یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: حواشی
 |  ۱۱/ اردیبهشت/ ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۷
  |   نظرات: ۳ نظر
597 نفر بازدید

با وجود ناتمام ماندن لیگ/ پاری سن ژرمن قهرمان لوشامپیونه معرفی می‌شود

پرسپولیس نیوز: نشریه اکیپ فرانسه در خبری مدعی شد با وجود نیمه تمام ماندن رقابت‌های لوشامپیونه، باشگاه پاری سن ژرمن به عنوان قهرمان فصل معرفی خواهد شد.

شیوع ویروس کرونا در نقاط مختلف جهان باعث شده تا رقابت‌های ورزشی در نقاط مختلف جهان متوقف شود و لیگ‌های فوتبال تعلیق شوند.

چند روز پیش هم اعلام شد که لیگ فوتبال فرانسه نیمه تمام می‌ماند و عملا دیگر بازی‌های این لیگ تا انتهای فصل پیگیری نمی‌شود.

بر این اساس نشریه اکیپ امروز در خبری مدعی شد که با توجه به اختلاف ۱۲ امتیازی پاری سن ژرمن با مارسی، این تیم قهرمان این فصل اعلام خواهد شد.

کرونا در شرایطی لیگ فوتبال فرانسه را متوقف کرد که پاری سن ژرمن با ۶۸ امتیاز در صدر قرار داشت و مارسی با ۵۶ امتیاز در رده دوم است.تیم رن هم با ۵۰ امتیاز جایگاه سوم را در اختیار دارد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “با وجود ناتمام ماندن لیگ/ پاری سن ژرمن قهرمان لوشامپیونه معرفی می‌شود”

 1. ارتش سرخ 6❤6❤6❤6❤6❤6❤ گفت:

  ۰

  ۰

  تبریک . حالا نوبت ارتش سرخ پاداش و ثمره تلاششان محقق گردد۶۶۶۶۶۶

 2. 6قدیم گفت:

  ۵

  ۰

  حالادیگه تاسیها تاحدودی فهمیدندکه امسال هم سالارقهرمانه وبایدبروندکارکنند واسه سال بعدبلکه بدون کرونا واقعابتونن دوم تاچهارم بشن.

 3. محمد گفت:

  ۶

  ۰

  ماخداوکیلی دوست نداریم اینطوری قهرمان بشیم ولی اگه تیم هاخیلی اصراربه تعطیلی بازیهادارن مشخصه که بایدماروقهرمان اعلام کنندچون فاصله امتیازی زیاده، همانطوری که پاری سن ژرمن چون فاصله زیادی باتیم دوم داشت قهرمان شدشک نکنیداگه انگلیس هم بازیهاش ونیمه تمام بذاره لیورپول وبه دلیل فاصله امتیازی قهرمان میکنن.
  لیگهایی که فاصله تیم هاکمه توانتخاب قهرمان دچارمشکل میشن ولی خداروشکرماهمچین مشکلی نداریم.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 21101 بازدید

بازدید دیروز: 34357 بازدید

بازدید کل : 24447334 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر