چهارشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۹:۳۰
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۸/ دی/ ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
  |   نظرات: يك نظر
2,218 نفر بازدید

صورتجلسه توسط ۴ باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان آسیا امضا شد/ اعلام کناره‌گیری به AFC در نامه رسمی در صورت سلب میزبانی

پرسپولیس نیوز: نمایندگان چهار باشگاه کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا در جلسه‌ای تصمیم گرفتند نامه‌ای را به AFC ارسال و انصراف خود را از حضور در این مسابقات اعلام کنند.

کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) تصمیم‌گیری کرده است که مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی تیم‌های ایرانی در کشور ثالث صورت بگیرد. تصمیمی که فردا در کمیته اجرایی این کنفدراسیون بررسی خواهد شد و به احتمال فراوان نهایی می‌شود.

پس از اعلام این تصمیم از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا صبح امروز (شنبه) جلسه‌ای با حضور نمایندگان چهار باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان آسیا و مهدی علی‌نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در فدراسیون فوتبال برگزار شد. این جلسه که با فوریت برگزار شده بود، صورتجلسه‌ای را به دنبال داشت که نمایندگان چهار باشگاه نیز به آن تأکید داشتند.

طبق تصمیم اتخاذ شده در این جلسه، قرار است نامه‌ای به AFC ارسال شود که در آن اعلام خواهد شد، براساس قوانین و مقررات کنفدراسیون فوتبال آسیا و شرایط خوب ایران، میزبانی باید در اختیار تیم‌های ایرانی قرار بگیرد، در غیر این‌صورت تیم‌های ایرانی در مسابقات شرکت نمی‌کنند.

در صورتی که کنفدراسیون فوتبال آسیا قصد داشته باشد میزبانی را از تیم‌های ایرانی بگیرد، تصمیم اتخاذ شده از سوی باشگاه‌ها اجرایی و کناره‌گیری از لیگ قهرمانان آسیا نهایی شود، باشگاه‌ها باید جریمه‌ای را به AFC پرداخت کنند. پس از آن هم باید منتظر تصمیم کمیته انضباطی این کنفدراسیون بمانیم تا درباره چهار باشگاه ایرانی که چنین تصمیمی اتخاذ کرده‌اند گرفته شود که احتمالاً محرومیتی را برای این باشگاه‌ها به دنبال خواهد داشت. با این حال شاید تهدید باشگاه‌های ایرانی آخرین راهی باشد که کمیته اجرایی AFC تصمیم کمیته مسابقاتش را تأیید نکند تا باشگاه‌های ایرانی بتوانند همچنان بازی‌ها را میزبانی کنند.

گفتنی است مهدی تاج، رئیس سابق فدراسیون فوتبال کشورمان که نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیاست، در کمیته اجرایی عضویت دارد و در جلسه فردا حضور خواهد داشت.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “صورتجلسه توسط ۴ باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان آسیا امضا شد/ اعلام کناره‌گیری به AFC در نامه رسمی در صورت سلب میزبانی”

  1. حبیب دانش گفت:

    ۱۸

    ۳

    با سلام به همه مردم فوتبال دوست ایران
    بهترین کار ممکن را می توان کرد ذلت و خفت نباید بخاطر فوتبال بازی کردن باشد حتی اگر تعلیق بشوییم چون با این کار تماشاگران هم نمی توانند به استادیوم بروند تا تیم محبوبشان را تشویق کنند اگر خاطرتان باشد برای مقدماتی جام جهانی تیم بحرین میزبان بود و در حین سرود ایران چه تحقیری کردن لذا از ترس تلافی شدن رئیس کنفدراسیون بحرینی دنبال تعلیق هستند همان بهتر که نباشد پس ییایین اتحاد خود را حفظ کنیم در صورت حذف این مسئله تمام تیمهای ایرانی را برای رسیدن به مراحل بالاتر حمایت کنیم

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22636 بازدید

بازدید دیروز: 52737 بازدید

بازدید کل : 20865223 بازدید

افراد آنلاین: 13 نفر