پنج شنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱:۲۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۲/ دی/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۰
  |   نظرات: ۱۸ نظر
4,361 نفر بازدید

انصاری‌فرد: برخی خواسته‌های کالدرون فراتر از قانون بود/ سرمربی تا پس‌فردا معرفی می‌شود

پرسپولیس نیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره آن چه بر این باشگاه و گابریل کالدرون گذشت تا کار به جدایی سرمربی آرژانتینی رسید، توضیح داد.

محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره جدایی گابریل کالدرون، سرمربی سابق این تیم اظهار کرد: ما همیشه دوست داریم با هواداران صادقانه برخورد کنیم و مسائل باشگاه را صادقانه عنوان کنیم. آقای کالدرون قبل از بازی با پارس جنوبی با وجود  اینکه قسط دومش فعال نشده بود نهایت همکاری را با ما داشتند. با اینکه قسط اولش هم پرداخت نشده بود ما رابطه خیلی خوبی با هم داشتیم اما بعد از بازی با پارس که قسط دومش فعال شد، ایشان در یک برنامه تلویزیونی مدیریت و باشگاه را شدیدا مورد حمله قرار دادند و حتی قبل و بعد از بازی با نساجی این حملاتش ادامه داشت و ما به خاطر حفظ آرامش پرسپولیس هیچ‌گونه جوابی ندادیم چون به مصلحت باشگاه نبود.

او اضافه کرد: قبل از اینکه ایشان برود به همراه اعضای هیات مدیره به خاطر تبریک سال نوی میلادی به منزلش رفتیم. آن‌جا هم حملات تندی به مدیریت باشگاه کرد ولی باز ما به خاطر اینکه اولویتمان باشگاه پرسپولیس است، واکنشی نشان ندادیم. ایشان به کشورش رفت و بعد از چند روز که به خاطر برنامه‌ریزی اردوی قطر با هم در تماس بودیم، جوابی ندادند تا روز سه‌شنبه هفته قبل که گفتند خواسته‌هایی دارند. او درخواست کرد که قسط دوم قراردادش کامل پرداخت شود و بعضی از بازیکنان باید پول‌هایشان پرداخت شود. همچنین مترجم و راننده و از اینگونه حرف‌ها که ما همه این‌ها را پرداخت کردیم. در همین حین دستیارانش به ایران آمدند و وسایلشان را جمع کردند. خیلی‌ها به ما گفتند ندهید چون این‌ها برنمی‌گردند اما ما مخالفت کردیم و گفتیم اولویت ما این است که آقای کالدرون باید برگردد.

انصاری‌فرد ادامه داد: روز چهارشنبه یک نامه برای ما فرستادند و یکسری خواسته‌هایی را مطرح کردند که ما بلافاصله جلسه هیات مدیره گذاشتیم و با اکثر خواسته‌های ایشان موافقت کردیم و نامه را به صورت رسمی برایشان ارسال کردیم. روز پنج‌شنبه ایشان دوباره یک نامه فرستاد که در آن مسائلی فراتر از توانایی باشگاه و فراتر از قانون را مطرح کردند که ما باز هم در آن جلسه با ۷۵ درصد خواسته‌ها موافقت کردیم. یکی از خواسته‌هایش این بود که ۴۵ درصد به قراردادش اضافه شود. همچنین خواست که قرارداد دستیارانش بالاتر برود. او برای مترجم و راننده‌اش هم محل سکونت خواسته بود. ما در آن جلسه روز جمعه با ۷۵ درصد پیشنهاداتش موافقت کردیم ولی فرصت دادیم چون فرصت نقل و انتقالات ما کم بود و هیچ‌کدام از مسائل نقل و انتقالاتی را پاسخ ندادند و از طریق مدیربرنامه‌هایش این خواسته مطرح می‌شد. مهلتی به ایشان دادیم که تا شب ۱۰ ژانویه پاسخ بدهند که این اتفاق رخ نداد. گفتیم تا شب ۱۱ ژانویه هم اشکالی ندارد چون اصرار داشتیم ایشان برگردد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین گفت: کالدرون باز هم پاسخی به باشگاه نداد، بنابراین ما  با توجه به اینکه فرصت نقل و انتقالات کم است و همچنین در نامه گفته بودیم که جواب ندادن به نامه ما یعنی اینکه پاسخ شما منفی است، از دیشب (شنبه) تصمیم گرفتیم که آمدن ایشان را منتفی کنیم.

