شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۵:۰۳
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۵/ دی/ ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۲
  |   نظرات: ۲۱ نظر
6,449 نفر بازدید

۱۱۳ هزار دلار در حساب کالدرون / باقیمانده قسط اول قرارداد به حساب کالدرون واریز شد

پرسپولیس نیوز: مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: آقای کالدرون درباره برخی موارد قرارداد خود انتظاراتی داشتند که انجام دادیم و این منوط به طی روال قانونی و اخذ مصوبه هیات مدیره بود. همچنین باقیمانده قسط اول قرارداد ایشان نیز امروز به حساب‌شان در قطر واریز شد.

محمد حسن انصاری فرد در گفت و گو با سایت باشگاه پرسپولیس گفت: نمی‌خواهم به حواشی ایجاد شده دامن بزنم. بنده در قبال اظهار نظرهای آقای کالدرون پاسخی ندارم که در رسانه‌ها مطرح کنم بلکه حرفی باشد با خودشان صحبت خواهم کرد تا سوءتفاهمات مرتفع شود. پرسپولیس نیاز به آرامش دارد و باید همدلی‌ها حرف اول را بزند و آقای کالدرون هم حرفی و گلایه‌ای داشته باشد می‌شنویم.

انصاری فرد در ادامه گفت: کاری به دیگر مسایل ندارم و وارد جزییات نمی‌شوم و فقط می‌گویم آقای کالدرون که دو سوم قسط اول قرارداد خود را در سه مرحله دریافت کردند و در این باره نهایت همکاری را داشته‌اند روز سه‌شنبه در جلسه‌ای که در باشگاه برگزار شد درباره تحقق یکی از موارد قرارداد خود که به ایشان در مذاکرات قول داده شده بوده برای دومین بار صحبت کردند و انتظار داشتند باشگاه پاییبند به قول داده شده باشد و ما نیز همان روز به ایشان توضیحاتی دادیم و قرار شد بنده بعد از طی روال قانونی این مشکل را حل کنم که امروز نیز با اخذ مصوبه هیات مدیره حل و فصل شد. این موضوع مربوط به یکی از بندهای قرارداد بود که در قرارداد به شکل دیگری قید شده بود اما شفاها به ایشان قول آن داده شده بود و مبلغ آن هم سنگین نبود. این موضوع موجب دلخوری ایشان شده بود اما تحقق آن نیاز به طی روال قانونی داشت تا مشکلی در آینده ایجاد نشود که بنده آن را پیگیری کرده و موافقت‌های مکتوب هیات مدیره امروز اخذ شد. همچنین در جلسه روز سه‌شنبه ایشان کمپی که باشگاه برای برگزاری اردو معرفی کرد را با نگاه مثبت به مسایل تایید کردند و درباره مطالبات قسط اول قرارداد خود هم گفتند که نمی‌توانم وجه را در تهران با چک به تومان و پول ایران بگیرم و بعد تبدیل به دلار کنم بلکه فرصت می‌دهم به حسابم در قطر واریز شود. حتی بنده درباره مصاحبه‌ای که ایشان دوشنبه شب در فوتبال برتر انجام داده بودند هیچ صحبتی با ایشان نکردم چرا که پیگیری امورات اردو و دیگر مسایل مدنظر ایشان در جلسه‌ برایم مهم بود و ساعتی بعد از جلسه روز سه‌شنبه نیز در جمع خبرنگاران بار دیگر از تعامل ایشان و مهلتی که به باشگاه در پرداخت قسط اول قرارداد دادند تشکر کردم و مراتب تشکر خود از بازیکنان که مطالبات فصل قبل را دریافت نکرده‌اند اعلام داشتم.

انصاری فرد گفت: در جلسه روز سه‌شنبه هزینه بلیطی که آقای کالدرون برای سفر به آرژانتین تهیه کرده بودند به ایشان پرداخت شد و از سوی دیگر دیروز بلیط پرواز بازگشت ایشان به تهران هم تهیه شد که البته با توجه به تغییر تاریخ اردو بلیط پرواز برگشت ایشان هم تغییر می‌کند و برای آن اقدام کرده‌ایم. این کل اتفافات جلسه روز سه‌شنبه بوده. اتفاقا آقای کالدرون با نگاه مثبت در جلسه حضور یافتند و تعامل خوبی داشتند اما باشگاه برای اینکه نخواسته به دیگر جزییات جلسه در اطلاع رسانی ورود کند آن را رسانه‌ای نکرد چرا که اینها مسایل قراردادی و شخصی است و بنا هم این بود ما آن را پیگیری و حل کنیم و می‌بینید که الان حتی بنده هم نمی‌گویم این انتظار و دلخوری ایشان مربوط به چه بخشی از قرارداد بوده و یا چه نبوده و صرفا جهت رفع هر سوتفاهم و ابهامی به کلی گویی بسنده می‌کنم.

انصاری فرد در ادامه گفت: یک سوم باقیمانده قسط اول قرارداد آقای کالدرون امروز به حساب ایشان در قطر واریز شد و چند روز دیگر قابل برداشت است. زمانی که بنده آمدم دو ماهی می‌شد آقای کالدرون در باشگاه شروع بکار کار کرده بودند و همچون بازیکنان هیچ دریافتی نداشتند. ما با عقد قرارداد و کمک حامیان مالی جدید و حمایت اسپانسر قبلی دو سوم قسط اول قرارداد ایشان را دادیم و علاوه بر پرداخت بدهی‌ها برای اخذ مجوز حرفه‌ای دریافتی بازیکنان را به سی در صد رساندیم و برای نتیجه گرفتن تیم همراه با کالدورن و بازیکنان در حوزه خود حسب وظیفه سخت تلاش کردیم. باز هم می‌گویم ایشان همکاری بسیار خوبی در دریافت و تسویه قسط اول داشته‌اند و امیدواریم در پرداخت قسط دوم هم با تعامل کارها را پیش ببریم و همین هم خواهد شد.

انصاری فرد در ادامه گفت: تا یکماه آتی پرداختی‌های سنگینی داریم. هر چند چالش سنگینی است اما انشاالله با تلاش شبانه روزی، درآمدزایی در کوتاه مدت، رایزنی، قرض گرفتن و هر طور که باشد تلاش می‌کنیم این چالش‌ها را مرتفع کنیم و امیدواریم همه تعامل لازم را همچون گذشته داشته باشند تا با رو نمایی از طرح‌های جدید اقتصادی به درآمد پایدار و بیشتر برسیم. از اعتماد هواداران با عضویت در سامانه ۳۰۳۰ و ارسال عدد شش که درآمدها را افزایش می‌دهد هم ممنونیم و ایمان داشته‌باشند حساب و کتاب باشگاه پرسپولیس در این سامانه با کارگزار مستقل از دیگر باشگاه‌ها صد درصد جداست.

انصاری فرد در پایان گفت: رمز موفقیت پرسپولیس انسجام، همدلی و سخت کوشی است. هواداران فردا با حفظ انسجام و همبستگی قطعا حمایت پرشوری از تیم خواهند داشت و انشاالله اعضای تیم هم با کسب امتیاز مقابل تیم سخت کوش نساجی و خاطره خوش به تعطیلات خواهند رفت.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

21 Responses to “۱۱۳ هزار دلار در حساب کالدرون / باقیمانده قسط اول قرارداد به حساب کالدرون واریز شد”

 1. امیرعلی گفت:

  ۰

  ۰

  مرجع به گوش مدیریت برسونیدسامانه هواداری ایرانسل رو چک کنند. من تا حالا ۳ بار عضو شدم خودشون بی دلیل عضویت منو لغو کردند، بگید پیگیری کنند.
  خودم پیگیری کردم گفتند بله، سیستمی لغو شده دلیل اون رو هم نمیدونیم، پیگیری میکنیم باهاتون تماس میگیریم، ۳ روز گذشته هیچ تماسی هم نگرفتند.

 2. 6 اتیشه گفت:

  ۰

  ۱

  این خبر دروغ محضه توجه نکنین هیچ پولی به کالدرون ندادن یک ماهه میگن مهاجم کو مهاجم خارجی این حرف انصاریفردم مثل حرفای قبلیش دروغه کالدرون هم به سرنوشت استراماچونی دچار میشه حالا ببینین

 3. فواد گفت:

  ۲

  ۰

  زنده بادآقاانصاریفردعزیزومشتی…..زنده بادارتش سرخ پرسپولیسی
  ……❤❤❤❤❤❤

 4. سیروس گفت:

  ۱

  ۰

  باسلام محضر مبارک هوادارن ارتش سرخ…. اقا تونخدا اگه توقع امتیاز و قهرمانی دارین حتما برید استادیوم خیلی جالبه تیم صدر جدوله زیر پنج هزار میره ورزشگاه …..اقا تونقران اگه انتظار نتیجه دارین حتما برید ورزشگاه و حمایت کنید

 5. 666444 گفت:

  ۲

  ۱

  حاج حسن دمت گرم
  این ترکیبو دوست دارم…
  ……………….رادو…………….
  انصاری..شجاع..سید..اسماعیلی فر
  ……………کمال…………..
  ترابی………..احمد……………بشار
  ………….علیپور……خارجی……

 6. علی گفت:

  ۳

  ۰

  رفقا ظاهرا الان بهترین راه کمک به باشگاه دو چیزه:
  ۱- حمایت معنوی و حضور در استادیوم
  ۲- حمایت مالی از طریق سامانه ۳۰۳۰
  کم نذاریم لطفا….

 7. Perspolis گفت:

  ۳

  ۰

  دمت گرم انصاری فرد

 8. علیرضا گفت:

  ۲

  ۰

  سلام .خسته نباشی مدیرعامل بالیاقت بااین کارت زدی تو دهن هرچی دلال و ششتقلالیه دوستان سامانه ۳۰۳۰عضوشین همتون کور شه چشمه هرچی حسوده خیلیادوس داشتن پرسپولیس واردحاشیه کنن ولی آقای انصاریفردزدتودهنشون❤❤❤❤❤❤

 9. محمد گفت:

  ۱

  ۰

  همین چندروز پیش بود که وزیر ورزش کل کشور رو بسیج کرد تا چندمیلیارد پول استراماچونی رو بدن بعد دوباره الان میخواد چندمیلیارد دیگه پول بده تا پاتوسی رو بخرن بعد اونوقت پرسپولیس با سه تاقهرمانی لیگ برتر و فینالیست شدن آسیا پول نداره به سرمربیش بده و مهاجم خارجی خوب بخره!!! من میخوام ببینم الان بازم این استقلالیا روشون میشه بیان بگن وزیر ورزش پرسپولیسیه؟! البته ظاهرا عبارت “وزیر ورزشِ پرسپولیسی” شده اسم رمزِ باجگیری استقلالیا از وزیر ورزش!!!!

 10. مجید گفت:

  ۱

  ۰

  به نظر من سیاست جدید در ایران فراری دادن مربیان و بازیکنان خارجی در هر نوع تیم ورزشی هست .طبق یک قانون نانوشته کلا پرداخت های ارزی باید در ورزش ازبین بره.امیدوارم کالدرون/بشار /رادو پولشون سر موقع واریز بشه که اگر نشه(اونها هم حق دارن) بمب حاشیه دور و بر پرسپولیس قهرمان و یا هر تیم دیگر ورزشی رو میگیره و نتیجه اش سقوط رده ورزشی

 11. حمید گفت:

  ۱

  ۰

  من انصاریفرد را قبولش دارم واقعا داره یه تنه باشگاه را اداره میکنه. اون هییت مدیره بیشرف و دست نشانده وزیر کاری جز سنگ اندازی جلوی مدیرعامل انجام نمیده
  خواهشا فردا هر کسی میتونه بیاد استادیوم تا از پرسپولیس و کالدرون و انصاریفرد و بازیکنان حمایت کنیم

 12. پرسپولیس گفت:

  ۲۸

  ۱

  آقا دمت گرم. مشتی هستی…

  آقا فردا ب ا دفاع اتوبوسی با همون ۴۱۴۱ لوزی معروف حمله میکنیم…
  پرس ، شوت زیاد و سرعت… و پاس توعمق… راه کار ماست….

  برا سانترم باید با برنامه باشیم…. سانتر باید دونفر دفاع رو گول بزنه و نفر سوم هد رو بزنه…..

  فردا صد هزار نفری میایم…..

 13. سیروس گفت:

  ۳۵

  ۰

  دوستان، عزیزان تهرانی عاجزانه ازتون خواهش میکنم در بازیهای خانگی به آزادی برید و باب کنید شعار وزیر شیشتقلالی رو!

 14. نعيم گفت:

  ۳۶

  ۰

  لطفا کسایى که میتونن توسامانه ٣٠٣٠عضوبشن،مبلغى نمیشه ولى اگه تعدادمون زیادبشه کمک خوبى میشه

 15. امیر حسین پرسپولیسی گفت:

  ۳۱

  ۰

  آقای انصاری فرد عزیز، از این که با درایت و در اسرع وقت به مسئله ورود کردید و اجازه ایجاد حاشیه برای تیممون رو ندادید از شما متشکرم‌.
  بعد از سالها یک مدیر کاملا ورزشی با اصالت پرسپولیسی که به دور از حاشیه با تمام توان به تیممون خدمت میکنه، مرسی که هستی

 16. عرفان گفت:

  ۲۷

  ۰

  هوادار حمایت صد در صدی لطفا
  استادیوم ها باید پر از جمعیت باشه
  همانطور که در قسمت های قبل سایت توضیح دادم
  ما اگه ۶ بازی اینده را ببریم قهرمانیمون ۸۰%میشه
  به امتیاز میانگین ۲٫۳۳ میرسیم و تمام مدعیان را میبریم در نیم فصل دوم
  همچنین از ۹ بازی اخریمون با کسب ۱۴ امتیاز ۹۰%قهرمانیم
  یعنی دو برد و حدودا ۷ مساوی که اصلا و ابدا سخت نیست
  صاحب یک رکورد تاریخی میشیم

 17. مهدوی گفت:

  ۳۴

  ۰

  آفرین آقای انصاریفرد…در حال حاضر هیچ چیزی و هیچ بهانه ای نباید باعث جدایی مربی بزرگی مثل کالدرون بشه…

 18. سید مهرداد گفت:

  ۳۴

  ۰

  دمت گرم اقای انصاری فر

 19. محمد گفت:

  ۳۶

  ۰

  دمت گرم آقای انصاری فرخسته نباشی خداوکیلی ازوقتی اومدی همینطوری شکایتهاوطلبکارهاهجوم آوردن ایشالاکه ازپس این همه مشکل بربیای، وظیفه ماهواداران تواین شرایط حمایت ازتیم وعضویت درسامانه۳۰۳۰هستش ازاین طریق کمک بزرگی به باشگاه خودمون میکنیم.

 20. رضا گفت:

  ۳۷

  ۰

  آفرین آقای انصاری فرد ، از زحماتت متشکریم فقط مونده تقویت
  تیم ، یک دفاع راست(رامین یا اسماعیلی فر) هافبک و یک مهاجم
  که خارجی اون جذب شده مهاجم داخلی هم احتیاج داریم(آل کثیر
  یا مغانلو)

آمار بازدید:

بازدید امروز: 17011 بازدید

بازدید دیروز: 54608 بازدید

بازدید کل : 21010886 بازدید

افراد آنلاین: 2 نفر