چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۷:۲۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۹/ آذر/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۶
  |   نظرات: ۸ نظر
1,937 نفر بازدید

انصاری‌فرد: برانکو هم وضعیت استراماچونی را داشت اما هیچکس پیگیری نکرد/روحانی مگر بیکار بود مشکل طارمی را حل کند!

پرسپولیس نیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: استقلالی‌ها به هر مشکلی که برمی‌خورند از پرسپولیس مایه می‌گذارند، برانکو هم وضعیت استراماچونی را داشت اما هیچکس پیگیری نکرد.

محمدحسن انصاری‌فرد اظهار داشت: همه گروه ها مشکل است. تیم‌های اول امارات و عربستان در گروه ما هستند. الدحیل هم با اختلاف کمی در رده دوم قطر است. با اضافه کردن مهاجم جدید ما هم قدرتمندتر خواهیم شد.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه آیا با فدراسیون برای میزبانی از تیم‌های عربستانی صحبتی داشته‌اید یا خیر، گفت: به نظر من عربستانی‌ها با میزبانی در زمین بی‌طرف بیشتر سود می‌برند تا ما، چون اگر ما میزبان باشیم تماشاگران زیادی به ورزشگاه می‌آیند. با این شرایط دلیلی ندارد که عربستانی‌ها بخواهند این موضوع را پیگیری کنند. اما ما چند سال است که از این اتفاق محرومیم.

وی در مورد جدایی سرمربی استقلال و تغییراتی مدیریتی این باشگاه عنوان کرد: من در این زمینه توضیحاتی دارم هواداران ما پیام‌های زیادی دادند که از منافع پرسپولیس دفاع کنم و باید برخی موضوعات شکافته شود تا همه بدانند. مربی استقلال یک زمانی آمد و حالا گذاشته و رفته است حال آنکه می‌توانسته بماند یا خیر نمی‌دانم؛ اما هواداران استقلال حق دارند اعتراض کنند اما این موضوعات چه ربطی به پرسپولیس دارد. کالدرون هم مشکل دارد اما ما هیچ وقت در مورد استقلال حرف نزدیم چون مشکل خودمان بوده است. اما آنها به هر مشکلی که برمی‌خورند از پرسپولیس مایه می‌گذارند.

انصاری‌فرد افزود: تقویم مسابقات لیگ و اشتباه داوری در این مدت چقدر به ضرر پرسپولیس بوده است اما ما حرفی نزدیم. آنها چرا گناهان خود را به گردن پرسپولیس می‌اندازند. همیشه می‌گویند پرسپولیس تیم حکومتی و دولتی است. الان ببینید همه دولت به دنبال استراماچونی افتاده تا او را برگردانند. برانکو هم همین وضعیت برایش پیش آمد اما هیچکس پیگیری نکرد می‌گفتند عراقچی پرسپولیسی است اما الان دنبال کار استقلال است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به رفت و آمد پرسپولیسی‌ها به ژاپن برای فینال جام آسیا گفت: شما ببینید ما برای این بازی چه پرواز طولانی را رفتیم و برگشتیم اما اگر همین استقلال برود با چه امکانات خواهد بود. مشکل اینجا است که پرسپولیس هفت جام قهرمانی آورد که در نهایت سلامت و صلابت بوده است. یک مورد بیاورند که این قهرمانی‌ها با مشکل بوده است چه داوری چه چیزی دیگر.

وی تأکید کرد: تا زمانی که این تحلیل‌های نادرست در مورد پرسپولیس وجود داشته باشد وضعیت استقلال همین است. هواداران استقلال باید خوب تحلیل کنند چرا مشکلات خودشان را گردن پرسپولیس می‌اندازند.

انصاری‌فرد در مورد اینکه قبلاً گفته بود نمی‌خواهند پرسپولیس در این فصل قهرمان شود، گفت: من دو مورد را در این زمینه می‌‌گویم پرسپولیس دو دوره از پنجره نقل و انتقالات محروم بوده و شما ببینید با چه بازیکنانی مانند آدام همتی و طاهرخانی به فینال آسیا رسید و مقابل السد با آن همه ستاره قرار گرفت. برای فینال جام حذفی استقلال برای اردو به ترکیه می‌رود آیا قاضی دادگاه CAS هم که رأی داده پرسپولیسی بوده است. کارهایی که می‌کنند از مظلومیت پرسپولیس است. ما سالم بودن داوران را همیشه تأیید کرده‌ایم هواداران ما هم در برد و باخت‌ها تیم‌شان را تشویق کرده‌اند اما چرا استقلالی‌ها این کار را نمی‌کنند. شما ببینید چقدر تغییرات در استقلال و چقدر در پرسپولیس بوده است. ثبات مدیریتی در استقلال بیشتر بوده اما پرسپولیس موفق‌تر بوده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: بازیکنان خارجی دو تیم را مقایسه کنید. استقلال چقدر از امتیاز پولی برخوردار بوده است که پرسپولیس نبوده است. روز اولی که می‌خواستم مدیرعامل شوم سلطانی‌فر به من گفت نمی‌توانیم از نظر پولی به شما کمک کنیم اما استقلال را ببینید که چقدر به آنها کمک می‌شود.

وی در مورد اینکه برخی بازیکنان این تیم گفته‌اند در فینال آسیا در زمین باتلاقی تمرین می‌کردیم، گفت: شهرداری یک ورزشگاه به ما داد و یک ورزشگاه هم به استقلال اما آنها کمپ حجازی را هم دارند اما از درفشی‌فر هم نمی‌توانیم استفاده کنیم.

انصاری‌فرد خطاب به هواداران استقلال گفت: جناب هوادار استقلال با این صحبت‌هایی که می‌کنید و علیه پیشکسوتان مصاحبه می‌شود فقط دیگران سود می‌برند. از طرف مدیریت باشگاه هیچ وقت مطلبی علیه استقلال نگفته شده است اما برعکس آنها هر وقت به مشکل می‌خوردند می‌گویند پرسپولیس تیم حکومتی و وزیر ورزش پرسپولیسی است. یک بار گفتند وزیر به مقر AFC رفته تا مشکلات پرسپولیس را حل کند. اگر هواداران استقلال خوب تحلیل کنند این هجمه‌ها هم به آنها وارد نمی‌شود همانطور که هواداران ما در روزهای سخت کنار تیم بودند و بعداز ۹ سال یک نایب قهرمانی و سه قهرمانی را بردند. کالدرون هم از ما طلب دارد اما مثل استراماچونی تیم را رها نکرد که برود. برانکو هم مدت‌ها پول نگرفت. اما الان استقلالی‌ها اینقدر هیاهو می‌کنند که کل دولت پشت این تیم درآمده است. گفتند روحانی به ترکیه رفته است تا مشکل طارمی را حل کند. مگر روحانی بیکار است. قرار ملاقات سران کشورها یک سال قبل برنامه‌ریزی می‌شود.

وی تأکید کرد: ما هیچ امکاناتی از دولت نگرفته‌ایم و فقط قراردادهای خوبی بسته‌ایم. وقتی مربی شما روز بازی می‌گذارد و می‌رود به ما چه ارتباطی دارد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد وضعیت قرارداد کالدرون گفت: او تا آخر دسامبر به ما وقت داده که ۱۰۴ هزاردلار را پرداخت کنیم تا دغدغه او برطرف شود.

انصاری‌فرد در پایان عنوان کرد: ما در کمال آرامش و با حمایت هواداران جلو می‌رویم و مسیر موفقیت را همین‌طور طی خواهیم کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

8 Responses to “انصاری‌فرد: برانکو هم وضعیت استراماچونی را داشت اما هیچکس پیگیری نکرد/روحانی مگر بیکار بود مشکل طارمی را حل کند!”

