چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۵۰
بالا داخلی سه
 |  ۱۳/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۵
  |   نظرات: ۱۴ نظر
3,671 نفر بازدید

برانکو: رفتاری که با قهرمان ایران و نایب قهرمان آسیا می‌شود شرم‌آور است/ همه تلاش‌شان را می‌کنند که مبادا دوباره قهرمان شویم

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به شاگردان بابت پیروزی مقابل ذوب‌آهن اصفهان تبریک گفت.

برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: به بازیکنانم بابت این پیروزی تبریک می‌گویم. بردی بسیار مهم بود. همین‌طور به هواداران‌مان هم تبریک می‌گویم که با تشویق‌شان ما را به سمت کسب یک برد دیگر هدایت کردند تا بتوانیم تا پایان نیم‌فصل بیشترین امتیازات را جمع کنیم.

بازیکنانم شخصیت و خصوصیات یک تیم برنده و قهرمان را نشان دادند
وی با تمجید از بازیکنانش افزود: به طور خاص به آنها تبریک می‌گویم که بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا، از چهار بازی سه برد کسب کردیم و یک مساوی گرفتیم که از نظر روحی روانی کار بسیار سختی بود. بازیکنانم شخصیت و خصوصیات یک تیم برنده و قهرمان را نشان دادند.

رفتاری که با قهرمان ۲ دوره لیگ ایران و نایب قهرمان آسیا می‌شود شرم‌آور است
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به صحبت‌های مدیر روابط عمومی باشگاه و مدیر رسانه‌ای این تیم که به عملکرد داوران در این فصل اعتراض کرد، گفت: پندار خمارلو نشست خبری را با صحبت‌هایی شروع کرد که شاید خوب نبود که این صحبت‌ها انجام شود، اما این صحبت‌ها مربوط به داوران است. واقعاً شرم‌آور است رفتاری که با قهرمان دو دوره لیگ ایران و نایب قهرمان آسیا می‌شود. با تیمی که فینالیست لیگ قهرمانان آسیا بوده و این همه هوادار دارد، نمی‌توانیم یک داوری عادی و معمولی چه در خانه و چه در خارج از خانه داشته باشیم. همان‌طور که آقای خمارلو گفتند، یک نامه بفرستند که شما حق ندارید قهرمان شوید و ما هم نمی‌شویم. خیلی راحت و آرام بازی‌ها را انجام می‌دهیم تا لیگ تمام شود.

نمی‌دانم کمال چرا کارت زرد گرفت!
«به سه برد و یک مساوی تیم‌تان پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا اشاره کردید که از نظر روانی کار بسیار سختی بوده، اما موضوع با اهمیت‌تر راحت کارت گرفتن بازیکنان پرسپولیس است که باعث محرومیت‌های پی‌درپی آنها می‌شود. آیا در این خصوص با بازیکنان‌تان صحبت کرده‌اید تا از نظر روانی شرایط بهتری پیدا کنند و راحت کارت نگیرند؟»، برانکو در واکنش به این پرسش گفت: بله، صحبت کردن در این باره راحت است. طبیعتاً شما حق دارید. من در جلسه قبل از بازی در بیش از نیمی از وقت جلسه فنی‌مان درباره داوری صحبت کردم، اینکه چه انتظاری می‌توان داشت و چه چیزی در انتظارمان است. تجربه‌های بسیار بدی از داوری‌های بازی با ذوب‌آهن داشتیم، اما نمی‌دانم واقعاً کمال چرا کارت زرد گرفت! حرکت او یک دوئل با بازیکن حریف بود که به هم برخورد کردند.

فکر می‌کنند چیزی از داوری نمی‌دانیم، چرا ما را احمق فرض می‌کنند؟!
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این مسئله که کامیابی‌نیا به دلیل اعتراض به داوری کارت زرد گرفت، تصریح کرد: خیر، او اعتراض نکرد. به دلیل برخوردی که داشتند، کارت زرد گرفت. بازیکن حریف روی زمین شروع به غلت زدن کرد و داور هم سریع کارت زرد داد. شما که نمی‌توانید همه بازیکنان را در هر شرایطی کنترل کنید. آنها جوان هستند و روی بی‌عدالتی حساسند. چرا گل ما را مقابل ماشین‌سازی قبول نکردند؟ چرا روی گل آفساید سایپا سوت نزدند؟ حالا بقیه اشتباهات را نمی‌گویم. اینجا داور دو خطا در دقایق آخر نمی‌گیرد، اجازه می‌دهد توپ اوت شود، کرنر شود و فکر می‌کند ما چیزی از داوری نمی‌فهمیم. ما مربیان داوران بسیار بهتری هستیم، چون هر روز در زمین هستیم و من هر روز در تمرین داوری می‌کنم. هم داوری خوب می‌کنم و هم به عمد داوری بد می‌کنم، چرا ما را احمق فرض می‌کنند؟!

همه تلاش‌شان را می‌کنند که مبادا ما دوباره قهرمان شویم!
برانکو در پاسخ به این سؤال که انتظار داشتیم شما را بعد از یک برد شیرین خوشحال ببینیم، اما بسیار عصبانی هستید و آیا این عصبانیت فقط به دلیل مشکلات داوری است، گفت: این روند داوری تقریباً چهار سال و از زمانی که من آمدم، بوده و ادامه دارد. داوری‌ها را در تلویزیون هم آنالیز می‌کنند و چند ماه پیش طبق آمار باشگاهی که از داوری بیشترین ضربه را خورده بود، پرسپولیس است. آیا ما تا به حال کمکی از داوران خواسته‌ایم؟ شما دیده‌اید که آیا رئال مادرید، بارسلونا و… در لیگ خودشان بیشتر از همه لطمه بخورند؟ حداقل این حق را داریم که به ما احترام بگذارند. دو بار پشت سر هم قهرمان ایران شده‌ایم، دو بار قهرمان سوپرجام شدیم و همه تلاش‌شان را می‌کنند که مبادا ما دوباره قهرمان شویم، اما ما قهرمان خواهیم بود.

وقتی بازیکنانم هر روز با بی‌عدالتی روبه‌رو می‌شوند، چطور می‌توانم آرام باشم؟
وی درباره اینکه پرسپولیس در این چند سال با مدیریت او موفق شده است و اگر در شرایط فعلی دژ محکمی به اسم برانکو به‌هم بریزد تیمش هم قطعاً به‌هم خواهد ریخت، اظهار داشت: من باید از بازیکنانم حمایت و دفاع کنم. من هر روز با بازیکنانم هستم. آنها هر روز با بی‌عدالتی روبه‌رو می‌شوند. چطور می‌توانم آرام باشم؟ باید هر روز دست روی شانه آنها بگذارم و بگویم ببخشید؟ بگویم حالا نشد، ببخشید! خب اینها را نمی‌توان دید، اگر سردبیر شما هر روز اذیت‌تان کند، زیر گوش‌تان بزند، تحقیرتان کند، تحمل می‌کنید؟ یا بیاید نصف مقاله شما را خط بزند، بگوید این خوب نیست و هیچ چیز حالی‌تان نیست. آن روز می‌خواهم ببینم که تحمل شما چقدر است. منظور من با شما نیست و سوءتفاهم نشود، این را فقط مثال زدم. ببخشید!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه به داوری اعتراض زیادی می‌کند و آیا حاضر است خودش کلاس داوری بگذارد، گفت: چرا شما متوجه نمی‌شوید؟! من فوق‌لیسانس دانشکده تربیت بدنی را دارم. گرایشم فوتبال بوده است. دو سال دوره مربیگری حرفه‌ای را گذراندم. پرولایسنس یوفا را دارم و در همه اینها قانون و مقررات فوتبال گنجانده شده است. ۱۳ فصل هم فوتبال بازی کردم و ۳۰ سال است مربی هستم. هر روز هم در زمین هستم. چطور آنها می‌توانند از من بهتر داوری کنند؟! نه من، از علی دایی چطور می‌توانند بهتر داوری کنند؟ چطور می‌شود جلوی کمک داور توپ بیرون می‌رود، اوت ما را می‌گیرد، اما داور وسط می‌آید تصمیم کمکش را رد می‌کند و به سود آنها سوت می‌زند.

داور فقط خودش را گول زد، کامیابی‌نیا با کارت زردی که گرفت محروم نمی‌شود!
برانکو در واکنش به این موضوع که چرا علیرضا منصوریان نسبت به داوری اعتراضی نداشت و می‌گفت داوری بسیار خوب بوده است، اظهار داشت: بله، خوب بود، چون برای آنها خوب بود. برای آنها عالی بود. من حاضرم امضا کنم و رضایت بدهم همیشه آن‌طور که برای ذوب‌آهن سوت زدند، برای ما قضاوت کنند یا همان‌طور که برای سپاهان داوری می‌شود. داور فقط خودش را گول زد، کمال کامیابی‌نیا بازی قبلی محروم بود و با این کارت محروم نمی‌شود!

هم آماری و هم بصری از همه حریفان‌مان بهتر بوده‌ایم
وی درباره اینکه تیمش شاداب نبود و بردهای خفیفی را کسب کرده است و شاید هواداران از این نوع بازی راضی نباشد، خاطرنشان کرد: ما در نیمه اول باید بازی را تمام می‌کردیم، زمانی که پنج شش فرصت عالی برای گلزنی داشتیم. البته ذوب‌آهن وضعیتش بسیار بهتر از آن جایگاهی است که در جدول دارد. طبیعی است اگر گل دوم یا سوم را می‌زدیم، قضیه فرق می‌کرد. در نتیجه یک بر صفر بازهم امکان این وجود دارد کاری از پیش ببرید و نتیجه را بهتر کنید. با این حال عدم اطمینان یا عدم دقت باعث این اتفاقات می‌شود، هر چند ما از موقعیت‌های زیادی که داشتیم، استفاده نکردیم. من با نظر شما موافقم، اما این را باید بدانیم این بیستمین بازی ما در این فصل بود. بیشترین بازی‌ها را ما انجام دادیم و به جرأت می‌گویم که عملاً از همه حریفان‌مان بهتر بودیم. هم آماری و هم بصری، حتی در لیگ قهرمانان آسیا هم بهتر بودیم. ۱۰ دقیقه مقابل کاشیما بدشانسی داشتیم، اما در مجموع بهتر از آنها بودیم. اگر آنجا هم یک مقدار تمرکز داشتیم، وضعیت‌مان بهتر می‌شد. انتقادی که کردید درست است و وظیفه خودم می‌دانم که با کار کردن بهتر و بهتر شویم. دیدید که امروز از احسان حسینی برای اولین بار رونمایی شد، محمدامین اسدی بازی کرد و سعید حسین‌پور فرصت بازی داشت. اینها بازیکنان جوانی هستند که دنبال فرصت و فضا برای بازی خودشان هستند.

خیلی پنالتی‌ها عمدی یا غیرعمدی اتفاق می‌افتد و نمی‌دانم عواقب آن چیست
پس از پایان نشست خبری یکی از خبرنگاران به برانکو گفت با صحبت‌هایی که انجام دادید فکر نمی‌کنید محروم شوید، چراکه عملاً گفتید داوری‌ها به سود سپاهان است و با صحبت‌هایی که انجام دادید جریان‌سازی کردید که سرمربی پرسپولیس هم در پاسخ به این خبرنگار گفت: من چیز خاصی نگفتم و فقط گفتم سپاهان را می‌بریم، چون ما تجربه بدی با داوری داریم. مگر چیزی عجیبی است؟ به همین دلیل گفتم. یک بازی نشان بدهید که اوتی که نبوده را داوران به نفع ما گرفته باشند. نمی‌خواهم بگویم که علیپور را در ۱۸ قدم زدند و لِه کردند. مهم نیست که عمدی یا غیرعمدی، اما او را زدند. بالاخره خیلی پنالتی‌ها عمدی یا غیرعمدی اتفاق می‌افتد و نمی‌دانم عواقب آن چیست.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

14 Responses to “برانکو: رفتاری که با قهرمان ایران و نایب قهرمان آسیا می‌شود شرم‌آور است/ همه تلاش‌شان را می‌کنند که مبادا دوباره قهرمان شویم”

 1. علیرضا گفت:

  ۱

  ۰

  فردوسی پور تو برنامه ۹۰ این هفته خیلی ریز به نیتش علیه پرسپولیس و افساید و بودن گل تراکتور اعتراف کرد وگفت پرستیکو رو فقط برای جو دادن گفته و زانوی حاج صفی یکم از خط افساید رد شده بود
  اما خیلی ریز و لابلای حرفاش گفت که کسی متوجه نشه

 2. Sajad گفت:

  ۲۲

  ۱

  امیر خان کم کم فکر کنم میتونی تیمتو آماده تجاوز کنی برادر ، ما که به صغیر و کبیر لیگ رحم نمیکنیم البته لیگ که کبیری نداره ، گنده تر از خودمون تیمی نمیبینم

 3. پرسپولیس گفت:

  ۱۶

  ۰

  قهرمانی در اصفهان دلچسبه….
  برای بازی با سپاهان….
  بنظرم اگه جای نوراللهی رو با بشار رسن رو عوض کنیم برگ برنده بازیمون، میشه…

  یعنی چی؟

  یعنی نوراللهی شوت زن و فیزیکی رو وسط جلو کمال و پشت مهاجم قرار میدیم هم، وسط رو دست میگیره و جنگهای فیزیکی رو برنده میشه و هم شوت میزنه …… و هم توپ پخش میکنه…..

  ############از طرفی بشار- رسن هم
  ، در کناره و جای نور الهی فضای بیشتری برا دریبل داره…. و.میتونه از کنار به درون ، باکس وارد شه…..

  عالیه…

  دوندگی و پرس و محکم و شوت زنی و استفاده از بازی بدون توپ….

  و فضا سازی نکته بعدی ماست….

 4. حسین گفت:

  ۲۶

  ۰

  واقعا دیگه شورش رو در آورده فدراسیون توی زمین حریف نیستند میخوان با کمک داورا بازی رو واسه رقبا در بیارن، ولی کور خوندید

 5. نصیر گفت:

  ۱۱

  ۳

  جناب برانکو این تیم حداقل دو مهاجم و یک هافبک دفاعی و دو مدافع می خواهد وگرنه با این وضع داوری ها …

 6. Ali f 6 گفت:

  ۱۲

  ۷

  عشقی پروفسور از ربیع خواه بگذریم چون بیفایدست و دستتم واقعا خالیه ولی تورو خدا فکری بحال خط حمله کنید، سال هاست از موقعیت خراب کردنا داریم عذاب میکشیم، درسته فوتباله و همه موقعیت ها گل نمیشه ولی نرمال اینه که ۵۰درصد موقعیت های خوب باید گل شه و خراب کردن موقعیت های خوب تو پرسپولیس خیلی عادی شده بالای ۸۰درصد موقعیت خراب میشه، چه وقتی طارمی بود چه الان که… زشته باشگاهی بااین عظمت باید تو حسرت ی تموم کننده حرفه ای باشه هزینه خوب کنید ی مهاجم تراز اول بیارید تورو خدا میبینید که باید با داوری ها هم بجنگیم پس باید بهتر از موقعیت ها استفاده کنیم

 7. saman گفت:

  ۱۳

  ۲

  برانکو جون راست میگی تازه داری میفهمی این فوتبال چطوریه اینجا دوس ندارن یه تیم چند سال در دوران اوج باشه چون بقیه تیما حسودیشون میشه و میخوان برا دلگرمی هواداران اون تیما هم که شده هرجوری شده اون تیم رو به زیر بکشن اما با قدرتی که تو و بازیکنا دارین و حمایتی که از ۴۰ میلیون نفر میگیرین خودشون و داوری رو با هم شکست میدیم
  فقط جان من مرگ من دیگه به ربیع خواه بازی نده این همه جوون با استعداد داریم که بدترینشون صد تا مثل ربیع خواه رو میارزه اشتباه نکنین من از منتقدین ربیع خواه نبودم ولی واقعا بعد مصدومیت افتضاح شده الان این بازی کلا ۲ بار بهش توپ رسید هر دوتا بار رو هم پاس داد به بیرانوند خوب منم اینکارو که میتونم بکنم مهاجم خوبگ برامون بگیر علیپور و منشا بیمصرف شدن مخصوصا منشا علیپورم که ۹۰ درصد موقعیت ها رو خراب میکنه اون اعتماد به نفس سابق رو نداره

 8. پرسپولیس گفت:

  ۱۱

  ۰

  در رابطه با سپاهان، در نظر داشته باشید که علاوه بر سانتر و هد، از عمق حمله میکنند
  که با هافبکهای پرسپولیس باید وسط زمین رو تصاحب کنیم و کناره ها رو برای جلو گیری سانتر ببندیم…

  و در عوض به پشت دفاع و عمقشون باید حمله کنیم

 9. sajad گفت:

  ۹

  ۰

  همینه ارباب پروفسور، همین فرمون برو جلو ، میخوام ببینم کسی از کمیته داوران خایه داره جریمت کنه یا نه ، اعتصابه کار خودشو کرده ، باعث شده باشگاه و اعضا یکمی از منفعل بودن و لال مونی گرفتن فاصله بگیرن و یکمی حرف بزنن ، کار رو به جایی رسوندید که صدای ارباب در اومده! ۴ ساله مسولین لال مونی گرفتن و گزاشتن هر خری که پیدا میشه با فراغ بال علیه ما سوت بزنه ، طرف میبینه هر سوتی بزنه کسی اعتراض نمیکنه میگه بزار تر بزنم به پرسپولیس کی به کیه! البته بدم نشد اینارو گفتی ارباب ، هفته بعد با تیمی بازی داریم که شهره مافیایی اش کل فوتبالو به گوه کشیده ، از فدراسیون داریشون تا اب های الوده که اخرشم معلوم نشد تا داوری های شرم اور به نفع این تیم و این مصاحبه باعث میشه دست و پاشونو جمع کنن و با گوه کاری داوری نخان غلطی بکنن که اگر بکنن به تمام مقدسات عالم قسم کل فوتبال سپاهان و اصفهان و ایران رو با گوه چاه مستراح یکی میکنیم

 10. پرسپولیسی گفت:

  ۱۴

  ۰

  فتاحی کثافت با اون اصفهانیان بی شرف وبه دستورفدراسیون برای خوش رقصی برای کیروش و کیسه کش ها دارن به هرطریقی جلوی پرسپولیس رابگیرندوباکمک داوران مانع پیروزی تیم پرسپولیس شوندغافل ازاینکه ،بااین کارها ودم تکان دادن ها برای اربابانشان هم نتیجه خواهدگرفت پرسپولیس زلزله همه آن هاراخردخواهدکردوانشاالله برای سومین بارمتوالی قهرمآن خواهدشد

 11. یه پرسپولیس یه‌بهبهان گفت:

  ۱۷

  ۰

  درودبرشرفت،درودبرغیرتت،درودبرتعصبت،درود،درود.ماهواداران
  میلیونی آنچنان حمایتت خواهیم کرد تا پوزه ی این نامردها(فدراسیون،
  داوران،بعضی خبرنگاران،گزارشگران،ترتریها،استفراغیها،زردکها،مطبوعات)
  به خاک بنالیم.خوشا به غیرت وتعصبت که تاابدیادشان رفت.درست برخوردهای زمان امپراطوری راهنمایی خطورکرد.بله این نامردها به جای
  اینکه از بزرگانی مثل پروفسور،امپراطور،یادبگیرندوپیشرفت کنند.میخوان
  باهوچی گری،به ماضربه بزننداماتاخداراداریم ازهیچ احدی روی زمین نمی هراسیم .درآخرآقای تاج یاباورودت جلواین بیعدالتیهارامیگیری یاخودمان واردعمل میشویم.فکرکردین بااین کارها میتونین به ماضربه بزنید زهی خیال باطل،بایاری خداقهرمانیم.بیعدالتی تاکی؟

 12. اسد. گفت:

  ۱۶

  ۰

  پرسپولیس به همین دلیل بیشترین وفاداران را دارد؛ چون بی عدالتی را همه می فهمند. حالا هم دنبال قهرمانی سپاهان هستند. زنده باد پرسپولیس.

 13. علی گفت:

  ۱۰

  ۹

  چندین بار هست که بازیکنای ما دارن اعتراض الکی به داور میکنن و کارتهای مفت میگیرن خیلی بازیکن داریم اینا هم محروم میشن. نمیدونم چرا مدیری مربی کسی با این بازیکنا صحبت و برخورد جدی نمیکنه. باشگاه باید جریمه نقدیشون کنه.

 14. ریحانه گفت:

  ۱۰

  ۲

  ای کاش بازی فینال اسیا شجاع در دفاع وسط قرار میگرفت و نعمتی راست بود و انصاری چپ . اینطوری علاوه بر گل نخوردن صد در صد شجاع مثل بازی با ماشین و ذوب اهن روی سر دفاع کوتاه کاشیما گل میزد.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 44428 بازدید

بازدید دیروز: 55820 بازدید

بازدید کل : 11236694 بازدید

افراد آنلاین: 35 نفر