چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱:۳۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۵/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
  |   نظرات: ۲ نظر
2,025 نفر بازدید

باقری رسما به کادر تیم ملی اضافه شد

پرسپولیس نیوز: کریم‌ باقری، کاپیتان پرافتخار و اسبق تیم ملی پس از جلسه با دراگان اسکوچیچ رسما به کادر فنی تیم‌ ملی اضافه شد.

کریم باقری با حضور در ساختمان پک مرکز ملی فوتبال ضمن دیدار با سرمربی تیم ملی، با اسکوچیچ درباره برنامه های آتی ملی پوشان گفت و گوی مفصلی انجام داد.

پیش تر و به دنبال مذاکرات بهاروند، سرپرست‌ فدراسیون فوتبال با انصاری فرد مدیرعامل‌ باشگاه پرسپولیس مقرر شد که باقری در حین برپایی اردوهای مربوط به‌ ۴مسابقه آتی تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی‌ ۲۰۲۲ قطر به طور کامل در کنار تیم ملی باشد.

باقری‌ در جریان نشست خود با اسکوچیچ گفت:خدمت به تیم ملی افتخار بزرگی است و من خودم را سرباز تیم ملی می دانم. همه با هم برای موفقیت‌ تیم ملی تلاش می کنیم.

همچنین دراگان اسکوچیچ در این نشست با تشریح برنامه های آینده اظهار داشت: برای موفقیت تیم ملی همه در کنار هم‌ هستیم و با برنامه ریزی، انسجام، اتحاد و صرف انرژی‌ بالا‌‌ باید تلاش کنیم دل مردم عزیز که صاحبان اصلی تیم‌ملی هستند شاد شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “باقری رسما به کادر تیم ملی اضافه شد”

 1. Adel گفت:

  ۲

  ۰

  برای اینکه به کرونا مبتلا نشوید فاصله خود با افراد دیگر را به اندازه فاصله پرسپولیس با دوم جدول حفظ کنید .
  ارزوی موفقیت برای کریم دوست داشتنی

 2. qaboos گفت:

  ۵

  ۰

  تراکتور، سپاهان، استقلال، شهرخودر، این شخص یک مهندس است(باقری) برای مهندسی و برد نتایج از این تیپ مهندسها به نیمکت خود اضافه کنید. مشکل شما، فقر نیمکت شماست. با حلوا حلوا دهن شیرین نمی شود. باید با تفکر کار و تلاش کرد. مهندسی حاضر نشدن در زمین ترس است. که از جنس سرمربی سپاهان است. حرافی ترسی از نوع تراکتور است. که فقط حرف است. عمل در کار نیست. استقلال هم با گرفتن بهترین بازیکنان خارجی در این چند سال باز به کذب از بودن وزیر به پرسپولیس می گوید. که اگر این بود یک بازیکن خارجی خوب سفارش وزیر برای پرسپولیس بود. که نشد. ریشه ترس اینها از نیمکت ضعیف آنهاست.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 23685 بازدید

بازدید دیروز: 28766 بازدید

بازدید کل : 22210430 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر