یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۲۲/ اردیبهشت/ ۱۳۹۹ - ۰:۲۹
  |   نظرات: يك نظر
625 نفر بازدید

بدعت شوم / آیا باشگاه‌ها باید برای فدراسیون تصمیم بگیرند؟

پرسپولیس نیوز: اگر امروز سازمان لیگ ضمات ضدکرونایی بدهد، فردا لابد باید تضمین کند بازیکنان در هوای آلوده دچار مشکل ریوی نمی‌شوند یا در برف سرما نمی‌خورند

در شرایطی که خبر بازگشایی محدود مدارس و نیز از سرگیری برخی لیگ‌های فوتبال در دنیا هواداران ایرانی را دلگرم کرده که لیگ نوزدهم نیز به زودی دنبال خواهد شد، همچنان شاهد مقاومت سنگین برخی باشگاه‌ها در قبال این موضوع هستیم؛ به طوری که گفته می‌شود اخیرا یک نامه دیگر با امضای جمعی از مدیران باشگاه‌ها خطاب به سازمان لیگ نوشته شده تا این مجموعه را برای لغو مسابقات امسال راضی کند.

واضح است که برای تعیین تکلیف لیگ نباید از تیم‌ها نظرخواهی کرد، چون آنها بر اساس منافع خودشان به موضوع نگاه می‌کنند و کاری به حق و عدالت ندارند. حال باشگاه‌هایی را که معادلات امسال به سودشان نبوده درک می‌کنیم، اما این وسط سازمان لیگ است که باید استقلال خودش را حفظ کند و تحت تاثیر این لابی سنگین قرار نگیرد. داستان این قبیل باشگاه‌ها شبیه اولیای دانش‌آموزانی است که چون نمرات سال تحصلی به سود فرزندشان نبوده، خواهان کان‌لم‌یکن تلقی شدن کل سال هستند؛ پس حق آنهایی که بهتر درس خوانده‌اند چه می‌شود؟ چرا آنها باید به این آتش بسوزند؟ چرا عمرشان باید بیهوده تلف شود؟

جالب است که ظاهرا در نامه آخر باشگاه‌ها به سازمان لیگ، از این سازمان خواسته شده ضمانت بدهد در صورت از سرگیری مسابقات، هیچ بازیکنی به کرونا مبتلا نخواهد شد. این دیگر چه صیغه‌ای است؟ مگر کارگرانی که الان با حداقل دستمزد سر کار می‌روند، از کارفرمای خود چنین ضمانتی گرفته‌اند؟ یا اصلا مگر جرات طرح چنین مطالبی را دارند؟ گیریم امروز به این هوا لیگ تعطیل شد و فردا یک باشگاه به بهانه آلودگی هوا حاضر نشد به زمین بیاید؛ آن وقت چه کنیم؟ اگر امروز سازمان لیگ ضمات ضدکرونایی بدهد، فردا لابد باید تضمین کند بازیکنان در هوای آلوده دچار مشکل ریوی نمی‌شوند یا در برف سرما نمی‌خورند. آقا جمع کنید این بساط را؛ بساط کوبیدن زیر میز، بعد از نزدیک شدن به شکست.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “بدعت شوم / آیا باشگاه‌ها باید برای فدراسیون تصمیم بگیرند؟”

  1. افسانه ۱۳دلاور گفت:

    ۴

    ۰

    این نامه شرم اور یک پدرسوختگی تموم عیاره یعنی چه سازمان لیگ ضمانت بدهد که کسی کرونا نگیرد؟؟؟یعنی کرونا فقط برای لیگ نوزدهمه اونوقت در پاییز که طبق پیش بینی همه کارشناسان هم کرونا شدیدتر میشه هم انفلونزا هم اضافه میشه برای لیگ بیستم دیگه نیاز نیست سازمان لیگ ضمانت بده؟؟؟حتما اونجا دیگه مشکلی نداره چون تیمی نیست که با ۱۰امتیاز اختلاف در صدر جدولش باشه .کرونا سالهای بعد هم هست اونوقت نظرتون راجع به لیگهای ۲۱و۲۲و۲۳و..‌‌‌.چیه؟اونجا هم باید سازمان لیگ ضمانت بده به شما قوم بنی اسراییل ؟اصلا کرونا رو ولش کن اگه بازیکن یا مربی رفت زیر گاری میدونید چی میشه؟اگه تصادف کرد چی ؟ایا سازمان لیگ به شما کودنها ضمانت میده که این اتفاقات نیفته؟اگه کسی سرطان گرفت چی؟میدونید سرطان چقدر خطرناکه؟ایا نباید سازمان لیگ ضمانت بده که کسی مثل اریک ابیدال یا بابک معصومی سرطان نگیره؟بس کنید این حروم زادگیها رو ،شما بی شرفها دیگه شورشو دراوردید ۱۰۰سطر راجع به سلامتی مردم یاوه سرایی و دروغ گویی میکنند یک کلمه حاضر نیستند بگند تیمی که قهرمانی حقشه و زحمت واسش کشیده رو قهرمان کنید!!!!!اسم پرسپولیس که میاد رگ گردنشون باد میکنه که اره نباید این تیم قهرمان اعلام بشه !!!اصلا حالا که اینطوره برای پرسپولیس و هوادارانش فقط جام قهرمانی مهمه و سلامتی مهم نیست حالا خیالتون راحت شد؟بازم حرفی دارید؟

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20533 بازدید

بازدید دیروز: 34357 بازدید

بازدید کل : 24446766 بازدید

افراد آنلاین: 5 نفر