سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱:۱۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۱/ آذر/ ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۸
  |   نظرات: ۱۱ نظر
3,130 نفر بازدید

انصاری‌فرد: تا زمانی از کالدرون حمایت می‌کنیم که در کورس باشیم/در فدراسیون نمی‌خواهند پرسپولیس قهرمان شود

پرسپولیس نیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما هم مثل بازیکنان از شرایط پرسپولیس راضی نیستیم اما تا زمانی که تیم در کورس قهرمانی باشد از کالدرون حمایت می‌کنیم.

محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با حضور در برنامه فوتبال برتر در خصوص مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.

مدیرعامل پرسپولیس درباره عدم انتخاب علیرضا بیرانوند دروازه‌بان این تیم به عنوان بهترین بازیکن سال آسیا گفت: او سه جام با پرسپولیس به دست آورد و شاید مظلوم بود که به عنوان بهترین بازیکن انتخاب نشد. شاید هم لازم است که فدراسیون در این موارد حساس تر باشد و نفوذ بیشتری در آسیا داشته باشیم. با این همه ما برای بیرانوند مراسمی در تهران برگزار خواهیم کرد و یا در یکی از بازی‌هایی که تماشاگران زیادی می‌آیند جوایز او را مثل جایزه رویایی آسیا به بیرانوند اهدا می‌کنیم. هر چند که این بازیکن از نظر همه ما بهترین بازیکن آسیاست.

وی در خصوص لغو بازی با نساجی هم افزود: از روز قبل از بازی من با مسئولان سازمان لیگ در ارتباط بودم و حتی با آقای پیروانی صحبت کردم. به ما اعلام شد که احتمال زیاد بازی برگزار می شود. صبح روز بازی با آقای سهیل مهدی صحبت کردم و او گفت که هوا خوب است و تا ساعت ۱۲ ظهر ما آماده بازی بودیم اما بعد از صحبتی که با آقای گودرزی رئیس شورای تامین انجام دادم او گفت که این بازی به دلیل آلودگی هوا برگزار نمی شود. هرچند که به دلیل همین مسائل هواداران زیادی هم از این بازی استقبال نکردند و بلیت خیلی کمی فروخته شده بود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص وضعیت برانکو با این باشگاه تصریح کرد: من در بدترین شرایط تیم را تحویل گرفتم. من زمانی تیم را تحویل گرفتم که ۷ قهرمانی به دست آورده بود و در دوران پسا برانکو به پرسپولیس آمدم. او برای این تیم زحمت زیادی کشیده بود و ۱۱ ماه حقوق نگرفته بود. من شنیده بودم که همیشه برای پول بازیکنان صحبت می‌کرد و برای پول خودش حرفی نمی‌زد. حتی زمانی که او در پرسپولیس بود و مشکلاتی داشت من به عنوان کارشناس در تلویزیون حاضر شدم و از او حمایت کردم اما حالا هواداران باید بدانند که برانکو مربی ما نیست و پرسپولیس باید راه خودش را پیدا کند. ما کار خودمان را می‌کنیم و مربی خودمان را داریم هر چند که شنیدم که آقای برانکو تا چند روز دیگر سرمربی تیم ملی خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص مطالبات برانکو و بحث مطالبات او افزود: در این باره ما دو موضوع داریم؛ اول اینکه هیچ زاویه‌ای با آقای برانکو نداریم و اتفاقاً به او علاقه مند هستیم.بحث طلب او سر جای خودش است و حدود ۶۱۵ هزار دلار برانکو از پرسپولیس طلب دارد و بیش از ۳۰۰ هزار دلار هم دستیاران او از باشگاه می خواهند.این پول را به برانکو پرداخت خواهیم کرد اما بحثی که وجود دارد بحث فسخ یک طرفه‌ای قرارداد است. او تعهد داشت که به پرسپولیس برگردد که این کار را نکرد اما چند روز قبل شکایت ۴۰ صفحه‌ای برانکو به دست ما رسید همان طور که شکایت ۸۰ صفحه بودیمیر هم به دست ما رسید.

وی ادامه داد: ما می‌توانستیم از آقای برانکو شکایت کنیم اما این کار را نکردیم. ما مستنداتی داریم که می توانیم اعاده حقوقی و دادرسی کنیم اما اصرار داریم که با برانکو تفاهم کنیم چرا که به او علاقه داریم. شخصاً دوست دارم با او مستقیم صحبت کنم چرا که گاهی وکلا به‌خاطر اینکه رقم دستمزد شان بالا باشد و دریافتی بیشتری داشته باشند مبالغ را بالا می‌برند. ما با وکیل برانکو صحبت کردیم و گفتیم می‌توانیم اعاده دادرسی داشته باشیم اما این کار را نمی‌کنیم و می خواهم به تفاهم برسیم. در حال حاضر با هم در حال ارتباط هستیم و درخواست جلسه داریم. وکیل برانکو می‌گوید ما شکایت کردیم و خواستار گرفتن طلب خودشان شده اند.

انصاری فرد درباره شکایت بودیمیر از پرسپولیس ادامه داد: این بازیکن ۲۵ هزار دلار از ما پول گرفته بود و ۵۰۰ هزار دلار قرارداد داشت که اگر حق دادرسی و حقوق وکیل هم روی آن بیاید باید مبلغی که بپردازیم حدود ۶۰۰ هزار دلار خواهد بود. او قبل از اینکه به پرسپولیس بیاید ماهی ۱۵۰۰ یورو می‌گرفت و مشکل این جاست که فیفا می‌گوید ما باید مابه التفاوت دریافتی قبل و بعد این بازیکن را بپردازیم و این مسئله مشکل ساز است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت:ما هم شکایتی را جلو بردیم اما احتمال موفقیت در آن ضعیف است چرا که ما اعلام کرده بودیم که پول آماده است اما این مسائل برای فیفا مورد قبول نیس. قصد ندارم مدیریت قبلی را زیر سوال ببرم اما ما در شرایط سخت مالی قرار داریم و شکایت‌های انضباطی متعدد پیش روی ماست. همچنین شرکت ریحان فیلم از ما شکایت کرده و شکایات خارجی ها هم در حال رسیدن به باشگاه است. از طرفی تیم‌های پایه ۱۲ ماه است که حقوق نگرفتند.هر چند که با این وضعیت ۳۰ درصد قراردادبازیکنان و مربیان تیم پرداخت شده است اما باید ۲۳ میلیارد به بازیکنان برای سال‌های قبل بدهیم.

وی در خصوص جدایی جونیور از پرسپولیس عنوان کرد: شاید هواداران از او ناراحت باشند اما این بازیکن مردانگی کرد. او می توانست مثل گولج یا بازیکنان اوکراینی کل قراردادش را بگیرد اما به اندازه‌ای که بازی کرد از ما پول گرفت. او ۲۵۲ هزار دلار از ما پول گرفت هر چند که می‌توانست ۵۷۰ هزار دلار قراردادش را بگیرد. البته ۲۰۰ هزار دلار هم با آقای کالدرون پرداخت کردیم تا به او هم پرداختی داشته باشیم.

انصاری فرد در پاسخ به این سوال که آیا از وضعیت پرسپولیس رضایت دارید یا نه اظهار داشت:به هر حال آقای کالدرون در شرایط سختی قرار داشت. جانشین برانکو شدن با هفت جام کار ساده ای نیست. البته ما از وضعیت تیم راضی نیستیم و می‌بینید که بازیکنان هم راضی نیستند اما این مسائل بعد از ۷ جام طبیعی است. ما باید خودمان را خیلی زود پیدا کنیم چرا که رقبا کار را برای ما سخت کردند و امیدوارم بازیکنان هر چه زودتر جا بیفتند.

وی در خصوص اینکه آیا به کالدرون اولتیماتوم داده‌اید افزود:‌ بعد از این که به نفت مسجدسلیمان باختیم به آقای پیروانی گفتم که با کالدرون تماس بگیرد و بگوید که حتماً ۹ صبح فردا به باشگاه بیاید اما او فکر کرد که من می‌خواهم تهدیدش کنم و به همین دلیل مقاومت کرد. اما من به آقای پیروانی گفتم حتما باید ۹ صبح به باشگاه بیاید. وقتی که به باشگاه آمد به او گفتم که من دنبال التیماتوم نیستم بلکه به دنبال این بودم که قبل از رفتن به تمرین از شما حمایت کنیم تا با قاطعیت در تمرین حاضر شوید چون در جام حذفی بازی مهمی داریم و اگر این جام را از دست بدهیم و به نفت ببازیم این یک جام برای ما تمام شده اس. او‌هم از من عذرخواهی کرد و گفت تا زمانی که بتوانم در تیم کارم را ادامه می‌دهم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا برای کالدرون جایگزین در نظر دارید، افزود: به گزینه جانشین فکر نکردیم و فعلاً تا جایی که در کورس قهرمانی باشیم از کادر فنی حمایت می‌کنیم اما باید ببینیم که چه پیش می آید. بحث ما این است که باید در کورس قهرمانی باشیم و این مسئله را ارزیابی می‌کنیم. تا زمانی که ما در کورس قهرمانی باشیم از کادر فنی حمایت خواهیم کرد.

وی درباره اینکه آیا با برانکو برای بازگشت به پرسپولیس صحبتی داشته‌اید یا نه افزود: با برانکو بحث‌هایی داشتیم که الان نمی شود آن را مطرح کرد. بحث های مثبتی است اما درباره برگشتن او نیست. هرچند که در آینده نزدیک این مسائل را خواهیم گفت.

انصاری فرد درباره اینکه چرا عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس نیست ادامه داد:در تاریخ پرسپولیس همواره مدیرعامل عضو هیات مدیره بوده اما آقای سلطانی‌فر اعلام کرده که به زودی تغییراتی در هیات مدیره خواهد داد. جلسات خوبی در هیات‌مدیره داریم هرچند که اختلاف نظرهایی هم وجود دارد اما با این همه کارها را جلو می‌بریم. به دلیل قطعی اینترنت حدود دو هفته در جلسات ما وقفه افتاد.

وی با انتقاد از برخی تصمیم‌ها علیه پرسپولیس گفت: من با فدراسیون فوتبال در چند مورد حرف دارم؛ اول داوری، ما به شرافت داوری باور داریم اما ببینید کدام تیم ها بیشترین آسیب را دیده اند؟ ما از داوری ضرر زیادی دیده ایم. هیچ اتفاقی از ناحیه فدراسیون نیفتاده و ما اعتراضات مان را اعلام می کنیم.

موضوع دوم ما با فدراسیون درباره سازمان لیگ است؛ ما یک بازی روز تعطیل داریم در حالی که برای رقیبان این طور نیست.

موضوع سوم استیناف است. برخی مسائل وجود دارد که تیم‌های دیگر محروم نمی‌شوند اما ما خیلی راحت محروم می‌شویم؛ مثل داستان شجاع خلیل‌زاده. ما در این باره صحبت های زیادی کردیم اما گفتند که نه داور و ناظر داوری هیچ گزارشی نداده است اما این بازیکن دو جلسه محروم شد.ما حتی به کمیته استیناف رفتیم و گفتند گزارشی وجود ندارد اما باید خلیل‌زاده دو جلسه محروم شود. من یک بار این مسئله را گفتم که از بالا گفته‌اند به پرسپولیس سخت بگیرید و این مسئله را به آقای تاج هم گفتم. متاسفانه بدترین حکم ها برای پرسپولیس صادر می‌شود؛ به طور مثال فرشاد احمدزاده ۳ جلسه محروم شد آن هم در حالی که سر بازیکن ما را در بازی با استقلال شکستند.

انصاری‌فرد ادامه داد: مردم باید بدانند و مسئولان فدراسیون باید بدانند که دوست ندارند پرسپولیس قهرمان شود. چرا که می گویند این تیم هفت بار قهرمان شده و دیگر بس است. در دنیا اما اینطور نیست و می‌بینیم تیم‌هایی مثل بارسلونا، بایرن مونیخ، یوونتوس و تیم‌های دیگر چندین جام می‌آورند اما فدراسیون فوتبال دوست ندارد پرسپولیس قهرمان شود. ما گلایه خودمان را با آقای تاج هم گفتیم و با کسی دعوا نداریم.

سرمربی ما در یک مصاحبه گفته بود که در بازی استقلال و پارس جنوبی پنالتی و آفساید گرفته نشده است و کاری به استقلال نداشت اما گفتند که باشگاه استقلال از او شکایت کرده و او را یک جلسه محروم کردند.

وی خاطر نشان کرد: ما در نوشته‌ای اعلام کردیم که محرومیت آقای کالدرون ناحق است اما سر همین مسئله من را احضار کردند و گفتند شما از کلمه ناحق استفاده کردید. جالب اینجاست که مدیر حقوقی ما که به این جلسه رفته بود در جلسه‌ای نشست که مربی یک تیم دیگر که ما از او شکایت کرده بودیم هم آنجا حضور داشت و ببینید با چه وضعیتی کار می‌کنیم.

انصاری فرد درباره اینکه آیا برای این مسائل و اظهارات مستنداتی هم وجود دارد تصریح کرد: ما مستند داریم و ادعای ما بیخود نیست.نمی خواهند پرسپولیس قهرمان شود. در بازی با سپاهان در اصفهان که البته من نبودم ۱۶۰ نفر از هواداران ما خونی و مصدوم شدند اما حکم کمیته انضباطی چه بود؟ در شهر دیگری مأموران را سنگباران کردند اما چه حکمی دادند؟ در بازی با ماشین سازی سرمربی محترم این تیم در تبریز ۸ دقیقه و در تهران ۳ دقیقه بازی را متوقف کرد و تماشاگران ما را تحریک نموده اما چه شد؟ چه اتفاقاتی در کمیته انضباطی می افتد؟ ما در فدراسیون آقای تاج را می‌شناسیم و انتظار داریم در سایه عدالت و در زمین مسابقه امتیازات رد و بدل شود تا بتوانیم مثل بایرن مونیخ و یوونتوس که چندین سال قهرمان می‌شوند قهرمان شویم. چرا مانع قهرمانی پرسپولیس می شوید؟ شما داوری‌ها را رصد کنید، جدول مسابقات را ببینید و متوجه می‌شوید که ما چه می‌گوییم.کافیست احکام کمیته انضباطی را مقایسه کنید.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه در نیم فصل چند بازیکن به این تیم اضافه خواهد شد افزود: ما سه بازیکن به آقای کالدرون معرفی کردیم که یک نفر را پسندید و یک بازیکن هم خودش معرفی کرده است. از طرف دیگر با دو بازیکن در حال رایزنی هستیم که به نتایج خوبی هم رسیدیم. ما دو بازیکن خارجی می‌گیریم اما باید بازیکن از لیست خارج کنیم. در این باره منتظر نظر آقای کالدرون هستیم اما با بودن آقایان باقری و پیروانی و خودم که فوتبالی هستم به صورت فنی جذب بازیکنان را رصد می‌کنیم چرا که دیگر فرصت اشتباه نداریم.

وی ادامه داد: ما در همه خطوط شرایط خوبی داریم اما در گلزنی دچار مشکل هستیم. هرچند که علیپور در این ۳،۴ سال نشان داده مهاجم خیلی خوبی است و حتی آقای گل شده است. باید دو بازیکن خارجی که مهاجم هستند را جذب کنیم و علیپور هم در کنار ما خواهد ماند. درباره بیرانوند هم باید بگویم که او پیشنهاد زیادی دارد اما چیزی رسمی نیست و ما می خواهیم با او تمدید کنیم. قطعاً علیرضا تا پایان فصل با ما خواهد بود و اگر مشکل گلزنی هم حل شود مشکلی نخواهیم داشت. در حال حاضر لیست مازاد نداریم و آقای کالدرون باید بگوید که چه بازیکنانی را نمی‌خواهد که البته الان وقت آن نیست.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

11 Responses to “انصاری‌فرد: تا زمانی از کالدرون حمایت می‌کنیم که در کورس باشیم/در فدراسیون نمی‌خواهند پرسپولیس قهرمان شود”

 1. سعید گفت:

  ۰

  ۰

  آقای انصاری فرد کورس قهرمانی زمانی ملاک است که امیدی برای قهرمانی باشد. به تمام تیمهای صدر جدول به جز استقلال باختیم. استقلال که ۷ امتیاز از ما عقب بود و حالا از ما جلو زده و وضعیت تیمیش خیلی بهتر از ما است تمام تیمهای صدر جدول شرایط هماهنگی و تاکتیکی تیمیشون بهتر از ما است. در این شرایط شما میگید وقتی در کورس قهرمانی هستیم از کالدرون حمایت میکنیم.

 2. حسام گفت:

  ۰

  ۰

  اقا شنیدین استقلال دنباله سرجینیویه,اونم وصتی تو پستش فرشید اسماعیلیو دشتیو داره,از طرفی بهترین خطه حمله لیگو تا اینجایه کار داره,قاعدیو شیخ.اونوقت ما کلا یه علیپور داریم که چون تو پست غیر تخصصی بازی میدیمش,روز به روز داره افت میکنه,یه تربی که کلا هافبک چپه یه شجاع که دفاع اخره,به نظره من فدراسیون نیست که نمیخاد ما قهرمان بشیم,خودمونیم

 3. هوادار گفت:

  ۰

  ۰

  هشدار
  جناب آقای انصاریفرد
  با سلام
  ضمن تشکر بابت زحماتتان، پیگیری خرید مهاجم کار درستیست که در حال انجام آن هستید ولی لطفا مسایل زیر را در نظر داشته باشید:
  ۱-بزرگترین مشکل تیم به لحاظ بازیکن و نه مالی، در سالهای اخیر پست حساس هافبک دفاعی بوده است. بعد از سالها زمان آقای رویانیان مشکل این پست تا حدودی با خرید کمال حل شد. ولی متاسفانه با مصدومیت مزمن ایشان و اینکه این پست ، پست درگیرانه ایست و معمولا همراه با محرومیت لذا در نبود ایشان همیشه تیم مشکل داشته است. شما تیم رقیب را ببینید همیشه لااقل سه بازیکن در این پست در این سالها داشته، باقری، چشمی، ابراهیمی، نورافکن، ریگی و کریمی.
  از طرفی با تشکر از زحمات آقای ربیع خواه واقعا اینکه در بودنش در زمین کیفیت بهتری دارد به دلیلی تاکتیکی وجود بازیکنی با این خصوصیات در زمین است وگرنه ایشان به پیچ وجه توانمندی لازم برای بازی در این باشگاه را ندارند. نتیجه اینکه با توجه به شرایط سنی این دو بازیکن خواهشمند است ربیع خواه را کنار گذاشته و از لیست زیر لااقل دو بازیکن در این پست جذب شود:
  عزت الهی، کریمی (پیکان)، مریدی، نورافکن، دورقی
  ۲- تیم در دفاع راست و هافبک نفوذی نیز نیاز به تقویت دارد.
  با تشکر

 4. سجاد گفت:

  ۰

  ۰

  سلام
  ازآقای انصاریفردمیخوام حتمادوتامهاجم گل زن وقهاروتگنیکی وسرعتی جذب کند.ببینم اون موقعه کالدرون چکارمیکنه؟؟

 5. امیدمهرانی گفت:

  ۰

  ۰

  ماهم از خدامونه کالدرون نتیجه بگیره دوباره باشگاه یک پول مفتی هزینه نکنه و قهرمان بشه ولی این آقا بدرد پرسپولیس نمیخوره یعنی جناب انصاریفرد اگر تا الان کریم باقری هم تیم رو ارنج میکرد میفرستاد داخل زمین اینقدر امتیاز داشتیم چون تیم اینقدر دیگه بازیکن داره که از یازده بازی نوزده امتیاز بگیره نقش مربی چیه؟ انشالله که نتیجه بگیریم و مهاجم هم اضاف بشه

 6. 666666 گفت:

  ۰

  ۰

  اقای انصاری فر اگر واقعا به فکر تیم هستید و شما بر خلاف فدراسیون دوست داری که باز هم قهرمان شویم هر چه سریعتر ۲ماجم درجه یک یکی ایرانی و یکی هم خارجی یه بازیساز خارجی و یه دفاع راست از بین اسماعیلی فر یا محرمی بگیرید و هرچه سریعتر با ماهینی به این دلیل که تو دوران اوجشم فاجعه بود ویه قهرمانی حذفی رو ازمون گرفت و بشار رسن به دلیل اینکه هیچ موقع نیستش و همیشه توی اردوی عراقه و فرشاد احمدزاده که از اون اول برگشتش اشتباه بود و همیشه محرومه و در اخر علی علیکور که اصلا بازیکن نیست و اشتباهی فوتبالیست شده رو بندازید بیرون وگرنه شما هم مثله فدراسیون نمیخوای ما قهرمان بشیم.

 7. موسی از کازرون گفت:

  ۰

  ۰

  مدیر محبوب ما حسن انصاری فرد. دوستان این تیم با جذب بازیکنان واسه قهرماتی فقط حمایت میخواد.به امید جذب۳گانه

 8. karimi گفت:

  ۰

  ۰

  دمت گرم مدیر❤️
  فقط امیدوارم به یه بهونه (مثل همون بازنشستگی مسخره گرشاسبی) نذارنت کنار :/

 9. ناصر پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  جان هرکی دوس داری کریم انصاری‌فرد و بگیرم همه تیم ها رو ۶ تایی میکنیم

 10. Sajad گفت:

  ۰

  ۰

  چه عجب چه عجب بابا ، ایول ایول ، تو گلومون این حرفا گیر کرده بود چندسال
  فرق مدیرعامل پرسپولیسی و از جنس فوتبال با بقیشون همینه !!
  همینکه تو تلویزیون اعلام کردی نمیخان پرسپولیس قهرمان بشه و باعث شدی اون سه تا تیم بنده خدا زهرمارشون بشه انقدر حال داد که نگو ، اندازه ۲تا برد کیف کردم

 11. 6Messi6 گفت:

  ۰

  ۰

  خداوکیلی دم آقای انصاری فرد خیلی گرمه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 24844 بازدید

بازدید دیروز: 34142 بازدید

بازدید کل : 22402195 بازدید

افراد آنلاین: 21 نفر