جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱:۱۰
 |  ۲۱/ شهریور/ ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶
  |   نظرات: يك نظر
1,549 نفر بازدید

برای بازی با استقلال؛ پرسپولیس به دنبال اسپانسر ویژه است

پرسپولیس نیوز: مسؤولان باشگاه پرسپولیس برای دربی ۹۰ به دنبال جذب اسپانسر ویژه هستند تا درآمد بیشتری از این بازی کسب کنند.

نودمین دربی سنتی فوتبال کشورمان بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال یکشنبه ۳۱ شهریور برگزار خواهد شد که در این بازی آبی‌پوشان تهرانی میزبان خواهند بود.

مسئولان باشگاه پرسپولیس برای این بازی ویژه به دنبال جذب یک اسپانسر هستند تا بتوانند درآمد بیشتری نسبت به سایر بازی‌ها در دربی داشته باشند.

اسپانسر باشگاه پرسپولیس یک اپراتور تلفن همراه است اما مسئولان این باشگاه به دنبال این هستند تا با جذب یک اسپانسر دیگر برای این بازی بتوانند پول خوبی برای دربی ۹۰ جذب کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “برای بازی با استقلال؛ پرسپولیس به دنبال اسپانسر ویژه است”

  1. محسن گفت:

    ۱۲

    ۰

    به نظرمن باشگاه باید با یه اسپانسر خارجی صحبت کنه برای این بازی تا هم مشکل ارزی باشگاه حل بشه وتو یه قرارداد سفت وسخت با اسپانسر خارجی مثل هواپیمایی قطر از اونا بخواه در ازای اسپانسر شدن برا این بازی اونا هم پول بازیکن های خارجی ومربیان خارجی را مستقیم به حساب اونا بزنن تا هم مشکل واریز پول به حساب خارجی ها که مشکل تحریم داریم حل میشه وهم باشگاه با اسپانسر های داخلی به راحتی بتونه پول بازیکن های داخلی را بده خواهشن به گوش مدیریت برسونیدحل مشکلات مالی به وسیله جذب اسپانسر خارجی از خداشون هم هست اسپانسر تیم بزرگ پرسپولیس بشن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 33671 بازدید

بازدید دیروز: 52333 بازدید

بازدید کل : 12900185 بازدید

افراد آنلاین: 19 نفر