یکشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۵:۳۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۶/ آبان/ ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۵
  |   نظرات: ۱۰ نظر
2,296 نفر بازدید

انصاری فرد: چرا همه چیز به ضرر پرسپولیس است؟/ از ۹ محرومیت انضباطی ۵-۴ جلسه حق پرسپولیس نبوده

پرسپولیس نیوز: محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: از قدرت پرسپولیس واهمه دارند و اتهام می‌زنند.

محمدحسن انصاری‌فرد با اشاره به سخت‌گیری در محرومیت‌های در نظر گرفته شده برای پرسپولیس و بازیکنان در گفت و گو با سایت باشگاه پرسپولیس افزود: هر جا که حق تیم و بازیکنی از پرسپولیس تضییع شود نه سکوت می‌کنیم و نه دست روی دست می‌گذاریم. متاسفانه تاکنون ۹ جلسه محرومیت انضباطی برای پرسپولیس صادر شده و در برخی از این پرونده ها احکامی برای پرسپولیس صادر شده که در موارد مشابه یا بدتر از آن حکمی صادر نشده و اینها جای بحث دارد. بنده اینها را به خاطر محرومیت یک جلسه ای احمدزاده نمی گویم بلکه یک بحث کلی است.

انصاری فرد تصریح کرد :قبلا گفتم و باز هم می گویم برخی از این احکام غیرقابل بحث بوده اما دو جلسه محرومیت خلیل‌زاده اصلا حق او نبود و یک لطمه به تیم پرسپولیس و این بازیکن بود، محرومیت پرسپولیس از تماشاگر هم در قیاس با تخلفات سنگین و بعضا غیر قابل بیان برخی تیم‌ها که حکم محرومیت برای شان صادر نشده اصلا حق پرسپولیس نبود و محرومیت سه جلسه‌ای احمدزاده در دربی سنگین بود چون در موارد دیگر شاهد احکام سخت گیرانه تا این حد نبوده‌ایم. ما اگر اعتراضی می‌کنیم کاملا منطقی آن را بیان می‌کنیم و هوادار هم اگر ناراضی از این احکام است می بیند که حق تیمش دارد تضییع می شود و به تیمش لطمه وارد می شود و حق دارد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره محرومیت یک جلسه ای اخیر احمدزاده ادامه داد: محرومیت یک جلسه‌ای اخیر احمدزاده را بررسی می‌کنیم. البته محرومیت او قطعی است و جای تجدید نظر خواهی گذاشته نشده. در این باره از سویی باید بگوییم احمدزاده باید مراقب باشد اما از نگاهی دیگر همین محرومیت را وقتی در کنار اتفاقاتی می‌گذاریم که با حکمی همراه نبوده می‌توانیم بگوییم چرا اگر بازیکن پرسپولیس تخلفی مرتکب شد حکم داده می‌شود اما برای برخی تخلفات دیگر تیم‌ها یا اقل مجازات تعیین می‌شود یا حکمی را شاهد نیستیم. الان هم برای احمدزاده محرومیت قطعی صادر شده و جای دفاع به باشگاه داده نشده؛ ما در این باره آگاهی هایی داریم و علت آن را بیشتر بررسی می‌کنیم تا ببینیم او دقیقا به داور چه گفته که حکم قطعی داده‌اند و این بازیکن را تهدید به برخورد در صورت تکرار تخلف کرده‌اند. احمدزاده بعد از دریافت کارت قرمز در بازی با شاهین از آنجا که یکی دو بازی را بخاطر مسائل درون تیمی و انضباطی و با نظر سرمربی در لیست نبود و بعد هم بخاطر دربی سه جلسه محروم شده بود به کمیته انضباطی باشگاه احضار شد و بخاطر اخراج و دریافت کارت قرمز در بوشهر از سوی باشگاه جریمه مالی نقدی و تعلیقی شد. ما حتی می دانستیم که ممکن است او به کمیته انضباطی فدراسیون احضار شود و گزارشی علیه او از سوی داور و ناظر به فدراسیون ارائه شود و پیگیری‌هایی داشتیم. ما حکم کمیته انضباطی و گزارش داور درباره اظهارات ایشان موقع اخراج در بوشهر و ادعایی که خودش اخیرا مطرح کرده که توهینی نکرده را بررسی می‌کنیم و نتیجه آن را خواهیم گفت و اگر حق با احمدزاده باشد و او اهانتی یا تهدیدی نکرده باشد آن را با جدیت پیگیری خواهیم کرد. کلا در اینکه احمدزاده باید مراقب باشد تردید نیست اما آیا با دیگر تخلفات عوامل دیگر تیم ها هم اینطور برخورد شده است؟ احمدزاده تاکنون پنج یا‌‌ شش بازی را اینگونه از دست داده که در این میان محرومیت سه جلسه ای او بخاطر دربی نسبت به دیگر احکام صادره و تخلفات در لیگ سنگین بوده و می‌توانست با محرومیت کمتری همراه باشد و یا اینکه تخلفات و درگیری‌های مشابه برخی بازیکنان لیگ هم با حکم همراه باشد.

مدیرعامل باشگاه گفت: باید بگویم طبق بررسی‌ها حداقل چهار پنج جلسه از محرومیت‌ها برای پرسپولیس، حق هواداران و برخی بازیکنان نبود. در واقع هر جا که حق تیم و بازیکنی تضییع شود نه سکوت می‌کنیم و نه دست روی دست می‌گذاریم و مدام در حال پیگیری هستیم و امیدواریم در نظر گرفته شود که در پاره‌ای از موارد نسبت به پرسپولیس بسیار سخت گیرانه حکم صادر شده و این حق یک تیم و هواداران میلیونی‌اش نیست.

انصاری فرد تصریح کرد: پرسپولیس تا امروز ۹ جلسه محرومیت انضباطی داشته. از میان این محرومیت‌ها شجاع واقعا و انصافا مستحق محرومیتی نبود چون نه داور گزارشی دال بر بی‌احترامی یا توهین ارائه کرده بود و نه ناظر. داور هم بعد از دفاعیه خلیل‌زاده و بخش حقوقی باشگاه در پاسخ به استعلام استیناف درباره یک عکس اعلام کرد او تخلفی نداشته و بی‌احترامی نکرده و با اشاره دست گفته “بخدا پنالتی نبود” و برخلاف تصورات و برداشت‌ها هیس نشان نداده؛ از طرفی به خاطر همین پرونده و در شرایطی که شجاع دو بازی را عملا از دست داده کمیته استیناف یک جلسه محرومیت تعلیقی هم برایش صادر کرد که این دور از انصاف بود و ما خواهان رفع محرومیت تعلیقی او شده‌ایم وامیدواریم استیناف این محرومیت تعلیقی را لغو کند. واقعا چرا خلیل زاده باید دو بازی را از دست دهد در حالی که تخلفی نداشته. چرا ما راحت محروم از تماشاگر شدیم اما تماشاگران برخی تیم ها که اواخر فصل قبل و فصل جاری انواع تخلفات سنگین و حتی غیرقابل بیان داشته‌اند محروم نشده‌اند؟ چرا به جنجال‌های برخی بازیکنان لیگ و اعتراض‌های تند برخی بازیکنان لیگ رسیدگی نشده و حکمی صادر نمی شود اما خلیل‌ زاده بدون گزارش ناظر و داور و با برداشت اشتباه از یک عکس راحت دو بازی را از دست دهد و تازه برایش پرونده تعلیقی ایجاد می‌شود؟ هواداران ما از این میزان حکم علیه پرسپولیس ناراحت هستند و در برخی موارد کاملا حق با پرسپولیس است چرا که حق تیم به راحتی تضییع شده. ما هم پیگیری های زیادی داشته ایم. اینها را نه در پی حکم محرومیت احمدزاده که بطور کلی می گوییم چون این روند صدور احکام سخت گیرانه برای پرسپولیس و با ملاطفت برای برخی تیم ها بشدت به پرسپولیس آسیب است.

او ادامه داد: نسبت به درگیری احمدزاده در دربی هم باید تاکید کنیم برخی در لیگ درگیری و تخلفاتی تند داشته‌اند اما نهایتا یک جلسه محروم شده‌اند و سه جلسه محرومیت برای این بازیکن حقیقتا حکمی سخت گیرانه بود. ما همه صحنه‌ها را رصد کرده‌ایم اما نمی خواهیم در اینجا به مصداق‌ها و نمونه‌هایی که بعضا مشابه رفتار احمدزاده در دربی یا بدتر هم بوده اشاره کنیم اما این موارد را به صورت حضوری به رئیس کمیته انضباطی ارائه کرده و می‌کنیم و مستندات را به ایشان خواهیم داد. همچنین علاوه بر این تاکنون اشتباهات داوری و برنامه بازی‌ها هم به ضرر پرسپولیس و به نفع برخی تیم‌ها تمام شده. چرا همه چیز به ضرر پرسپولیس است؟ این تصمیمات سخت گیرانه اگر هدف و استراتژی کمیته انضباطی است برای همه تیم‌ها و تخلفات در نظر گرفته شود نه اینکه برخی تیم‌ها، بازیکنان و تماشاگران‌شان دست به هر کاری و حرفی و اقدامی می‌زنند محروم نشوند. ما در این باره با آقای حسن زاده بار دیگر صحبت خواهیم کرد و دغدغه ها را گفته و لطماتی که به تیم وارد شده را باز هم با مستندات منتقل می کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره درخواست کمیته انضباطی برای ارائه توصیحات از سوی کالدرون گفت: کالدرون تاکید دارد طبق ویدئوهای موجود در مصاحبه‌اش اتهامی به استقلال نزده و توهینی هم به داور نکرده و فقط از تصمیم داور در صحنه پنالتی و آفساید در آن بازی تعحب کرده و هم قبلا و هم اخیرا گفته اگر برخی تصمیمات بیرون از زمین نباید در نتایج تاثیرگذار باشد و این یک اظهارنظر کلی بوده که ربطی به بازی استقلال و پارس جم نداشته و قبلا هم مطرح کرده و به همین دلیل واقعا دلیلی برای محروم کردن او وجود ندارد. در این میان افرادی در ماه‌های گذشته و فصل جاری اتهام حمایت از پرسپولیس و اتهام مهندسی نتایج را زده‌اند ولی هیچ برخوردی با آنها نشده نه احضار شده‌اند و نه محروم؛ در حالی که این اتهام زدن‌ها اتهام فقط به پرسپولیس نبوده بلکه اتهام به برگزار کنندگان لیگ و ارکان فوتبال کشور بوده و چون برخوردی نشده هر کس به خود اجازه می‌دهد به پرسپولیس اتهام بزند تا شاید اینگونه در رقابت با پرسپولیس لطمه‌ای به این تیم با جوسازی و فرافکنی زده و ناکامی‌ها را توجیه و جو را علیه پرسپولیس سنگین کنند.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: قهرمانی‌های پرسپولیس موجب شده که شاهد ایجاد هجمه و فرافکنی های زیادی علیه پرسپولیس از این سو و آن سو باشیم. این نشان از قدرت پرسپولیس و واهمه ها دارد که عده ای تلاش می کنند به هر طریقی به پرسپولیس لطمه بزنند. برخی علاوه بر توجیه ناکامی خود با اتهام زنی های پوچ و واهی و یا ایجاد هجمه دنبال لطمه زدن به پرسپولیس و تحت فشار قرار دادن فدراسیون و دیگر مسئولان علیه پرسپولیس هستند و این اوج ترس از قدرت و توان پرسپولیس است. به آنها که با این فرافکنی‌ها قصد ضربه زدن به پرسپولیس و توجیه ناکامی‌های خود را دارند صراحتا می گویم بدانند باشگاه از امروز با هر کس که اتهامی به پرسپولیس بزند مدارا نکرده و شکایت خواهد کرد و امیدواریم عزمی جدی برای برخورد در فدراسیون وجود داشته باشد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

10 Responses to “انصاری فرد: چرا همه چیز به ضرر پرسپولیس است؟/ از ۹ محرومیت انضباطی ۵-۴ جلسه حق پرسپولیس نبوده”

 1. متین گفت:

  ۰

  ۰

  تعطیل کردن برنامه نود هم دقیقا با این هدف که مانع قهرمانی پرسپولیس بشن صورت گرفت و کاملا برنامه ریزی شده بود، چون به هر حال خیلی از واقعیت ها رو مطرح میکرد. الان جای خالی این برنامه رو با گوشت و پوست و استخون میشه حس کرد. نود اجازه نمی داد هر کسی هر غلطی دوست داره بکنه.
  کدوم برنامه و کدوم رسانه تونسته حق رو اون طور که شایسته است مطرح کنه؟ حرفای انصاری فرد رو چند درصد جامعه میشنوند؟

 2. Hosein گفت:

  ۰

  ۰

  آقای انصاریفر تجربه من تو این فوتبال ثابت کرده تا اسم شخصو نبری اینا خفه نمیشن- اینا برنامه دارن برا ما – مستقیم ب قلعه نوعی و زنوزی حمله کن- وگرنه جواب نمیگیری- ترس از برکناری هم بخاطر فشار مجلس و سیاسیای استقلالی و تبریزی ب وزیرورزش برای برکناریت نداشته باش- چون آب از سر ما گذشته و اینا نمیذارن ما امسال جام بگیریم یا موفق بشیم لااقل میتونیم این جو کنونی رو خفه کنیم- و شما هم مطمئنا مدیر عامل میمونی- اگر این جو ادامه داشته باشه شعارها باید علیه زنوزی و قلعه نوعی بیشتر بشه تو ورزشگاه- دیگه هم جرات محرومیت هم ندارن چون تا تونستن محروم کردن و دیگه فرقی برامون نداره

 3. سیروس گفت:

  ۰

  ۰

  ضمن سلام و ادب محضر مبارک هوادارن ارتش سرخ : چند نکنه قابل تآمل هستش اول اینکه چند ساله کل لیگ یکی شدن وبا تمام توان علیه پرسپولیس جنجال میکنن و هیچ کسی هم در مورد این داستان حرفی نمیزنه نمکنه برا مثال زیاده .مثلا طرفدار سپاهان ادم کور میکنن مامور نیرو انظامی ا بالاپرت میکنن تو زمین و جالبه پرسمولیس محروم میشه ..‌طرفدارا تراکتور شعار سیاسی کتک کاری و همه کار میکنن ..چرا فقط بازیکن پرسپولیس شبانه محروم میشه چرا قلعه نوی لجن ک تهمت میزنه همون تهمت حکم زندان و شلاق داره ولی کسی بعد بیست روز کارش نداره …اقای انصاریفرد اقای پیروانی مطمعن باشید شما هم دائمی نیستین و روزی میرید پس مصلحتو کنار بذارین و مرد و مردونه از حق تیم دفاع کنید حتی اگه شده از لیگ برید کنار

 4. ali گفت:

  ۰

  ۰

  با اومدن این آدم نه تنها وضعیت خوب نشده بلکه بدتر شده نه توان دفاع از تیم رو داره در برابر خارجی تیم و نه قدرت و توان کنترل داخل تیم و حواشی رو داره- تیم پول نداره به بازیکنان بده این میره تیم واتر پلو و شنا راه میندازه تازه میکه با برنامه جلو میریم اگه برنامه داشت یه شبه این واتر پلو شنا رو راه نمی انداخت – هرجند این قبلا امتحان شده بود و هیچ خاصیتی جز درگیری برای ما نداشته و نداره

 5. سعید گفت:

  ۰

  ۰

  بله همه چی به ضرر پرسپولیسه الان عراق زرنگی کرد رفت بهترینجا میزبان شدجایی که سفر کردنش ۳ برابر قطر و امارت مسافت داره در نتیجه خستگیش میمونه برای بیرانوند و کنعانی زادگان نورالهی امیری بقیه که از پرسپولیس دعوت میشن از بقیه هم دعوت میشه اما یک نفرشون هم فیکس نیستن از استقلال که کسی فیکس نیست اقای انصاری فرد اعتراض کن ما باید بشتر استراحت کنیم

 6. یه افتخار تو آسیا حسرت شیشتقلالی ها گفت:

  ۰

  ۰

  کاشکی همون مادیبو مایگا رو می گرفتیم بهتر از جونیور بود .حداقل کارنامه خوبی داشت

 7. Hosein گفت:

  ۰

  ۰

  آقای انصاریفر شما چرا اسم قلعه نوعی آشغالو نمیارین؟ مگه ایشون علنا نمیگه پرسپولیس و ….خب شمام بگو و تهدیدش کن- از چی میترسین؟ همه جور بلا دارن سرمون میارن- اینهمه تهمت مهندسی زدن ب همه- هییچ کس ب این آشغال حرفی نزد- همین آشغال با جوی ک راه انداخت چند تا تیمو همراش کرد مثل نراکتور و کیسه- و مطیوعات و رسانه های زرد و کیسه و تراکتور با هم شدن علیه پرسپولیس و همه جور تهمت ب ما میزنن و فدراسیون و داورارو زیر فشار قرار دادن- با این کارا همه علیه ما شدن و از طرفی حکومتیا هم ک پشت کیسه دراومدن- مثل دولت و مجلس و با فشار علنا ب کیسه قدرت دادن و کشوندنش بالا- ما باید یه فکری بکنیم اینجوری این بیشرفا نابودمون میکنن-

 8. طرفدارحق گفت:

  ۰

  ۰

  بهترین تصمیم اینکه بر علیه تمام متخلفان داخل فدراسیون به فیفا شکایت کنی اقای انصاری فرد حاظرم لیگ تعلیق بشه ولی فوتبال ایران به لجن کشیده نشه فقط شکایت از این فدراسیون وکمیته انضباطی مشکل حل میکنه وسلام

 9. فواد گفت:

  ۰

  ۰

  پوکرقهرمانی ایشاالله.زنده بادپرسپولیس کبیر❤❤❤❤❤❤

 10. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  آقای انصاری فردخیلی خوبه که ازحق تیم دفاع میکنی چون اگه مقابل ایناساکت باشی بیشترظلم میکنن زماتی که مدیرعامل ازحق تیم دفاع کنه خیلی فرق داره تااینکه مدیرروابط عمومی دفاع کنه.
  خواهشٱبه بچه های تیم سفارش کن وقتی وضعیت اینطوریه سعی کنن بهونه دست ایناندن بیشتربه خودشون مسلط باشن.
  به امیدچهارمین قهرمانی یاعلی

آمار بازدید:

بازدید امروز: 18707 بازدید

بازدید دیروز: 48641 بازدید

بازدید کل : 20698159 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر