چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۰
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۵/ آبان/ ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۹
  |   نظرات: بدون نظر
2,977 نفر بازدید

بازدید نمایندگان کنفدراسیون و ژاپنی‌ها از ورزشگاه آزادی

پرسپولیس نیوز : نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا و در راس آنها رییس کمیته مسابقات‌AFC ، همراه با مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، نمایندگان باشگاه‌، ورزشگاه و فدراسیون فوتبال امروز سه‌شنبه از ورزشگاه آزادی دیدن کردند.

جمعی از نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا و در راس ایشان، پاول لوزانوف، امروز سه‌شنبه در دومین روز حضور خود در ایران راهی ورزشگاه آزادی شدند تا به بررسی وضعیت تعمیرات و بهسازی بپردازند. در این بازدید چک لیستی در اختیار بود که بر اساس آن اصلاحات درخواستی بررسی می‌شد تا با جمع‌بندی نهایی که ظرف فردا انجام خواهد شد شرایط برای برگزاری مسابقه آماده اعلام شود. در جریان این بازدید حسن کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، شخصا حضور پیدا کرد. ابراهیم شکوری بازیکن سابق پرسپولیس به نیابت از دبیرکل فدراسیون هم در جریان این بازدید در کنار سایر نماینده‌های فدراسیون چون حامد مومنی حضور پیدا کرد.
امروز همچنین مدیر بخش بین‌الملل باشگاه در بازدید جداگانه‌ای، همراه ناظر و افسر امنیتی کنفدراسیون فوتبال آسیا، نماینده باشگاه کاشیما آنتلرز و نمایندگان سفارت این کشور از جمله دبیر اول این سفارت، راهی ورزشگاه آزادی شدند تا شرایط را هم از جهت حضور تیم ژاپنی و هم برای حضور تماشاگران و شخصیت‌های این کشور مورد بررسی قرار دهند. سکوهایی که برای استقرار تماشاگران ژاپنی تدارک دیده شده است و سرویس‌های بهداشتی مجزا برای آقایان و بانوان و بوفه‌ای که به آنها اختصاص می‌یابد از دیگر موارد مورد توجه در این بازدید بود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 37851 بازدید

بازدید دیروز: 64325 بازدید

بازدید کل : 3018568 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر