یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۱۲/ تیر/ ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
  |   نظرات: ۴ نظر
1,892 نفر بازدید

با وجود یک ماه و نیم تلاش مسئولان باشگاه/ بانک مرکزی ارز دولتی در اختیار پرسپولیس قرار نمی‌دهد!

پرسپولیس نیوز : تعلل مسئولان بانک مرکزی برای در اختیار قرار دادن ارز دولتی به باشگاه پرسپولیس، این باشگاه را شاید در آینده‌ای نزدیک با خطر محرومیت و کسر امتیاز به دلیل شکایات خارجی قرار دهد.

باشگاه پرسپولیس برای پرداخت بدهی‌های خارجی خود نیازمند ارز دولتی از قبیل دلار و یورو است اما با وجود تلاش‌های صورت گرفته از سوی مسئولان این باشگاه، هنوز ارز دولتی از سوی بانک مرکزی به این باشگاه دولتی تخصیص نیافته است.

بیش از ۴۵ روز است که مسئولان باشگاه پرسپولیس درخواست خود را به بانک مرکزی ارائه کرده‌اند تا بتوانند ارز دولتی مورد نظر خود را تهیه کنند اما هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده و این در حالی است که دیرکرد در این زمینه باعث می‌شود تا این باشگاه پرهوادار دچار مشکلات عدیده‌ای شود.

مسئولان باشگاه پرسپولیس باید برای پرداخت مطالبات گابریل و نیلسون دو بازیکن برزیلی سابق خود ارز دولتی در اختیار داشته باشند و از آنجایی که خرید ارز در بازار آزاد تخلف محسوب می‌شود به همین دلیل مسئولان این باشگاه دولتی منتظر بانک مرکزی هستند تا ارز مورد نظر برای پرداخت بدهی این ۲ بازیکن تهیه شود. در غیر این صورت و به دلیل حکم فیفا، باشگاه پرسپولیس با محکومیت و کسر امتیاز روبرو خواهد شد که این موضوع می‌تواند شرایط سختی را برای این باشگاه پرهوادار به وجود بیاورد.

همچنین پرداخت بخشی از مطالبات برانکو و دستیاران خارجی او نیازمند در اختیار داشتن ارز است و مشخص نیست بانک مرکزی چرا بعد از حدود یک ماه و نیم با باشگاه پرسپولیس همکاری نکرده و این ارز دولتی را در اختیار این باشگاه قرار نمی‌دهد.

پیگیری مسئولان پرسپولیس هم تا اینجای کار بیهوده بوده و هر روز کار آنها به روز دیگر موکول می‌شود و این مساله باعث شده تا پرسپولیس به دلیل بدهی به بازیکنان سابق و حکمی که فیفا داده در معرض کسر امتیاز قرار بگیرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “با وجود یک ماه و نیم تلاش مسئولان باشگاه/ بانک مرکزی ارز دولتی در اختیار پرسپولیس قرار نمی‌دهد!”

 1. فقط پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  خدا لعنتشون کنه که از هیچ راهی واسه آسیب زدن به پرسپولیس صرف نظر نمیکنن.واسه استقلال تأمین ارز انجام دادن اما به پرسپولیس که میرسه همه چی میخشکه

 2. Unforgiven گفت:

  ۰

  ۰

  به خدا قسم ما سر این موضوع امتیاز ازمون کسر شه و محروم شیم بانک مرکزی را به آتیش می کشیم

 3. رفیعی ایلام گفت:

  ۰

  ۰

  پس چرا در اختیار باشگاه استقلال گذاشته تا مشکل مالیاتی تیام و چند مشکل مالی استقلال رو حل کنن?! ننگ بر وزارت ورزش کیسه کش, بار کج ایشالا بازم به منزل نمیرسه و امسال هم ایشالا قهرمان سوپرکاپ و لیگ هستیم

 4. جعفر گفت:

  ۰

  ۰

  چون اسمش پرسپولیسه اگهه استقلال بودد تا الان داده بودن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 8728 بازدید

بازدید دیروز: 34357 بازدید

بازدید کل : 24434961 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر