یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۸/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۸
  |   نظرات: ۵ نظر
2,049 نفر بازدید

باشگاه استقلال نمی‌تواند با صیادمنش قرارداد ۵ ساله امضا کند

رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال اعلام کرد باشگاه استقلال به دلیل بند قانونی مقررات نقل و انتقالاتی نمی‌تواند بیشتر از ۳ سال با صیادمنش قرارداد امضا کند.

باشگاه استقلال حدود ۱۰ روز پیش با اللهیار صیادمنش بازیکن تیم ملی نوجوانان قرارداد ۵ ساله امضا کرد، هر چند در این قرارداد باشگاه سایپا معترض است و مسئولان این باشگاه معتقدند صیادمنش یک قرارداد ۳ ساله با آنها دارد اما در نوع انعقاد قرارداد صیادمنش با استقلال اشکالی وجود دارد که کمیته تعیین وضعیت آن را مشخص کرده است.

طبق بند ۳ ماده ۱۹ مقررات نقل و انتقالات و مصوبه‌ای که در سال ۹۶ تعیین شد انعقاد قرارداد حرفه‌ای با بازیکن زیر ۱۸ سال بالای ۵ سال قانونی نیست و این قرارداد تنها ۳ سال اعتبار دارد.از آنجا که صیادمنش متولد سال ۱۳۸۰ است و در حال حاضر ۱۷ سال سن دارد قرارداد ۵ ساله  این بازیکن با استقلال فقط ۳ سال اعتبار دارد که البته روی این موضوع هم باشگاه سایپا معترض است.

روزبه وثوق احمدی با اعلام این خبر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: تا این لحظه اعتراضی از باشگاه ساپیا به دست ما نرسیده ولی قرارداد صیادمنش با استقلال در صورتی که تائید شود فقط سه سال اعتبار خواهد داشت.

به گزارش فارس، این قرارداد در حالی امضا شده که معاون  باشگاه استقلال از این بند قانونی مطلع نبوده و بدون در نظر گرفتن قانون اقدام به عقد قرارداد ۵ ساله با صیادمنش کرده است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “باشگاه استقلال نمی‌تواند با صیادمنش قرارداد ۵ ساله امضا کند”

 1. قلندری گفت:

  ۲

  ۰

  روزی حسرت خواهیم خورد چرا سهل انگاری کردیم صیادمنش رفت استقلال

 2. پرسپولیس سالار گفت:

  ۰

  ۰

  شفر گفته ما با فدراسیون کاری نداریم , اون روزنامه هایه اروپایی که فقط مارو میشناسن نه پرسپولیسو قهرمانیهاشو , جام جهانی رو ول کردن از ما تیتر میزن گفتن عیب نداره ما قبولتون داریم ببندین قراردادو , خخ. یا علی

 3. پرسپولیس سالار گفت:

  ۰

  ۰

  خفاش شب هنوز قوانین داخلی رو هم بلد نیست , ابن همه هم ادعا داره البته الان ازش بپرسی میگه , عموما شبا قوانین با روزا فرق میکنه برای اینه که ما شبا میمالیم دره بازیکنا فکر کنم دره فدراسیونم بشه مالید , تاببینیم چی میشه خخخخخخخ . یا علی

 4. Shanti fathi گفت:

  ۷

  ۰

  دور زدن قانون، کاری که باشگاه دولتی کیسه، خیلی خوب بلده.

 5. پرسپولیس57 گفت:

  ۳

  ۰

  میلنده کسی هم جرات اعتراض نداره چون تیم دولته

پیشنهاد

دعوت به همکاری

همکاری با پرسپولیس نیوز 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 0 بازدید

بازدید دیروز: 0 بازدید

بازدید کل : 0 بازدید

افراد آنلاین: نفر