او درباره جایگزین کالدرون هم توضیح داد: ما از همان شبی که ایشان جوابی به ما ندادند با دو، سه گزینه خیلی خوب وارد مذاکره شده‌ایم. این سه مربی کارنامه و سابقه خیلی خوبی دارند. من همین الان با مدیربرنامه‌های یکی از این سه مربی جلسه دارم و حتی بازیکنانی را که مدنظرمان است به این سه مربی اعلام کردیم که اگر مدنظرشان است آن‌ها را استخدام کنیم چون تا فردا بیشتر فرصت نداریم که مربیان تایید کردند. در حال مذاکره با یکی از بازیکنان هستیم که شاید امشب بتوانیم به توافقاتی برسیم و بعد از معاینات پزشکی کارش را انجام دهیم و امیدوارم که ما تا فردا یا پس فردا با مربیان به توافق برسیم و هواداران مطمئن باشند که این مربیان آن‌ها را راضی می‌کنند. با اینکه در این تنگنا از نظر زمان قرار گرفتیم به آن‌ها قول می‌دهم که بازیکنان و مربی خوبی استخدام کنیم.

انصاری‌فرد درباره ادامه همکاری با افشین پیروانی هم اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که ایشان مطرح کردند همین بود. قبل از بازی با پارس جنوبی من و آقای کالدرون و افشین پیروانی جلسات هفتگی خیلی خوبی را با هم داشتیم و آقای کالدرون بسیار سپاس‌گزار باشگاه بود که یک فرد مدیر و باتجربه و بسیار قاطع را سر کار آوردیم. خیلی از حواشی ما را آقای پیروانی جمع کرد. خود آقای کالدرون همیشه اعتراف می‌کرد. به نظر من رفتار خیلی خوبی با بیرانوند و حسینی نشد. همچنین با خلیل‌زاده و امید عالیشاه هم نشد ولی ما این‌ها را توسط آقای پیروانی مدیریت کردیم که آرامش تیم به هم نخورد و انصافا بازیکنان این برخوردهای تخریبی را تحمل کردند ولی آقای پیروانی به خاطر حفظ منافع باشگاه پستی را منتشر کرد که من اصلا در جریان نبودم و این نشان می‌داد که پیروانی چقدر به تیم وفادار است و تعصب دارد و من از او سپاسگزارم. ان‌شاءالله ایشان باید از فردا به تمرین بیاید و کارش را شروع کند.

انصاری‌فرد درباره نقل و انتقالات باشگاه هم، گفت:‌ من به هواداران عزیز اعلام می‌کنم نگران نباشند. ما یک سرمربی خوب و با کارنامه را استخدام می‌کنیم و بازیکنان خوبی را که مدنظر مربیان است جذب می‌کنیم و از این بابت هیچ‌گونه نگرانی نداشته باشند.

مدیرعامل پرسپولیس درباره انتقاداتی که از او در فضای مجازی می‌شود هم بیان کرد: در یک برنامه مفصل، خیلی واقعیت‌ها را جز به جز، از زمان مذاکره با آقای کالدرون تا الان خدمت هواداران، صادقانه خواهم گفت و آن‌ها می‌توانند قضاوت کنند که باشگاه چگونه با این مسائل برخورد کرد.

او در پایان گفت: من در یک برنامه مفصل تمام اسناد و مستندات را به اطلاع هواداران خوبمان می‌رسانم و من باز از هواداران بسیار ممنونم که مثل همیشه یاور باشگاه بودند. از آن‌ها می‌خواهم به حاشیه‌ها توجه نکنند. مطمئن باشید که مدیریت باشگاه آن چیزی که مورد پسند آن‌هاست را انجام می‌دهد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

18 Responses to “انصاری‌فرد: برخی خواسته‌های کالدرون فراتر از قانون بود/ سرمربی تا پس‌فردا معرفی می‌شود”

 1. سیاوش گفت:

  ۳

  ۰

  ضمن اینکه کالدرون به خاطر اون هیئت مدیره کثیفی که برانکو رو فراری دادن داشت تیم و مدیر های تیم رو جلو هوادارا قرار میداد. از وزارت ورزش خواهش میکنیم زودتر این هیئت مدیره رو عوض کنن و از افراد ورزشی و دلسوز مثل آقای انصاریفرد استفاده کنن تا مدیریت یک دستی رو تو تیم شاهد باشیم‌.
  به امید قهرمانی تو آسیا ❤❤❤❤❤❤

 2. سیاوش گفت:

  ۳

  ۳

  آقای انصاری فرد ما هوادارا پشت شما هستیم.‌تصمیمتون کاملا درسته. کالدرون در حد پرسپولیس نبود و جو متشنجی تو تیم به وجود آورد که با درایت آقا کریم و افشین پیروانی حاشیه ها جمع شد فقط رو نبوغ بازیکنان موفق به کسب فقط نتیجه شد وگرنه تیم اصلا زیبا و با صلابت بازی نمیکرد. الان بهترین گزینه یحیی هست که با درایت شما ایشالله به زودی بیاد به تیم و از این به بعد بازی های زیباتری از تیم محبوبمون ببینیم.

 3. فواد گفت:

  ۴

  ۱

  ن اینکه من عاشق چش وابروی کالدرون باشم وبخام بخاطرکالدرون ازکسی انتقادکنم.ولی اینوبه همتون قول میدم ک تومدیریت وبدنه باشگاه بزرگ مایکدلی وهمبستکی وجودنداره.ماالان توبدنه مدیریت دوگروه داریم ی گروه بروباندنبی ایناویه گروهم ک انصاری وپیروانی وخبیری اینان.انصاریفردبراخودش یارکشی کردواون گروه آق نبی ایناروبی محل کرداونام محض اینکه فهمیدن قضیه اینه نشستن زیرپای این پیرمرده کچله چ بهش میگن کالدووخواستن یه جورایی زهرچش بگیرن غافل ازاینکه این مرتیکه یهودی زبل ترازاین حرفابودوهردوگروه ک هیچی خودشم رودورزد.انصاری فره روزیکه اومدخواست ب اینابگه من منم نه منم وایناهم نشستن وشورکردن چ کنن ک بی لیاقتی انصاری روبراصندلی مدیریت ب هوادارنشون بدن ورفتن ازاین کچل مایه گذاشتن.کچل هم وقتی دیدافشین خان وممدحسن هرروزژست میگیرن وزیرسوال میبرنش رفت ونشست سفره دلشوپیش داش ایرج ایناپهن کردواوناهم تاجایی ک دم تیشه شون تیزبورزدن ب رگ وریشه…..حالااین وسط پرسپولیس وهواداراش هم شدن پاسوزجنگ زرگری وباندبازی بدنه ک همون مدیرومدیربازی هستش…..

 4. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  سلام ادمین حتما باید بی احترامی کنیم بچاپی

 5. امیرحسین گفت:

  ۱

  ۱

  نگران تیم هستیم جناب انصاری فرد…نگران!!!کارشناس نیستم و نبودم و کالدرون رو از لحاظ فنی نقد نمیکنم ولی از لحاظ اخلاقی چرا!!مربی که برخلاف برانکو همیشه مصاحبه جنجالی داشت و قبل و بعد بازی به جای نگرانی از تیم و نتیجه نگران حاشیه مصاحبه این آقا بودم…برانکو هم مربی قاطعی بود ولی همیشه حرمت بازیکن رو حفظ می کرد. ولی ایشون یه دفعه علیپور یه دفعه جونیوری که خودش خریده بود را با خاک یکسان میکرد مهاجمای تیمای حریف براش مدینه فاضله بودن و حسرت اونو را میخورد در صورتیکه با همین مهاجما ی تیم خودش صدر جدول رسید. جدیت در تمریناتش ستودنی بود ولی مصاحبه هاش نه!!!

 6. پرسپولیس گفت:

  ۵

  ۰

  سلام ما هواداران دق مرگ شدیم از وعده های شما آقای انصاری فرد مربی تیم هم معلوم نیست ی تیر میگه یحیی تموم شده سایت باشگاه ی چیز دیگه میگه
  ی خبرگزاری میگه از بین اسکوچیچ و یحیی لطفا ترو خدا اگر مربی نهایی شده یا جلساتی برگزار گردید واقعیت رو بگید
  چرا با احساس هوادار بازی می کنید

 7. امیری گفت:

  ۱

  ۶

  بالاخره کریم باقری درست میگه یا انصاری فرد؟ مشخص کنید…
  حرفاشون به هم نمیخوره از یه ور کریم باقری از کالدرون حمایت میکنه از اونور انصاری فرد میگه خواسته های کالدرون فراتر از قانون بود.
  به حرف کدومشون اعتماد کنیم؟

 8. مجید گفت:

  ۵

  ۱۵

  نمیدونم افشین پیروانی چیکار میکنه که هیچ مربی حاضر نیست باهاش کار کنه شرط اول برانکو این بود که افشین باید بره کیروشم رسما گفت یا جای پیروانیه یا جای من تو تیم امیدم سر مربی گفت پیروانی بیسواد ترین آدمیه که تو فوتبال ایران هست تو همه کارها هم دخالت میکنه الانم کالدرون وقتی همه مربی ها با این مشکل دارن فکر نمیکنید مشکل از پیروانیه

