شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۴:۲۱
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۶/ مهر/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۸
  |   نظرات: يك نظر
2,610 نفر بازدید

با پرداخت پول برانکو با ارز ثانویه موافقت شد

پرسپولیس نیوز: سرمربی پرسپولیس با مساعدت وزارت ورزش و جوانان و با ارز ثانویه بعد از ۵ ماه به حقوق معوقه‌اش خواهد رسید.

از آنجایی که درآمدهای باشگاه پرسپولیس به صورت ریالی بوده اما برای پرداخت پول مربیان و بازیکنان خارجی‌اش باید از ارز استفاده کند این موضوع بار مالی سنگینی را به پرسپولیس وارد کرده است. این در حالی است که بالا رفتن نرخ ارز در ماه‌های اخیر باعث شده تا پرسپولیسی‌ها نتوانند حدود ۵ ماه به تعهدات خود به مربیان و بازیکنان خارجی‌شان عمل کنند.

تلاش‌ها و نامه‌نگاری‌هایی برای حل این مشکل انجام شد. در این نامه‌نگاری‌هایی که با وزارت ورزش و جوانان هم انجام شد، مسئولان مربوطه در نهایت به این جمع‌بندی رسیدند که حقوق معوقه برانکو را بپردازند. در بررسی‌ها خدمات برانکو به فوتبال ایران و تلاش برای اعتلای نام ایران در رقابت‌های بین‌المللی مثبت و مفید ارزیابی شده و قرار است با ارز ثانویه مطالبات برانکو و دستیارانش پرداخته شود.

قرار است تا قبل از بازی برگشت مقابل السد قطر، با ارز ثانویه ۷ هزار تومانی و با همکاری وزارت ورزش و جوانان معوقات ۵ ماهه مربیان خارجی پرسپولیس پرداخت شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “با پرداخت پول برانکو با ارز ثانویه موافقت شد”

  1. jamshid گفت:

    ۰

    ۰

    اگر پول کبسه ووریا غفری معلوم شود این فصل کله هواداران و مردم سوت میکشد واقعا در کیسه پول ملیاردی هست و کسی هم تحقیق و تفحص نمیکند.اما پول برانکو افتخار آفرین ایران جهان آسیا را نمیدهند .ننگ بر فوتبال کثیفی که امثال تاج فتحی فتاحی فغانی شوفر داخلش هستند.گل بگیرن این فدراسیون ره.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 25368 بازدید

بازدید دیروز: 58387 بازدید

بازدید کل : 5041631 بازدید

افراد آنلاین: 22 نفر