یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۹
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۳۱/ فروردین/ ۱۳۸۸ - ۱۳:۱۸
  |   نظرات: بدون نظر
7 نفر بازدید

انصاری فرد: پرسپولیس خانه دایی است اما من تصمیم نمی گیرم

دوشنبه ۳۱ فروردین(۱۴:۳۰) 

انصاری فرد: هیچ اولتیماتومی به وینگادا نداده ام/ مصاحبه هایم را تغییر می دهند

مرجع خبری پرسپولیس: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: انتخاب اعضای هیات مدیره در حیطه کاری من نیست و فقط علی‌آبادی در این خصوص تصمیم‌گیری می‌کند.

عباس انصاری فرد در گفت‌ و گو با خبرنگاران درباره شایعه حضور دایی در هیات مدیره پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس خانه علی دایی و کلیه کسانی است که برای تیم زحمت کشیده‌اند اما در خصوص حضور دایی در هیات مدیره من نمی‌توانم تصمیم‌گیری کنم. این مورد باید با نظر مهندس علی‌آبادی؛ رئیس سازمان تربیت بدنی و رئیس مجمع باشگاه پرسپولیس صورت بگیرد اما تا به امروز چیزی در این مورد نشنیده‌ام.


انصاری فرد در خصوص بازی مقابل الغرافه قطر اظهار داشت: بازیکنان پرسپولیس انگیزه زیادی دارند و می‌دانند که یک روز سخت در انتظارشان خواهد بود. الغرافه تیم خوب و حرفه‌ای است و برای گرفتن نتیجه در خانه خود دست به هر کاری خواهد زد اما بازیکنان ما نیز آماده یک جنگ تمام عیار هستند تا با امتیاز به ایران برگردند و ناکامی‌های لیگ برتر را جبران کنند.

وی ضمن تشکر از مسئولان تیم الغرافه گفت: کاروان پرسپولیس تا به امروز یکی از بهترین میزبانی‌های تیم‌های قطری را شاهد بود و جا دارد از مسئولان این تیم تشکر کنم. امیدوارم تا روز آخری که تیم فوتبال پرسپولیس در قطر بسر می‌برد برای ما ایجاد حاشیه نشود.

انصاری فرد درباره اینکه فکر نمی کند با گفتن این جمله که جام حذفی آخرین فرصت وینگادا است؛ به تیم استرس وارد می کند؛ تاکید کرد: مصاحبه‌هایی که از طرف من منتشر می‌شود آنطوری نیست که می‌گویم. برخی دوست دارند به نفع خود آنرا بنویسند یا اینکه دوستان خود را تکذیب کنند. همیشه بحث‌های کلی انجام می دهم. همه از من می‌پرسند چرا قرارداد وینگادا را تمدید نمی‌کنید؛ اما نمی‌دانند من روی چه سیستمی قصد دارم این باشگاه را با کمک اعضای هیات مدیره رو به جلو ببرم.

انصاری فرد یادآور شد: بعضی‌ها نوشته‌اند که به وینگادا اولتیماتوم داده‌ام. اصلا این مورد نبوده و من هیچ روزی را برای پایان قرارداد این مربی مشخص نکردم. وینگادا قبل از رفتن به قطر به دیدار من آمد و به مدت ۲ ساعت با من گفت و گو کرد. به وینگادا گفتم اصلا استرس نداشته باش و به نوشته‌ها توجه نکن و با قدرت کارت را ادامه بده؛ تا زمانی که موعد مقرر برسد و دو طرف پای میز مذاکره بنشینند.

مدیرعامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: وینگادا هم می‌داند که جام حذفی برای هواداران و مسئولان باشگاه چه اهمیتی دارد. به همین دلیل گزارشی از حضور پرقدرت پرسپولیس در جام حذفی به ما داده که بسیار جامع و کامل است.

انصاری فرد ادامه داد: وقتی که مربی ما حساسیت را می‌داند لازم به تذکر من نیست. من هم باید موفقیت باشگاه و رضایت هواداران را در نظر بگیرم. با این حرف موافقم که وارد کردن استرس به تیم و کادر فنی معنی نمی‌دهد اما ترفندهایی است که باید برای موفقیت از آن استفاده کرد. در این میان اما اولتیماتوم یا هشدار هیچ معنی نمی‌دهد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 10913 بازدید

بازدید دیروز: 32976 بازدید

بازدید کل : 22103769 بازدید

افراد آنلاین: 17 نفر