفته به باد. من نمی فهمم یعنی چی که همه پول ها پیش خور شده؟ فصل شروع نشده پول هاش تموم شده. چرا یک بار یک حسابرسی درست نمی شه مشخص شه چرا ما این همه بدهی داریم. تا کی باید قراردادها بد بسته بشه، تا کی باید مخارج از درآمدها بیشتر بشه. خوب این رو بهش می گن شکاف مدیریتی. هر آدم بی سوادی هم می فهمه که مدیریت مشکل داره.
  زمان طاهری و گرشاسبی می گفتن بدهی های باشگاه کم شده، حالا تو زمان آقای عرب بدهی ها شده این هوا. چرا نباید ایشون مواخذه بشه و نتیجش رو ما بفهمیم. چرا باید انصاری فرد که سابقه مدیریتی داره به این راحتی بره کنار و دندونپزشکی بیاد سر کار که هیچ کس هیچ سابقه مدیریتی ازش سراغ نداره. اقایون، باشگاهی که خودش می تونه درآمدزا باشه رو چرا با دلالی مدیریت می کنید. جز اینه که ایشون با یک رانتی اومده سر کار؟!!
  به والله این مدیریت نیست. نکنید این کارو. ورزش کشور و هوادارها رو به ناکجا نبرید.

 2. Hosein گفت:

  ۱۰

  ۱

  فقط برا سناریوی لغو لیگ بدون تعیین قهرمان و تضعیف پرسپولیس بود ک حسن انصاریفردو گذاشتن کنار چون اگر انصاریفرد بود بهیییچ وجه اجازه نمیداد لیگ بدون اعلام قهرمان تموم شه- وزیرم میدونست ک انصاریفرد نمیزاره- برکنارش کرد- رسول پناهو آورد رفیق صمیمیش- یه بله قربان گوی کامل – فوتبال کثیف و باندای کثیف تاسیون ک از حسادت ب حده انفجار رسیدن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20470 بازدید

بازدید دیروز: 31706 بازدید

بازدید کل : 22271549 بازدید

افراد آنلاین: 14 نفر