جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۵:۳۰

تبلیغات

 |  ۳/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳
  |   نظرات: بدون نظر
1,810 نفر بازدید

با استفاده از تکنولوژی‌های بیولوژیک و ارگانیک در طی ۲۰ روز / زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی برای تمرین پرسپولیس آماده شد + عکس

پرسپولیس نیوز : زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی در طی ۲۰ روز اصلاح و مرمت شد و از امروز شاگردان برانکو تمرینات خود را در زمین چمن طبیعی برگزار می‌کنند.

اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۹۸ امروز از ساعت ۱۶ در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار خواهد شد که این تمرین در غیاب برانکو انجام می‌شود.

از آنجایی که زمین ورزشگاه شهید کاظمی در حال مرمت بود به همین دلیل تمرینات تیم پرسپولیس در پایان سال ۹۷ به ورزشگاه درفشی‌فر منتقل شده بود اما با آماده‌سازی این ورزشگاه مجدداً این تمرینات به ورزشگاه شهید کاظمی برگشت.

با هماهنگی و اقدامات ایرج عرب به عنوان مدیرعامل پرسپولیس و همکاران او در این باشگاه ابتدا ورزشگاه شهید درفشی‌فر مورد بازسازی و بهسازی قرار گرفت به طوریکه برانکو از شرایط این ورزشگاه ابراز رضایت کرد و حالا زمین شهید کاظمی هم به شرایط خوب رسیده تا بازیکنان از امروز تمرینات خود را در زمین چمن طبیعی برگزار کنند.

استفاده از تکنولوژی‌های بیولوژیک و ارگانیک در طی ۲۰ روز ضمن کاهش هزینه‌ها نسبت به بذرپاشی باعث شد تا این زمین چمن در زمان کمی آماده استفاده شود و موضوع دیگر راه‌اندازی مجدد سیستم هوشمند و مونیتورینگ آبیاری زمین چمن این مجموعه ورزشی از دیگر اقدامات انجام گرفته در حدود ۲۰ روز اخیر است و حالا بازیکنان پرسپولیس می‌توانند برای بازی مقابل استقلال که ۱۰ فروردین برگزار می‌شود در چمن طبیعی به تمرین بپردازند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

پیشنهاد

تبلیغات

کسب و کار

دعوت به همکاری

همکاری با پرسپولیس نیوز

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 61540 بازدید

بازدید دیروز: 71065 بازدید

بازدید کل : 9146655 بازدید

افراد آنلاین: 35 نفر