شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱:۰۰
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۱۵/ آبان/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۷
  |   نظرات: ۲ نظر
1,818 نفر بازدید

باشگاه پرسپولیس به رأی محرومیت احمدزاده اعتراض نمی‌کند

پرسپولیس نیوز: مسئولان باشگاه پرسپولیس برخلاف دفعات قبل این بار اعتراضی به رأی کمیته انضباطی در خصوص محرومیت بازیکن این تیم ندارند.

پس از اخراج فرشاد احمدزاده در بازی تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و پرسپولیس روز گذشته و با رأی کمیته انضباطی این بازیکن به جز محرومیت پس از اخراج یک جلسه هم با رأی این کمیته محروم شد تا در نیمی از مسابقات این فصل پرسپولیس این بازیکن حضور نداشته باشد.

احمدزاده در ابتدا پس از شهرآورد با رأی کمیته انضباطی سه جلسه محروم شد و بعد از بازی با شاهین شهرداری بوشهر و با گزارش داور یک جلسه دیگر کمیته انضباطی او را محروم کرد و در صورت تکرار این اتفاقات احتمالاً آرای دیگری برای این بازیکن صادر خواهد شد.

در پی این اتفاقات و پس از بازی با شاهین شهرداری بوشهر کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس برای احمدزاده جریمه مالی در نظر گرفت و این در حالی است که خیلی‌ها منتظر واکنش باشگاه پرسپولیس نسبت به این رأی بودند اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد که این باشگاه اقدامی برای این مسأله نخواهد کرد.

با وجود اینکه پس از سه جلسه محرومیت احمدزاده پس از شهرآورد، باشگاه پرسپولیس به این رأی معترض شد اما پیگیری‌ها از مسئولان این باشگاه نشان می‌دهد که آنها این بار قصد اعتراض به رأی کمیته انضباطی را ندارند. مسئولان باشگاه معتقدند از آنجایی که رای احمدزاده قطعی است و به دلیل احراز تخلف از سوی این بازیکن، اعتراض به این رای تغییری در آن ایجاد نخواهد کرد.

با این شرایط این بازیکن باید در هفته یازدهم لیگ برتر هم خارج از لیست تیمش قرار بگیرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “باشگاه پرسپولیس به رأی محرومیت احمدزاده اعتراض نمی‌کند”

  1. زهرا گفت:

    ۰

    ۰

    فرشاد جون به خدا توکل کن خدا جای حق نشسته وانتقام ستمدیدگان را از ظالمان می گیره انشاالله به زودی زود وبه امید پیروزی ها و قهرمانیهای پرسپولیس محبوب و بزرگ انشاالله

آمار بازدید:

بازدید امروز: 7973 بازدید

بازدید دیروز: 28816 بازدید

بازدید کل : 24183681 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر