شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۰
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۱۱/ مهر/ ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
  |   نظرات: ۳ نظر
788 نفر بازدید

با اعتراض به اقدام‌های باشگاه شهر خودرو/انصاری‌فرد پیگیر اختلال در بلیت فروشی به هواداران

پرسپولیس نیوز: مدیر عامل باشگاه پرسپولیس ضمن اعتراض به اقدام‌های باشگاه شهر خوردو، پیگیری‌های خود برای حل مشکل هواداران جهت تهیه بلیت مسابقه را شدت داد.

باشگاه شهر خودرو در روزهای گذشته با وجود آغاز بلیت فروشی بازی خود برابر پرسپولیس بر خلاف عرف مرسوم از فروش بلیت سهمیه میهمان به هواداران پرسپولیس امتناع کرده است.

در پی این اتفاقات از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ خواسته شد این مشکل مرتفع شده و منافع و شان تماشاگران فوتبال محفوظ بماند. به رغم این اقدامات متاسفانه این مشکل هنوز حل نشده است.

بر همین اساس به اطلاع هواداران پرسپولیس می رساند؛ باشگاه پرسپولیس و شخص مدیرعامل از صبح امروز ، ضمن اعتراض مجدد به وضعیت موجود در حال پیگیری و رایزنی برای حل مشکل پیش آمده برای هواداران هستند.

باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد فضای فوتبال و به ویژه رقابت های لیگ که عموم مردم با آن درگیر هستند باید فضایی باشد که حس احترام، قانونمندی و امید را به جامعه القا کند و برای این منظور و تلطیف فضای جامعه و روابط آحاد جامعه با یکدیگر، مسوولیت مهمی بر عهده فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و باشگاه ها است.

باشگاه پرسپولیس همچنین اقدام سایت باشگاه شهر خودرو در حذف بخش هایی از نشان رسمی باشگاه پرسپولیس را مورد اعتراض قرار داده است و با توجه به این که بازی ها بین پرسپولیس و تیم های مشهدی همواره عاری از پدیده تنش های هواداری روی سکوها بوده است، خواهان اصلاح این موضوع شد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “با اعتراض به اقدام‌های باشگاه شهر خودرو/انصاری‌فرد پیگیر اختلال در بلیت فروشی به هواداران”

 1. sajad گفت:

  ۰

  ۰

  اخه شماها هم باید برا ما قد علم کنید؟؟!! اانصری فرد مرد نیستی و ترسوی عالمی اگه بازی برگشت حال ۳ تا تیم رو نگیری کیسه ترتر پدیدده ، دقیقا بلیط فروشی رو باید همونکاری که کردنو جبران کنی ،، کل ایران برامون ادم شدن ، اخه پدیده هم داره گوه کاری رو از اون سه تا اسکل یاد میگیره ؟!!!یعنی چی مد شده کل ایران میخان خودشونو مطرح کنن میان خودشونو میکنن تو ما تحت ما ؟!!!!! یه چیز بگم به همتون : ۱۵ تاتون رو همدیگه میشید گوه چاه مستراح ما پرسپویسیا ، مثل گوسفند بیفتید دنبالمون ببینم امسالم میتونید مانع قهرمانی ما بشید یا نه

 2. حبیب گفت:

  ۰

  ۰

  بر بد خواه ودشمن پرسپولیس لعنت .باور کنید این جریانات ربطی به مردم ندارد کار کسانی هست که از اختلاف میان مردم ایران سود می‌برند

 3. سامان گفت:

  ۰

  ۰

  جالبه که جایی ک پرسپولیس هیچ تنشی نداشته یعنی مشهد با وجود یک مالک دلال غیربومی ب جای پرتنشی برای پرسپولیسیا تبدیل شده….فرهاد حمیداوی مالک عرب زبان شهرخودرو راه همتبارانش در سنگ انداختن به پرسپولیسیارو ادامه میده…لعنت به حمیداوی

آمار بازدید:

بازدید امروز: 17835 بازدید

بازدید دیروز: 28816 بازدید

بازدید کل : 24193543 بازدید

افراد آنلاین: 14 نفر