شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۳:۲۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۳۰/ مهر/ ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴
  |   نظرات: يك نظر
1,254 نفر بازدید

انصاری‌فرد بعد از جلسه هیات مدیره: برای افزایش درآمدبا شرکت‌ها وارد مذاکره شدیم هنوز توافق قطعی نشده

پرسپولیس نیوز: هیات مدیره پرسپولیس، امروز سه‌شنبه تشکیل جلسه فوق‌العاده داد تا درباره مباحث اقتصادی بحث و تبادل نظر داشته باشند، مدیرعامل باشگاه خبر از معرفی طرف همکاری باشگاه، پس از نهایی و رسمی شدن توافق‌ها داد.

هیات مدیره باشگاه، امروز سه‌شنبه برای سومین روز متوالی تشکیل جلسه داد. در جلسه فوق‌العاده امروز، علاوه بر برخی مسایل جاری باشگاه و تیم درباره برنامه‌های اقتصادی مدنظر باشگاه بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در این جلسه سه ساعته درباره برخی پیشنهادهای مرتبط با راهکارهای درآمدزایی بحث و بررسی‌های لازم صورت گرفت و اعضای هیات مدیره نظرات خود را بیان داشتند.

محمد حسن انصاری فرد در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در این باره گفت: ما مذاکرات متعددی با شرکت‌های مختلف داشته‌ایم و با توجه به شرایط موجود ضرورت دارد که درآمدهای باشگاه افزایش یابد تا دچار مشکل مالی نشویم. در این مدت پیشنهادها و برنامه‌های زیادی را از شرکت‌های متعدد دریافت کرده‌ایم و هنوز هیچ توافقی قطعی نشده و از نظر ما تا نهایی نشدن توافق‌ها نامی مطرح نیست. به محض نهایی و رسمی شدن توافق با طرف مورد نظر، آن را اعلام خواهیم داشت.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “انصاری‌فرد بعد از جلسه هیات مدیره: برای افزایش درآمدبا شرکت‌ها وارد مذاکره شدیم هنوز توافق قطعی نشده”

  1. سید محمد گفت:

    ۰

    ۰

    جناب انصاری ازشما انتظارات بسیارزیاداست چه بسا دیگربرایتان چنین فرصتی پیش نیاد بایدباتمام ظرفیت به میدان بیایی وازتمام ظرفیتهای موجودهم بهره ببری تابتونی موفق باشی پیشنهادمیدم کارشاسان زبده اقتصادی ومالی وآدمهای خلاق ومبتکرراشناسایی کن ودرجلساتی نکته نظرهای برجسته وعملیاتی آنان رادریافت کن سردار رویانیان مدیرعامل اسبق بااینکه ضعفهایی داشت اما آدم مبتکروخلاقی بود فکرکنم خوب است ازمشورتهای ایشان استفاده کنی

آمار بازدید:

بازدید امروز: 13082 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24404958 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر