چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۴
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۸/ آبان/ ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱
  |   نظرات: ۳ نظر
1,892 نفر بازدید

باشگاه پرسپولیس از نکونام شکایت می کند

پرسپولیس نیوز: مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس با توجه به اظهارات آقای جواد نکونام در شبکه ورزش شکایت خود از ایشان را به کمیته انضباطی ارایه خواهد کرد و منتظر واکنش این کمیته می ماند.

حسین قدوسی افزود: آقای نکونام که از سرمایه های فوتبال ایران هستند متاسفانه برخلاف اظهار نظر و اتفاق نظر کارشناسان داوری مبنی بر تصمیم درست داور در اعلام پنالتی به نفع پرسپولیس در دیدار با ماشین سازی و فولاد اعلام این دو پنالتی به نفع پرسپولیس را نادرست خوانده و در ادامه عنوان کردند که باید به یکسری چیزها شک کرد. این ادعای ایشان اتهام و ابهام وارد کردن به ارکان فوتبال، جامعه داوری و باشگاه پرسپولیس است و باید پاسخگوی آن باشند .

همانطور که مدیریت باشگاه در مصاحبه اخیر خود تاکید کرده به اطلاع می رساند در یکسال گذشته و در پی قهرمانی های متوالی افرادی به عنوان مدیر ،مربی و بازیکن اتهاماتی پوچ و واهی را به پرسپولیس وارد کرده و با طرح ادعاهایی چون ” مهندسی نتایج به نفع پرسپولیس” و یا اتهام ” حمایت از پرسپولیس” سعی در توجیه ناکامی های خود و سنگین کردن جو علیه پرسپولیس و تحت فشار قرار دادن متولیان فوتبال داشته اند. متاسفانه به رغم اینکه این اتهام زنی ها اتهام وارد کردن به برگزار کنندگان مسابقات و ارکان فوتبال کشور هم بوده شاهد هیچ برخوردی نبوده ایم که جای تاسف دارد و خود بیانگر آن است که پرسپولیس تا چه حد از هر حمایتی بی بهره است که سنگین ترین اتهام زنی ها هم با برخوردی همراه نبوده در حالی که مسی به واسطه اتهام مهندسی نتایج به نفع برزیل َسه ماه محروم شد .

باشگاه پرسپولیس که با موجی از اتهام زنی ها مواجه شده و از سویی بسیاری از اتفاقات به ضرر آن رقم خورده نمی تواند نظاره گر این اتهام زنی ها باشد، آن هم در حالی که طبق مستندات نه تنها حمایتی از پرسپولیس در فصول گذشته و فصل جاری نشده بلکه طبق مستندات پرسپولیس از برنامه ریزی مسابقات، اشتباهات داوری، مکانیزم متفاوت بلیط فروشی و احکام سخت گیرانه و سنگین کمیته انضباطی در قبال پرسپولیس و در موارد مشابه با ملاطفت و چشم پوشی در قبال برخی تیم ها بشدت متضرر هم شده.

خواسته هواداران هم این است باشگاه نسبت به اتهاماتی که به پرسپولیس وارد می شود واکنش نشان داده و در صورت نیاز اقدام به َ طرح شکایت و دفاع از حق و حقوق باشگاه نماید چرا که این اتهام زنی ها ادامه دارد و هیچ برخوردی هم با آنها نمی شود و سیاست مدیریت جدید هم این نیست که این همه هجمه علیه پرسپولیس را تماشا کرده و شاهد سنگین شدن جو علیه تیمی باشد که مورد کم لطفی های بسیار زیادی واقع شده و به همین دلیل هم بشدت متضرر شده است

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “باشگاه پرسپولیس از نکونام شکایت می کند”

 1. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۰

  ۰

  خب اگه داور به بازیکن پرسپولیس گفته عزیزم قربانت شوم(خخخخ) که هیچ اگه نگفته کمیته بی انضباطی به جهت نشراکاذیب باید نکونامم محروم کنه احتمالا قانون برای همه یکسانه!!!!

 2. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  تیتر رو اصلاح کنید “از نکونام شکایت می کند” از رو یادتون رفته!
  امسال قرار بود شادروان حسن زاده با بی انضباطی ها برخورد شدید کنن. ولی یکی اومد به شدیدترین نحو به داورها اعتراض کرد، به صندلی لگد زد، کنفرانس خبری نیومد و … به علت عنصر “تیپ” بهش گیر ندادن! مدیر عامل باشگاه استقلال از هفته اول گفت داوری ها به ضررمونه! در حالی که نبود و کسی بهش گیر نداد. ولی سر هر موضوعی به پرسپولیس گیر دادن.لجن گرفته فوتبالمون رو.

 3. Alireza گفت:

  ۰

  ۰

  با عرض سلام به پرسپولیسی های عزیز : میگم که یکی نیست به اقای حسن زاده بگه نمیشه به جای نکونام و قلعه نوعی باز هم اقای کالدرون را محروم کنید چه کاریه ما باید بریم شکایت کنیم و بعد چند وقت مستنداتی باید ببریم وباز چند وقت بگذره و کلی دوندگی تازه اگر هم کاری بکنند نهایت یک تذکر و تمام ولی از ان طرف مربی و یا بازیکنان پرسپولیس بخوان کاری کنند از همین الان چند برگه محرومیت اماده دارند فقط جای اسم خالیه!!!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22942 بازدید

بازدید دیروز: 50553 بازدید

بازدید کل : 19486529 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر