یکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۲۰
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۹/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
  |   نظرات: ۳ نظر
2,241 نفر بازدید

انصاری: اتفاقات دیشب بوی نژادپرستی می‌داد/یک سنگ به کسی می‌خورد فوت می‌کرد

پرسپولیس نیوز: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه ما ایرانی هستیم اما اتفاقات شب گذشته بوی نژادپرستی می‌داد و از اخلاق به دور بود.

محمد انصاری در خصوص اتفاقات رخ داده در بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس گفت: همه دیدند که بازی در شرایط غیرطبیعی برگزار شد. قبل از شروع بازی اشیاء مختلفی به سمت ما پرتاب می‌کردند و این اتفاقات در جریان بازی هم ادامه داشت. چند باری هم بازی متوقف شد اما اتفاقات خوبی نبود و کام همه تلخ شد. امیدوارم این مسائل برطرف شود تا دیگر شاهد دیدن چنین اتفاقاتی نباشیم.

وی درباره اینکه برخی‌ها اتفاقات تهران در بازی پرسپولیس و فولاد را حاصل جریانات شب گذشته می‌دانند افزود: این اتفاقات برای هیچ تیم برتری خوب نیست. اتفاقاتی که شب گذشته رخ داد اتفاقات خوبی نبود و همه ما از یک کشور و یک وطن هستیم. در کشور ما فارس، ترک، عرب، لر و … معنی نمی‌‌دهد چرا که ایرانی هستیم و دیگر این مسائل معنی نمی‌دهد. اتفاقاتی که دیشب رخ داد از اخلاق به دور بود و بوی نژادپرستی می‌داد و دیگر تهران و اهواز هم ندارد.

مدافع تیم پرسپولیس افزود: ما قبل از بازی امیدوار بودیم که بازی لغو شود اما صلاحدید مسئولان به این شکل بود که باید بازی برگزار شود و آنها معتقد بودند که شرایط خاصی وجود ندارد! ما که لب خط بازی می‌کردیم واقعا نمی‌توانستیم بازی کنیم چرا که در نیمه اول حسین ماهینی و بشار رسن در آن قسمت زمین بودند و در نیمه دوم من و امید عالیشاه آنجا بازی می‌کردیم و اصلا نمی‌توانستیم بازی خودمان را ارائه دهیم. همه حواس من به این بود که سنگی به من برخورد نکند اما در جریان بازی یک سنگ کنارم برخورد کرد که واقعا سنگ بزرگی بود.

انصاری درباره سنگ پراکنی‌ها در ورزشگاه ،تصریح کرد: واقعا خیلی اتفاقات دیشب عجیب بود اگر یکی از آن سنگ‌ها به کسی برخورد می‌کرد قطعا آن شب فوت می‌کرد چرا که سنگ‌های بزرگی پرتاب می‌شد. در یک صحنه خودم دیدم که سنگ بزرگی از کنار شجاع خلیل‌زاده رد شد که اگر به او می‌خورد حتما برایش اتفاقی رخ می‌داد.

وی درباره اینکه گفته می‌شود خلیل‌زاده در بازی درگیر شده، اظهار داشت: به نظرم برخی‌ها بزرگ‌نمایی می‌کنند چرا که هیچ اتفاق خاصی در جریان بازی رخ نداد و از رسانه‌ها می‌خواهم که این موارد پیش پا افتاده را بزرگ‌نمایی نکنند. رخ دادن برخی مسائل در جریان بازی طبیعی است اما خلیل‌زاده بازیکن با اخلاقی است که هیچ درگیری با کسی نداشت اما به هر حال در بازی برخی مسائل طبیعی است.

انصاری در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم که دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در هیچ ورزشگاهی نباشیم و چنین مسائلی از ورزشگاه‌های ما حذف شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “انصاری: اتفاقات دیشب بوی نژادپرستی می‌داد/یک سنگ به کسی می‌خورد فوت می‌کرد”

 1. قلندری گفت:

  ۰

  ۰

  باید مسئول حقوقی باشگاه از طریق پلیس فتا سازنده کلیپ را پیدا کنه و مجازات و غرامت را خواستار بشه. پشت این حرکات نیت هایی وجود داره که به وحدت ملی و فوتبال ملی ضربه میزنه و چوب اصلیش هم پرسپولیس می خوره. اون عباس را هم بندازید بیرون یه لیدر آگاه و فهمیده و تحصیلکرده بیارید‌

 2. محمدی گفت:

  ۵

  ۰

  به نظرم باید باشگاه به این بازی اعنراض و تقاضای تکرار آن کند. وقتی که شرایط بازی غیر عادی بوده جرا برگزار شده؟! اگر کمیته انضباطی حکم به سقوط استقلال اهواز به دسته پایینتر کنه با توجه به سوابقی که داره دیگه کسی جرئت چنین غلط کاریهایی را نمیکند. با توجه به دوربینهای مداربسته ای که در ورزشگاه مستقر بوده راحت میشه متخلفان را شناسایی و با اونا برخورد قاطع کرد. اگر مسئولین امنیتی و ورزشی اهواز چنین کردند معلوم میشه واقعا مخالف این کاراها هستم و الا معلوم میشه بدشون نیومده چون موفق به گرفتن امتیاز شدن!! ببینیم چکار میکنن!!

 3. تیم مردمی گفت:

  ۱۴

  ۰

  کاملا درسته حاج محمد اینها از بقایای همون هایی هستند که می خواستن کشور رو دو دستی تقدیم صدام کنند و به استقبال ارتش عراق رفته بودند

آمار بازدید:

بازدید امروز: 48407 بازدید

بازدید دیروز: 63056 بازدید

بازدید کل : 5127726 بازدید

افراد آنلاین: 36 نفر