 1. سید محمد گفت:

  ۰

  ۰

  تعصب کوری که ازهیچ منطق وتعقل وتدینی برخوردارنیست وقتی تعصب باشه عقلانیت ودینمداری جایی نداره واقعا جای تاسف داره وقتی برای یک تیمی اینهمه هزینه میشه اینهمه بازیکن خوب داخلی وخارجی میگیرن امانتیجه نمیده تقصیرکیه ؟ بایدضعف راازدرون خودتان جستجوکنیدجراازروی جهل وتعصب ضعفهاتون رابه دیکران حواله میکنید ؟ ! متاسفانه طرفداران تیم رقیب به تعصب وحسادت مبتلاشده اندفلذاازروی عصبانیت به همه پرخاشگری میکنند البته اینهم دلیل داره دلیلش اینه که ازاین پرخاشگریهاشون نتیجه گرفتند لذاهرموقع به بن بست بخورندازاین شیوه برای راضی کردن خودشان وگرفتن امتیازاستفاده میکنند
  اگردست ازاین شیوه خلاف برندارندبهترین راه اینه که پرسپولیس هم برای حل مشکلاتش به لشکرکشی وتجمع روی بیاره چراکه طرفداراش هم درتهران وهم درکل کشوربیشتره امامثل ایناپرخاشگری وهوچیگری درنیاره.

 2. محمد گفت:

  ۵

  ۵

  آقا ندین پولشو تو رو خداااااا بذارین بره. نمیدونم چرا انقدر دلال ها توی این کشور قوی هستن. نمیدونم چرا هر کس میخواد مربی خارجی بیاره میره از دلال ها مشورت میگیره؟
  گزینه های اول فصل پرسپولیس و استقلال برای مربیگری دقیقا یکی بودن!!!!! کاررا ، کالدرون و …
  چرا؟ بخاطر دلال لعنتی.

 3. فقط پرسپولیس گفت:

  ۱۹

  ۰

  تمام‌مسئولین مملکت بسیج شدن تا استراماچونی برگرده اما موقعی که برانکو رفت هیچکس کاری نکرد.. از مازیار ناظمی عوضی تر تو دنیا وجود نداره که میگه بزودی پول سرمربی کیسه آماده و به حسابش واریز میشه اما میگفت چون تحریمیم نمیتونیم پول برانکو رو بدیم.. یعنی بی پدر تر از شماها تو دنیا وجود نداره..

 4. پرسپولیسی گفت:

  ۷

  ۲

  سلام آقای انصاری فرد بازی امروز را بردیم ولی باور کن نه امیری بازی کرده نه انصاری و نه مهاجم زهر داریم لطفا بفکر این سه پست باشید تا مثل فتحی افتضاح بار نیاوردی

 5. ارامش گفت:

  ۷

  ۹

  خدابگم کارتون کنه که بااین مصاحبه ها تون هواداران پرسپولیس و استقلال روبه جان هم میندازیدامادرپشت صحنه خودتون دست تون تو دست همدیگره

 6. 666666 گفت:

  ۳۲

  ۰

  اخه این کیسه کشا شعور دارن مگه ولشون کن بزار تو نادونی بمون. دمت گرم خوب جوابشونو دادی

 7. 1010364 گفت:

  ۱۱

  ۲۱

  تو رو خدا برانکو رو برگردون هر طور شده این کالدرون تیمو در حد محلات رسونده مقابل تیم ته جدولی بدون حتی یه موقعیت نصفه و نیمه با این همه مهره از همه تیما داغون تر شدیم بخدا

 8. رضا گفت:

  ۲۲

  ۰

  عشقی حاجی

آمار بازدید:

بازدید امروز: 44146 بازدید

بازدید دیروز: 50553 بازدید

بازدید کل : 19507733 بازدید

افراد آنلاین: 25 نفر