یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۲
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۲/ تیر/ ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱
  |   نظرات: ۳ نظر
502 نفر بازدید

با محوریت گفت‌وگو در خصوص اسپانسر مشترک / مدیران پرسپولیس و استقلال به دیدار داورزنی رفتند

پرسپولیس نیوز : روز گذشته مدیران سرخابی‌های پایتخت به دیدار معاون وزیر ورزش رفتند.

حمیدرضا گرشاسبی و سیدرضا افتخاری سرپرست و مدیرعامل باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال روز گذشته با حضور در وزارت ورزش و جوانان با محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان دیدار و گفت‌وگو کردند.

محور گفت‌وگوهای طرفین بیشتر در خصوص موارد جاری این ۲ باشگاه و رسیدگی به مسائل روزمره سرخابی‌های پایتخت بود. در این جلسه مدیران پرسپولیس و استقلال در خصوص اسپانسر فعلی این ۲ باشگاه و ادامه همکاری با آن با معاون وزیر ورزش گفت‌وگوهایی داشتند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “با محوریت گفت‌وگو در خصوص اسپانسر مشترک / مدیران پرسپولیس و استقلال به دیدار داورزنی رفتند”

 1. اسی پرس گفت:

  ۰

  ۰

  از مدیران محترم پرسپولیس می خوایم که اسپانسر پرسپولیسو جدا انتخاب کنن، چون اکثر هوادارها به خاطر مشترک بودن اسپانسر از تیم حمایت نمیکنن.

 2. اسی پرس گفت:

  ۰

  ۰

  این اسپانسر مشترک فقط و فقط به نفع استقلال هست و بس.

 3. نصیر گفت:

  ۰

  ۰

  استقلال شدیدا دچار بحران مالی شده و سر خرید پانزده بازیکن در نیم فصل پیش و الان و قرار داد فوق سنگین تیام و جباروف و بویان و شفر باید حداقل ۲۰ میلیارد تومن قرار دادش رو بالا ببره به خاطر تحریم ها هم پول بازیکنان استقلالی که با زدو بند به تیم ملی و حذف پرسپولیسی ها به تیم ملی دعوت شدن پرداخت نخواهد شد به هیچ عنوان مدیران پرسپولیس نباید دوباره باج بدن از زمانی حمله فردوسی پور به هدایتی اسپانسر قبلی پرسپولیس درآمد پرسپولیس سالیانه از صد میلیارد به نصف کاهش پیدا کرده و استقلال به حدود هشتاد میلیارد تومن رسیده..و علت اینکه اکثر ستاره ها رو یک ساله به استقلال میرن و خارجی های بسیار گرانقیمتی می خرن همینه

پیشنهاد

دعوت به همکاری

همکاری با پرسپولیس نیوز 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 0 بازدید

بازدید دیروز: 0 بازدید

بازدید کل : 0 بازدید

افراد آنلاین: نفر