  • بوق گفت:

   ۱

   ۰

   شاید

  • فواد گفت:

   ۲

   ۰

   ب نظرمن افشین باوجودیکه خیلی هم دوستش دارم وخاطرشومیخام یه ذره فراترازوظیفه ای ک تومدیریت یاهمون سرپرستی تیم ک داره تومسائل فنی مربیاخودشودخالت میده واین باعث میشه طرف مقابلش ازش دلخوربشه.افشین خیلی علاقه داره تومسائل فنی وآنالیزکارسرمربی دست داشته باشه واینه ک ی مربی حرفه ای نمیپذیره ک سرپرست تیم ک وظیفش چیزی دیگست توکارش دخالت کنه….

 9. عشق پرسپولیس گفت:

  ۷

  ۲۱

  بزار شب عید عجله ای نیست. خدایا این همه جوون تحصیل کرده با شخصیت باید بشینن تو خونه از دست شما دق کنن اونوقت مدیریت بزرگترین باشگاه ایران رو بسپرن به تو. خدایا خودت صبرمون بده. کی میشه ما هم مثل همه دنیا زندگی کنیم

 10. عشق پرسپولیس گفت:

  ۳۰

  ۷

  من نمیدونم دلیل اینکه بعضیا میان اینجا و هی در مورد مربی و سرپرست و مدیرعامل اظهار نظر میکنن چیه , شماها یا پرسپولیسی نیستین یا چیزی از فوتبال و هواداری نمیدونین , هم افشین پیروانی و هم آقای انصاریفرد از خانواده پرسپولیس هستند و هر کسی هم که بعنوان مربی انتخاب بشه وظیفه ما بعنوان هوادار فقط حمایت هست و بس , پس لطفا فقط به موفقیت تیم فکر کنید نه شخص خاصی , چون همه این آدما یه روز میان و میرن و اون چیزی که باقی می مونه فقط و فقط پرسپولیس هست .

  • ناپلئون درواترلو گفت:

   ۱۰

   ۱۱

   نه بابا؟ حمید استیلی و حمید درخشانم از خانواده پرسپولیس بودن تو چرا اونموقع ها فریادت به هوا بود؟؟؟کالدرون مهمتر بود یا پیروانی؟؟؟؟؟ تو هواداری؟؟

   • عشق پرسپولیس گفت:

    ۳

    ۳

    پ نه بچسبیم به مربی که تیم رو تو این شرایط ول کرده و رفته و تیم رو ببریم تو حاشیه اونوقت همه چیز درست میشه , امثال کالدرون زیاد تو پرسپولیس اومدن و رفتن و تهش اون چیزی که برای من هوادار مونده تیم پرسپولیس بوده , پس من کاری به اسم ها ندارم و هر کی مربی بشه ازش حمایت میکنم چون تیمم برام مهمه نه اسم و رسم یه مربی

   • سیاوش گفت:

    ۳

    ۳

    آخه من‌نمیدونم شما از کالدرون چی دیدین؟؟؟ اقعا بعضیا نمیدونن فوتبال چی هست!!!!! لطفا نظر ندین. تیم کالدرون تو هر بازی بیشتر از ۳تا موقعیت نصفه نیمه خطرناک خلق نمیکرد . با هر تیم‌مدعی هم‌که بازی کرد باخت. تو تهران جلو نفت مسجد سلیمان یادتون نیست چقدر بد بازی کرد؟؟ بازیه آخر با نساجی چی؟؟؟ بازی با فولاد فقط ۱موقعیت داشتیم . لطفا دیگه کسی سنگ کالدرون رو به سینه نزنه چون واقعا هیچی بارش نبود. همین هم نون پارسال برانکو و هماهنگیه بازیکنا رو خورد وگرنه تیمش هیچی واسه ارائه نداشت

 11. ناپلئون درواترلو گفت:

  ۲۱

  ۴۸

  بچسب به همون افشین جونت همون افشینی که قبلتر ها به یحیی هم پریده بود بچه سن هایی که میان اینجا و هی افشین خان میکنن انگار افشین خان کیه؟ داداش اون غلامست دیگه تا پس فردا چرا تا شب بازی تراختور اعلام کن درضمن خوش خیال اوساگونا به درد نمیخوره صد بازی تو ذوب آهن یک گل استوکس هم مورد داره و درضمن قاطی داره یهو ول میکنه میره

آمار بازدید:

بازدید امروز: 10654 بازدید

بازدید دیروز: 33374 بازدید

بازدید کل : 24126661 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر