جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲:۵۹
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۵/ فروردین/ ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵
  |   نظرات: بدون نظر
694 نفر بازدید

برانکو ایوانکوویچ: بعضی از مردم کرواسی بی‌مسئولیت هستند/ اوضاع خوشایند نیست

پرسپولیس نیوز: سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه مهمترین موضوع جهان آرام شدن وضعیت بعد از شیوع ویروس کرونا است، گفت: اوضاع خوشایند نیست اما من خوشبین هستم.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس ایران و سرمربی فعلی تیم ملی فوتبال عمان بعد از لغو مسابقات ملی به واراژدین کرواسی بازگشت.

برانکو درباره لغو مسابقات ملی در آسیا گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا در اقدامی مناسب مسابقات ماه مارس و ژوئن را به تعویق انداخت. قرار بود روز شنبه در مرحله مقدماتی جام جهانی و انتخابی جام ملت های آسیا که مشترک است، بازی کنیم. اکنون باید برنامه ها را اصلاح کنیم ولی مشکل بزرگ، این نیست. مهمترین مسئله این است که هرچه سریعتر اوضاع کرونا ویروس در جهان آرام شود.

وی درباره واکنش های مردم عمان بعد از شیوع ویروس کرونا تاکید کرد: آنجا هم همان اقداماتی صورت می گیرد که در همه جای دنیا وجود دارد. من در شهر مسقط وحشت و نگرانی ندیدم. تا جایی که می دانم ۳۰ آلوده به ویروس کرونا در عمان وجود داشت که ۹ نفر درمان شدند. (این آمار تا روز شنبه گذشته است) مردم عمان هم به فروشگاه ها هجوم نبردند و سعی کردند با ایجاد محدودیت زندگی خود را تا حد ممکن عادی نگه دارند. واقعا عصبانیت و وحشتی در عمان احساس نکردم.

سرمربی سابق پرسپولیس در ادامه از رفتار بعضی از مردم کرواسی انتقاد کرد و افزود: گاهی می بینیم مردمِ بی مسئولیت زیادی وجود دارند که این خوب نیست. همه باید به تصمیمات و دستورالعمل های بهداشتی احترام بگذاریم و بر اساس آن اقدام کنیم. نباید خانه را به جز در مواقع ضروری ترک کنیم. همه باید تا حد امکان نظم و انضباط داشته باشیم چون این تنها راهی است که می توانیم به آرام شدن اوضاع کمک کنیم.

برانکو درباره برنامه هایش برای دوران قرنطینه اظهار کرد: برای تماشای مسابقات حریفان از زمان استفاده می کنم. برنامه ای را هم برای آماده سازی تیم عمان در جهت ادامه رقابت های انتخابی جام جهانی شروع کرده ام. همیشه کارهایی برای انجام دادن وجود دارد. همچنین کتاب های فوتبالی زیادی دارم که تاکنون فرصت نکرده ام آنها را بخوانم و در این مدت آنها را مطالعه می کنم. اوضاع خوشایند نیست ولی من نگرش مثبتی دارم و از زمان استفاده می کنم.

سرمربی تیم ملی فوتبال عمان در پایان با اشاره به کیفیت تیمش گفت: تیم عمان کیفیتی دارد که قابل رقابت با تمام تیم های آسیایی است. این خیلی خوب است. عمان پنج، شش سال است که لیگ حرفه ای دارد. پتانسیل های زیادی برای پیشرفت وجود دارد چون هر باشگاه صاحب سه تا چهار بازیکن با کیفیت است. معتقدم با آمادگی خوب می توانیم نتایج قابل توجهی کسب کنیم اما تکرار می کنم؛ مهمترین موضوع در حال حاضر آرام کردن این وضعیت در اسرع وقت است تا زندگی عادی دوباره جریان یابد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20531 بازدید

بازدید دیروز: 31706 بازدید

بازدید کل : 22271610 بازدید

افراد آنلاین: 17 نفر