پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۷
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۶/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۹:۴۲
  |   نظرات: يك نظر
1,826 نفر بازدید

بازیکن حریف پرسپولیس خانه‌نشین شد

پرسپولیس نیوز: ملی‌پوش قطری از حضور ۲ ملی‌پوش ایرانی در تیم فوتبال باشگاه الاهلی ابراز خرسندی کرد.

عبدالله مشعل در بخشی از مصاحبه تفصیلی خود با روزنامه استاد الدوحه قطر درباره پیوستن امید ابراهیمی و محمدرضا خانزاده گفت: این ۲ بازیکن از تیم ملی فوتبال ایران به الاهلی آمدند  و اطمینان لازم را بابت بازدهی بیشتر تیمی در طول فصل جاری را می‌دهند. چالش‌های زیادی در این فصل پیش‌روی ماست.

خبر دیگر از تیم الاهلی قطر اعلام شرایط محمدرضا خانزاده پس از مصدومیت در دقیقه ۱۴ بازی هفته نخست لیگ ستارگان قطر برابر الریان است.

روزنامه العرب قطر در این رابطه نوشت: آزمایش‌های پزشکی محمدرضا خانزاده به اتمام رسیدند و این مدافع ایرانی برای رسیدن به شرایط مطلوب نیاز به یک‌ هفته زمان دارد.

همچنین اسماعیل محمد، بازیکن کلیدی تیم الدحیل قطر که در بازی هفته نخست لیگ ستارگان برابر الشحانیه مصدوم شده بود در دوحه مورد عمل جراحی قرار گرفت. این بازیکن تا چندین ماه قادر به حضور در  میدان نیست و دیدارهای الدحیل برابر پرسپولیس از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را از دست داده بود. پیش از این اسماعیل بوضیاف، دیگر مهره اصلی تیم الدحیل نیز در بازی فینال جام شیخ‌ قاسم قطر مصدوم شد و غیبت او در بازی رفت با پرسپولیس در دوحه قطعی است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “بازیکن حریف پرسپولیس خانه‌نشین شد”

  1. امیر مسعود [ پرسپولیس هویت هر ایرانی ] گفت:

    ۱

    ۰

    خط اول تصیح کنید.۲ ملی پوش ایرانی نه قطری.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 0 بازدید

بازدید دیروز: 0 بازدید

بازدید کل : 0 بازدید

افراد آنلاین: نفر