چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۵:۳۱
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۰/ آذر/ ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
  |   نظرات: يك نظر
1,585 نفر بازدید

بازی پرسپولیس- نساجی چه زمانی برگزار می‌شود؟

پرسپولیس نیوز: قائم مقام باشگاه نساجی می‌گوید به خاطر فشردگی مسابقات احتمالا بازی لغو شده تیمش با پرسپولیس، بعد از پایان نیم فصل اول برگزار می‌شود.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نساجی از هفته دوازدهم لیگ برتر به دلیل آلودگی هوا دیروز(شنبه) برگزار نشد. شب گذشته شایعاتی مبنی بر برگزاری بازی در روز یکشنبه مطرح شد اما ایزد سیف‌الله‌پور، قائم مقام باشگاه نساجی ضمن رد این شایعات اظهار کرد:‌ ما امروز به هیچ عنوان با پرسپولیس بازی نمی‌کنیم. به این دلیل اینکه سه روز بعد باید با سپاهان بازی کنیم و از طرفی تیم برنامه‌ریزی دارد. چطور می‌شود هفته پیش با استقلال بازی کنیم، امروز با پرسپولیس و پنجشنبه هم با سپاهان؟ برای تیمی که نیرو کم دارد این عادلانه است؟ از طرفی مگر ما درخواست لغو بازی را دادیم؟ هر کسی درخواست لغو بازی را داده فکری به حال این قضیه بکند.

او ادامه داد: اگر هم قرار بود بازی امروز برگزار شود، باید دیروز جلسه می‌گذاشتند و به ما می‌گفتند که اردو را ترک نکنیم. بعد از اینکه بازی لغو شد ما یک تمرین پر فشار انجام دادیم. اگر ما هم قبول می‌کردیم پرسپولیس قبول نمی‌کرد چون آن‌ها یک بازی سخت دیگر هم دارند. من از اینکه در یک روز خوب یک بازی خوب را لغو کردند ناراحت شدم.

قائم مقام نساجی در پاسخ به این پرسش که آیا سازمان لیگ به آن‌ها برای برگزاری بازی در روز یکشنبه درخواستی داده بود یا خیر، گفت:‌ نه اصلا چنین درخواستی نداشتند. آن‌ها یا از طریق اتوماسیون اداری خبر می‌دهند یا آقای مهدی و بهاروند با ما تماس می‌گیرند که هیچ‌کدام تماس نگرفتند. هنوز روز بازی مشخص نیست ولی فکر می‌کنم با توجه به فشردگی مسابقات این بازی بعد از پایان نیم فصل اول برگزار شود چون ما با پنجشنبه این هفته و دوشنبه و پنجشنبه هفته آینده بازی داریم. اگر یک روز را هم برای ریکاوری و سفر در نظر بگیریم فرصت دیگری باقی نمی‌ماند. این بازی احتمالا بعد از نیم فصل اول انجام می‌شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “بازی پرسپولیس- نساجی چه زمانی برگزار می‌شود؟”

 1. جمشید گفت:

  ۰

  ۰

  ۱٫ فتح الله معروف به فتل یک روزی سنگ شفر را به سینه میزد (چندین بار نوشتیم که شفر لات و پول دوست است) دلیل نوشته های روزنامه چرند استقلال جوان. امروز سنگ ماچونی را به سینه میزند , ای فتل اگر نشاشیدی شب دراز است.

  ۲٫ قلعه نویی که استقلالی ها خودشان می گوید رییس مافیا بدانند همین قلعه مرغی بی منطق قهرمانی استقلالی ها را با مافیایی به دست آورده.

  ۳٫ چه فتل , چه قلعه مرغی و چه هر استقلالی دیگر میدانند مرام هیچ پرسپولیسی , گزافه گویی و بیهوده سرایی نیست. نمونه کریم باقری , علی پروین , فرشاد پیوس , گل محمدی و …

  ۴٫ فتل که هنوز سنگ کیروش بی پدر و مادر و بی تخصص را به سینه میزند با این حرف برانکو جمله را تمام میکنیم. کیروش قهرمان بدون جام است.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 23409 بازدید

بازدید دیروز: 32191 بازدید

بازدید کل : 24331770 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر