جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۲۳
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۶/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳
  |   نظرات: ۸ نظر
4,578 نفر بازدید

باشگاه پرسپولیس خریدار پیدا کرد

پرسپولیس نیوز: مسئولان شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس در خواست رسمی خود را برای در اختیار گرفتن باشگاه پرسپولیس در صورت واگذاری به بخش خصوصی ارائه کردند.

درحالی‌که این روزها بحث ورود دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به عرصه خصوصی‌سازی شنیده می‌شود، مسئولان شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس درخواست رسمی خود را برای در اختیار گرفتن باشگاه پرسپولیس به وزارت ورزش و جوانان ارائه دادند.

در صورتی که اعضای هیأت دولت با واگذاری این دو باشگاه به بخش خصوصی موافقت کنند و قیمت پایه برای فروش سرخابی‌ها اعلام شود، ‌مسئولان این شرکت رقم پیشنهادی خود را هم برای در اختیار گرفتن باشگاه پرسپولیس اعلام خواهند کرد.

مسئولان شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس در نظر دارند با استفاده از تجربیات پیشکسوتان و فعالان عرصه اقتصادی این باشگاه را از نظر مالی به خودکفایی و سودآوری رسانده و در همین رابطه برنامه‌های مدونی تهیه شده است و در صورتی که واگذاری پرسپولیس به بخش خصوصی قطعی شود، این شرکت اقدامات خود را برای در اختیار گفتن این باشگاه انجام خواهند داد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

8 Responses to “باشگاه پرسپولیس خریدار پیدا کرد”

 1. saman گفت:

  ۰

  ۰

  بابا چهار تا ادم که البته قابل احترام هستن ولی چهارتا ادم جمع شدن دور هم و اسک خودشون رو گذاشتن شرکت این دیگه چه شرکتیه؟پرسپولیس رو باید سهامش رو داد به هواداران تا ببینین خود هواداران چطور برا تیم هزینه میکنن و چطور باشگاه رو همیشه در اوج نگه میدارن چون کسی مثل هواداران باشگاه رو دوست نداره کاش میشد مثل همین واگذاری سهام شرکت ها در بورس سهام پرسپلویس هم واگذار میکردن به مردم

 2. Nima گفت:

  ۴

  ۰

  کار اینا نیست. تجربه این کار ندارن ، قبلا درآمدزایی نکردن فقط از پول دولت ایتفاده کردن

 3. شهرام سیدنی گفت:

  ۳

  ۰

  ای وای ، بلا بدور ، تیم بد بخت میشه میره

 4. ۶۶۶۶۶۶ گفت:

  ۵

  ۰

  با تجربه گذشته به جرات میگم ای گروه پیشکسوت بدرد خریدن باشگاه نمیخوره چون تیمو به حاشیه میبره.هر وقت این اقایون دور و بر تیم بودن تیم بدبخت شد مخصوصا اقای پروین

 5. hossein گفت:

  ۵

  ۰

  پرسپولیس باید به یک شرکت بسیار معتبر و سودآور واگذار بشه چون تیم ۴۰میلیونی مردمی است نمیشه این تیم رو دست هر کسی داد!شرکت پیشکسوتان دقیقا چ ثروتی دارن!؟

 6. پارسا گفت:

  ۷

  ۰

  اون شرکت یا کسی که پرسپولیس را میخره باید اول از همه یک استادیوم ۵۰-۶۰ هزار نفری مدرن برای پرسپولیس بسازه که فکر نمی کنم شرکت پیشکسوتان توان چنین کاری داشته باشه..

 7. رومل روبای صحرا گفت:

  ۴

  ۲

  به این میگید خریدار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!مشتی آدم بی سواد و بی فکر

 8. علیرضا قربانزاده گفت:

  ۶

  ۱

  بزارید ایرانسل یا همراه اول تیم رو بخرن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20635 بازدید

بازدید دیروز: 61865 بازدید

بازدید کل : 4978511 بازدید

افراد آنلاین: 18 نفر