یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۵/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵
  |   نظرات: ۹ نظر
3,871 نفر بازدید

باقری:باید سرمربیگری را از تیم‌های دیگر شروع کنم/هواداران به سرمربی جدید کمک کنند

پرسپولیس نیوز: مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اکثر بازیکنانی که در اختیار ما بودند را در خدمت داریم و امیدوارم نتایج چند سال اخیر پرسپولیس را تکرار کنیم.

کریم باقری در حاشیه اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس برای فصل جدید گفت: خودتان شاهد هستید که اولین تمرین را برگزار می‌کنیم، تمام تلاشمان را می‌کنیم تمریناتمان را انجام دهیم تا سرمربی تیم معرفی شود.

وی افزود: فعلا به ما اجازه دادند که تمرینات تیم برگزار شود، اکثر بازیکنانی که در اختیار ما بودند را در خدمت داریم و امیدوارم نتایج چند سال اخیر پرسپولیس را تکرار کنیم. در این چند سال تماشاگران خوشحال بودند و امیدوارم هر سرمربی که انتخاب می‌شود بتواند به پرسپولیس کمک کند.

وی با بیان اینکه به وی پیشنهاد سرمربیگری پرسپولیس داده نشده گفت: من در حد سرمربیگری پرسپولیس نیستم، شروطی هم نیست که من باشم یا نه، هر مربی که می‌آید دوست دارد کادر خودش را داشته باشد، اگر هر شخصی بیاید با کمال میل به آنها کمک خواهم کرد.

باقری در خصوص اینکه آیا برای گزینه نهایی با وی مشورت شده یا خیر گفت: نه با من مشورت نشده ولی قرار است مدیران باشگاه بهترین تصمیم را بگیرند.

مربی پرسپولیس در خصوص اینکه ممکن است برخی بازیکنان این تیم راهی اروپا شوند گفت: برخی ملی پوشان ما تا روز دهم استراحت می‌کنند، رادوشوویچ هم از من اجازه گرفت، انصاری هم امروز توافق کرده فقط فرشاد احمدزاده باقی می‌ماند. ما کار را شروع کردیم که عقب نمانیم, منتظر سرمربی تا روز شنبه هستیم که خودش را شروع کند.

باقری در خصوص اینکه ظاهرا به خاطر تواضعش سرمربی پرسپولیس نمی‌شود گفت: من از همه کسانی که از من حمایت کردند تشکر می‌کنم ولی اگر بخواهم سرمربی شوم باید از تیم‌های دیگر شروع کنم. نه اینکه نتوانم ولی دوست دارم پله پله بالا بیایم.

مربی پرسپولیس در خصوص اینکه در جلسات آخرش با برانکو او حرفی از رفتن زد یا خیر گفت: آن زمان حس کردم آقای برانکو هر وقت به مرخصی می‌رفت وسایلش را کامل نمی‌برد، ولی دفعه آخر وسایلش را کامل برد که همانجا حس کردم او می‌خواهد برود. من از همینجا از برانکو تشکر می‌کنم چون روزهای خوبی برای ما رقم زدند.

وی در خصوص اینکه مربی بعدی پرسپولیس کار سختی دارد گفت: جدایی مدیر و مربی در همه جا اتفاق می‌افتد.من انتظارم این است که همین حمایت های همیشگی توسط طرفداران به مربی جدید منتقل شود و او بتواند تیمش را پله پله بالا بیاورد.

باقری تاکید کرد: اگر حرفی در مورد کارهای من زده شده من تشکر می‌کنم، من برایم زیاد مهم نیست نفر اول، دوم و یا سوم باشم زیاد مهم نیست.امیدوارم امسال بتوانم مثل سال های قبل در کنار بازیکنان باشم و کمکی برای سرمربی تیم باشم.

وی در خصوص اینکه طلبش را گرفت یا خیر گفت: حالا می‌گیریم و مشکلی نیست.

مربی پرسپولیس در خصوص جذب نفرات جدید گفت:من از باشگاه خواستم اجازه بدهند که مربی جدید خودش بیاید و نفراتش را انتخاب کند. شما اجازه بدهید مربی خودش بیاید و دیدگاه هایش را اجرا کند و من امیدوارم ما هم از او استفاده کنیم.

مربی پرسپولیس در خصوص اینکه شایعه شده دایی و قطبی هم با پرسپولیس مذاکره کرده اند گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

9 Responses to “باقری:باید سرمربیگری را از تیم‌های دیگر شروع کنم/هواداران به سرمربی جدید کمک کنند”

 1. 6305230 گفت:

  ۰

  ۰

  فقط ژنرال کریم باقری

 2. nima گفت:

  ۰

  ۰

  یاشاساین آدربایجان و ارومیه.به نظر ماجونبیه فعلا سرمربی نگریم تا نیم فصل.عجله کارشیطانه.در مورد برانکو زحمت کشید درست اما دیر گفت نیخاد بره ودرتیم بحران درست کرده است.احتمال زیاددرالاهلی موفق بشه وشاید عربستان الهلالو ضعیف کنه تا به ایران بگه دیدید نابا برانکو چیکار کردیم.عربها تخم جنند ودلارخرج میکنند.

 3. farshad92 گفت:

  ۰

  ۰

  کریم باقری بهترین گزینه برای سرمربی گری هست دستیاراشم چوک وپانادیچ و یک مربی بدنساز از کرواسی واقعا برای مدیران پرسپولیس متاسفم

 4. رُک گفت:

  ۰

  ۰

  کریم باقری = عشق

 5. علی گفت:

  ۰

  ۰

  من به موفقیت قطبی در پرسپولیس خیلی خوش بینم،کاش زودتر بیاد و کار را شروع کنه

 6. نعيم گفت:

  ۰

  ۰

  آقاکریم عزیزى ودوست داشتنى،ولى برادریعنى چى بازیکن نگیرن تاسرمربى مشخص بشه؟ببینم مربى خارجى مگه بازیکناى ایرانیومیشناسه که اون بیادبازیکن بگیره ؟مگه استقلال سرمربى خارجى گرفت اون بازیکناروانتخاب کرد؟برادردیگه بازیکنى نمیمونه که باشگاه بخوادبگیره،اگه بیرانوندبره یه دروازه بان خوب -یه دفاع آخرخوب-اگه بشاربره یه هافبک خوب-اگه علیپوربره به ٢تامهاجم واگه نرفت حداقل ١مهاجم خوب نیازداریم که بایدزودتربگیریم،آقاکریم این عرب نزده میرقصه دیگه شماهم بانظراى اشتباه کمکشون نکن

 7. وهنان سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  خیلی ها با رفتن بدموقعشون ب پرسپولیس خیانت کردن
  طارمی. امیری. احمدزاده. محرمی.
  همه ی رفتنا هم بی تدبیری .بیعرضگی.دیرجنبیدن مدیرا بوده توش
  خیانت عرب شل و ول هم که ثابت شدس
  ولی انتظار خیانت از برانکو رو نداشتیم.
  منطقی باشیم لطفا .برانکو اگه زودتراعلام میکرد حداقل الان یحیی بود حتما موفق میشدیم اونم به دلارای عربی میرسید
  ولی بخاطر اینکه پول کامل از پرسپولیس بگیره به اون همه خاطره خوب خیانت کرد
  من مطمئنم توالاهلی موفق نمیشه.نفرین ما بدرقشه.

 8. nader گفت:

  ۰

  ۰

  ‌پول زیاد و مفت حروم کردن اشتباهه…باقری می موند تا نیم فصل تا یه مربی خارجی با هزینه کم بیارن اونم کوتاه مدت تا ببینیم نتیجه چیه وگرنه میشه اخراج و هزینه دوباره پرونده فیفا و این حرفا….

 9. علیرضا گفت:

  ۰

  ۰

  خدا حفظت کنه آقاکریم،جانم به غیرتت..

آمار بازدید:

بازدید امروز: 27516 بازدید

بازدید دیروز: 58142 بازدید

بازدید کل : 17144332 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر