دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱:۴۲
تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۰/ آذر/ ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۴
  |   نظرات: ۹ نظر
1,560 نفر بازدید

باشگاه پرسپولیس: جلوی دلالیسم و واسطه‌گیری کثیف می‌ایستیم/ لازم باشد قید جذب بازیکن خارجی را می‌زنیم

پرسپولیس نیوز: مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت، این باشگاه در پروسه جذب بازیکن خارجی طبق اصول حرفه‌ای خود پیش می‌ورد و به برخی افراد هشدار جدی می‌دهد.

حسین قدوسی در مورد پروسه‌ای که باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم خارجی در نظر گرفته است، اظهار داشت: در پروسه جذب بازیکن خارجی افرادی به طمع افتاده و دست به تخریب می‌زنند. آنها برای افزایش قیمت و ورود به جذب بازیکن از راه‌های دیگر وارد عمل شده‌اند. باشگاه پرسپولیس به این افراد هشدار جدی می‌دهد که بازیکنان مدنظر خودش را از راه اصولی، قانونی و حرفه‌ای پیش برده و تن به این نمی‌دهد که بازیکن از کانال دیگری وارد شود. حتی اگر لازم باشگاه باشگاه قید بازیکن را بزند، خواهد زد، اما اصول خود را زیر پا نگذاشته و از کانال دیگری بازیکن خارجی جذب نمی‌کند.

وی در این‌باره اضافه کرد: تأکید می‌کنم که باشگاه از مجرایی وارد می‌شود که از همان روز اول بازیکن به باشگاه معرفی شد. افراد این هشدار را جدی گرفته و بدانند که ما نه اجازه افزایش قیمت‌ها را می‌دهیم و نه اجازه ایجاد برخی حواشی را که بخواهند مسیر انتقال را تغییر دهند. این افراد سخت مراقب رفتارهای خود باشند و بدانند که باشگاه تن به این مسائل نمی‌دهد. گزینه‌های خوب دیگری هم به باشگاه معرفی شده‌اند که برای جذب آنها هسچ مشکلی نداریم، اما برخی شیطنت‌ها که در حال انجام است را رصد کردیم و به آنها هشدار جدی می‌دهیم.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: باشگاه جلوی دلالیسم و واسطه‌گری‌های کثیف می‌ایستیم، حتی اگر لازم باشد قید جذب بازیکن را می‌زدیم، اما اجازه نمی‌دهیم مسیر جذب بازیکن تغییر یافته است یا قیمت آن افزایش پیدا کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

9 Responses to “باشگاه پرسپولیس: جلوی دلالیسم و واسطه‌گیری کثیف می‌ایستیم/ لازم باشد قید جذب بازیکن خارجی را می‌زنیم”

 1. sajad گفت:

  ۰

  ۰

  ریخت و پاشی که استقلال تو این ۳ ساله کرده به جرات و بدون اغراق بالای ۳۵۰ میلیارد بوده ،
  میان ۷ تا بازیکن سیاه پوست میارن تو تیمشون که بالاخره یکی از توش خوب در بیاد ، من نمیدونم این پولا از کجا میاد ، خوب معاومه که ما هم اگه ۷ تا بازیکن بیاریم بالاره یکیش خوب در میاد!! این که هنر نیست !! سرمربیشون نجومی ، مهاجماشون نجومی ، هنر نیست ۱ میلیون دلار دادی دیاباته اوردی که !! این پولا تو باشگاه ما نیست که از این بازیکنا بیاریم وگرنه ما هم سمت جونیور نمیرفتیم ، و باز هم شعار همیشگی خودم : تف تو ذات فوتبال کثیف و سیاسی ایران!

 2. سید محمد گفت:

  ۰

  ۰

  واقعا توی پرسپولیس چه خبره ؟!به هرتیم ریزودرشت معروف وغیرمعروف که نگاه کنیم درموردجذب بازیکن خارجی بهترازپرسپولیس بوده است معلومه که اینجاکارها روی روال عادی نبوده چرااینهمه اشتباه واینهمه خسارت به کشورمیزنند تیم رانابودمیکنند؟! آیاکسی نیست جلوی اینارابگیره وازآنهابپرسه ؟ مطمئنا اگربریک دستگاه سلامت وپاکی حاکم باشه اینهمه اشتباه نمیکنه ، معلومه که دستهای آلوده ای درکاراست .کافیه شمابه باشگاه فولادنگاه کنیدوبازیکنان خارجی که تاحالاجذب کرده رابررسی کنید .متاسفانه توی کشورماچیزی بعنوان نظارت وجودنداره وکسی هم پاسخگوی اعمال خودنیست ! این دردی است که اساس بیشترمعضلات ماست .!!!!!!

 3. حسام گفت:

  ۰

  ۰

  من همون دلالییم که قراره بازیکنه بعدی رو بهتون بندازم.زره مفت نزن
  بچها بازیکنایه خارجی کیسه رو ببینید,جان واریو تیام جباروف پاتوسی.طارق ساموعل دیاباته,همه عالی دمه عربا گرم که اینا رو از چنگ استقلال در اوردن وگرنه……حالا این وسط دو تا داغون به اسمه گرو و نیومایرم بهشون انداختن,که اونم کاره اون شفره دلال بود
  حالا خریدایه خارجی ما
  منشاء بودیمیر جونیوووووور اوکراینی یاااااااا یه فروارد برزیلی ریزه میزه بود فک کنم اسمش برزیلیانو بود هشت سال پیش,یه دفاع چپه مو سفیدم داشتیم,با عصا میومد تو زمین اینقد سن داشت,فک کنم هلندیم بود همه داغااااان,حالا این وسط شانسی یه نیلسونو یه رادو شویچم در اومدبشارم هییییی بدک نیست,اما طارق یچی دیگه بود,بخدا همین الان طارصو بیاریم ضرر نکردیم,هم امادست هم خلاقو توپ پخش کنو جنگنده.تیممونم همچین بازیکنی کم داره

  • ناپلئون در واترلو گفت:

   ۰

   ۰

   ور اومدی اون مدافع چپ مو سفید عالیترین بازیکن بود و رابرت ساها بود و هلندی هم نبود و عالی بازی میکرد و اون پاس گل عالی رو داد اولادی زد تو گل رحمتی تو دربی اون مهاجم بریلی کوچک هم مهاجم خوبی بود و تو ۹ بازی ۳ گل زده وسلی برزیلیانو بود جاش باید میگفتی تادئو و پریوموف

 4. عشق پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  شما غلط کردین که قید جذب بازیکن رو بزنید. بگین نمیتونیم بازیکن بگیریم داریم ننه من غریبم بازی در میارین که بی لیاقتیتون رو توجیه کنید. واااااای بحالتون اگه نتونید تیمو تقویت کنید

 5. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۰

  ۰

  چرا قید بازیکن بزنیم..انصاری فرد که ادعای مدیریتش میاد بازیکنایی مثل خارجی های کیسه بگیره نه جونیور و اوکراینی و…

 6. سعید گفت:

  ۰

  ۰

  هواداران که میتونند نظر بدن؟ نکنه نظر هواداران هم مهم نیست ؟

 7. Asqsr گفت:

  ۰

  ۰

  کیسه تیام را ۲۰۰ هزار دلار خرید تا الان ۶۰۰ هزار دلار از عجمان و حق انتقال ترکیه گرفته، حالا دیاباته را ۴۰۰ هزار دلار خریده سال دیگه یه ملیون دلار به عرب ها میفروشه، شما یعنی عرضه کیسه را ندارید!!! واقعا این همه دزدید که رحم به هوادار نمیکنید، میگن جونور را با ۹۰ هزار دلار هم میشد آورد شما ۶۰۰ هزار دلار … فرداد بستید؟؟؟

  • نصیر گفت:

   ۰

   ۰

   ۱۰۰ هزار دلار قیمت یه بازیکن غیر ملی پوش درجه دو لیگ ایرانه!.. احتمالا تیام حتما نذر داشته در راه رضای خدا خیرات که که حاضر شده از انگلیس که کف قیمتش ۱ میلیون دلار تا ۵۵ میلیون دلار هست به خاطر ۲۰۰ هزار دلار بیاد استقلال!!..

آمار بازدید:

بازدید امروز: 29366 بازدید

بازدید دیروز: 40747 بازدید

بازدید کل : 25677216 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر