سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۳:۳۱
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۳/ دی/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵
  |   نظرات: ۱۴ نظر
7,340 نفر بازدید

انصاری‌فرد: یک ترکیب کاملاً پرسپولیسی در باشگاه حاضر شده است/باقری مشکلی ندارد

پرسپولیس نیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، گفت: با حضور یحیی گل ‌محمدی یک ترکیب کاملاً پرسپولیسی در باشگاه کنار هم قرار گرفته است.

محمدحسن انصاری‌فرد در مورد انتخاب یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به اینکه کالدرون سرمربی آرژانتینی که شنبه شب به ما خبر نداده بود لطف خدا و حمایت هواداران باعث شد در این دو روز در مورد جذب بازیکن با سرمربی توفیق حاصل شود. سرمربی‌ای که مورد رضایت هواداران است و اطمینان داریم با این بازیکنان، کادر فنی و هواداران می‌توانیم به چهارمین قهرمانی خود برسیم.

وی در مورد اینکه قرارداد گل‌محمدی چقدر است، گفت: ابتدا جا دارد از مجموعه باشگاه شهر خودرو تشکر کنم که همکاری خوبی با ما داشتند. در این برهه سخت بود که سرمربی از یک تیم لیگ برتری دیگر جذب کنیم اما آنها این همکاری را با ما داشتند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه رقم قرارداد چقدر است، گفت: در مورد این موضوع قرار است او به باشگاه بیاید و صحبت کنیم پول رضایت‌نامه گل‌محمدی را به شهر خودرو داده‌ایم و مدت قرارداد ما یک سال و نیم است.

انصاری‌فرد در مورد دستیاران گل‌محمدی در پرسپولیس گفت: باید در جلسه‌ای این موضوع بررسی و او دستیارانش را معرفی کند.

وی در مورد جذب مهاجمان گفت: در حال حاضر اوساگونا را جذب کرده‌ایم، باید از سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد هم تشکر کنم که برخورد حرفه‌ای با ما داشت. ما هم با توجه به شرایط باید یک مهاجم خوب را جذب می‌کردیم، در تمام پست‌ها بازیکنان درجه یک داریم اما خط حمله را باید تقویت می‌کردیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: با گزینه‌های سرمربی‌گری پرسپولیس به خصوص یحیی گل‌محمدی این موضوع را در میان گذاشتیم و آنها هم گفتند خوب است و خوشبختانه توانستیم وی را جذب کنیم.

انصاری‌فرد در مورد وضعیت افشین پیروانی در این تیم گفت: تعریف‌های خوبی در مورد اختیارات کادر فنی باشگاه داریم، پیروانی منصوب باشگاه است و به کار خود ادامه می‌دهد. او از زمانی که آمده موفق عمل کرده است حتی دیدید وقتی کالدرون گفت او را نمی‌خواهد اعلام کرد کنار می‌روم.

وی عنوان کرد: پیروانی به کارش بازمی‌گردد خوشبختانه در حال حاضر یک ترکیب کاملاً پرسپولیسی در باشگاه حاضر است، خودم به عنوان مدیرعامل بازیکن پرسپولیس بودم و کریم باقری، یحیی گل‌محمدی و افشین پیروانی هم در این تیم حضور داشتند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه آیا کریم باقری در کادر فنی حضور خواهد داشت گفت: انتخاب کادر بر عهده سرمربی تیم است، در مورد این موضوع جلسه خواهیم داشت، بعید به نظر می‌رسد که یحیی گل‌محمدی، کریم باقری را با توجه به زحمت‌هایی که در این چند سال برای پرسپولیس کشیده نخواهد و فکر نمی‌کنم مشکلی باشد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

14 Responses to “انصاری‌فرد: یک ترکیب کاملاً پرسپولیسی در باشگاه حاضر شده است/باقری مشکلی ندارد”

 1. عاشق پرسپولیس گفت:

  ۱

  ۰

  با سلام به همه اعضای ارتش سرخ از کادر فنی،مربی تا بازیکن و هوادار،رزومه فوتبالی اساگونا میگه بازیکن دونده و جنگنده ایه ولی امار گلش بیتعارف ضعیفه،ما واسه قهرمانی چهارم نیاز مبرم به یک تموم کننده قهار مثل فرشاد پیوس و…داریم وگرنه اتفاق خاصی تو نیم فصل دوم نیفتاده،خواهش میکنیم از اقای مدیرعامل محترم به این نکته ت.جه بیشتری داشته باشن،بامید قهرمانی در اسیا و موفقیت در باشگاههای جهان،پرسپولیسی شصت و شیش اتیشه 🙂

 2. عاشق پرسپولیس گفت:

  ۱

  ۰

  با سلام به همه اعضای ارتش سرخ از کادر فنی،مربی تا بازیکن و هوادار،رزومه فوتبالی اساگونا میگه بازیکن دونده و جنگنده ایه ولی امار گلش بیتعارف واقعا ضعیفه،ما واسه قهرمانی چهارم نیاز مبرم به یک تموم کننده قهار مثل فرشاد پیوس و…داریم وگرنه اتفاق خاصی تو نیم فصل دوم نیفتاده،خواهش میکنیم از اقای مدیرعامل محترم به این نکته ت.جه بیشتری داشته باشن،بامید قهرمانی در اسیا و موفقیت در باشگاههای جهان،پرسپولیسی شصت و شیش اتیشه 🙂

 3. hadi گفت:

  ۱

  ۱

  از الان فشار رو رو تیم و یحیی زیاد نکنین سه سال قهرمان شدیم امسال هم قهرمانیم ولی تیمهای دیگه مخصوصا سپاهان و شیش تاییها خیلی تیمهای خوبی بستن اگر یک درصد هم قهرمان نشدیم مهم نیست فقط اگر تیم یه جام بیاره و از آسیا صعود کنه یک چهارم عالیه انشالله با یحیی سالهای زیادی قهرمان میشیم و شک نکنید اگر یحیی سه سال بمونه و تیم قدر بسته بشه قهرمان آسیا میشیم با بازیکنهای ایرانی فقط با بازیکنهای ایرانی و سه بازیکن غیر اروپایی یا آفریقایی یا آسیایی من سالها با غربیها آشنایی دارم امکان نداره باهاشون موفق بشیم چون خیلی تعداد کمیشون هستن مرام داشته باشن ذاتشون با سوبژکتیویته عجین شده

 4. محمد گفت:

  ۹

  ۰

  اول فصل که خیلی راحتتر مربیان و بازیکنها جابجا میشن اون ایرج عرب … نتونست یحیی رو بگیره ولی الان بین دو نیمفصل که خیلی سختتره انصاریفرد گلمحمدی رو واسه پرسپولیس گرفت. دمت گرم آقای انصاریفرده پرتلاش. مدیر محبوب ما، حاج حسن انصاریفر

 5. پرسپولیس گفت:

  ۱۴

  ۰

  سلام جناب آقای انصاری فرد دست مریزاد با آوردن یحیی ولی اگر ی مهاجم گلزن بیاری عالی میشه
  تیم خوب باشه هم شما وهم وکادر فنی آرامش خود را داره پس لطفا بازیکن تمام کننده بخر از نون شب واجب تره

 6. Ashk گفت:

  ۱۹

  ۱

  باسلام وتشکر از زحمات شما،هیچ انسانی نمیخواد اعتبار کاری واجتماعی خود را خ راب کنه خیلی از هواداران شاید از ته دل زیاد راضی به این انتخاب نباشند ولی بیایید یبار هم شده اعتماد کنیم زمان سلطان یادتونه همه رکوردهاروزدیم با حمایت یه سلطان دوم بسازیم مخالفت با این انتخاب سم هست حالا که به پرسپولیس بی عدالتیهای زیادی میشه قهرمانی بیشتر لذت داره پس همه باهم یاعلی

 7. امیر گفت:

  ۲۶

  ۱

  کریم باقری نصف تیمه خودش به تنهایی.باید بمونه. کربم باقری جواهر پرسپولیسه

 8. سعید گفت:

  ۱۳

  ۱

  چه تضمینی میدن اوساگونا مصدوم نباشه؟
  مهمترین ماه باشگاه همین بهمن ماهه
  چون با ۴ تا مدعی لیگ بازی داره
  دربی داریم
  مهمترین بازی تو لیگ قهرمانان هم هست
  اگر بهمن تیم قوی نباشه کلا فصل تمومه.

 9. حامد گفت:

  ۱۸

  ۸

  شرط حمایت ازگل محمدی موندن کریم باقریه.زنده بادکریم کانتونا

 10. ناپلعون در واترلو گفت:

  ۱۰

  ۴

  حواسمون پرت نشه بله استخدام یحیی عالی و نسبت به کالدرون کاملا بهتر اما چی باعث میشه ما امیدوار به قهرمانی باشیم؟؟فقط یحیی؟؟؟نههه کو.مهاجم گلزن؟هافبک هجومی و دفاع راستی که ضعف داشتیم الان همه خوشحالیم واسه یحیی اما با همون ترکیب نیم فصل اول میشه قهرمان شد؟؟؟خیییییر

 11. علی کاظمی گفت:

  ۱۹۶

  ۹

  هر کیو میارین و هر کیو فسخ میکنین کریم خط قرمز ماست

 12. ضد کیسه گفت:

  ۸۱

  ۲

  هر چند در چند روز گذشته جون به لبه مون کردی ، ولی خوب ترکوندی دمت گرم . اگه یه مهاجم دیگه هم جذب میکردی عالی میشد

 13. ضد کیسه گفت:

  ۴۸

  ۴

  هر چند در چند روز گذشته جون به لبه مون کردی ، ولی خوب ترکوندی دمت گرم . اگه یه مهاجم دیگه هم جذب میکردی عالی میشد.

 14. موسی از کازرون گفت:

  ۸۵

  ۶

  مدیر محبوب ما حسن انصاری فرد .

آمار بازدید:

بازدید امروز: 11435 بازدید

بازدید دیروز: 30852 بازدید

بازدید کل : 22169414 بازدید

افراد آنلاین: 1 نفر