جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱:۳۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۱۶/ مهر/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
  |   نظرات: يك نظر
808 نفر بازدید

برای تصمیم درخصوص خواسته برانکو؛ هیات مدیره پرسپولیس فردا تشکیل جلسه می‌دهد

پرسپولیس نیوز: هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برای بررسی خواسته های برانکو ایوانکوویچ فردا تشکیل جلسه می‌دهد.

محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ظهر فردا چهارشنبه جلسه ای را با هیات مدیره باشگاه خواهد داشت تا آنها را در جریان جزئیات جلسه وکیل برانکو ایوانکوویچ با مسئولان باشگاه در راستای پرداخت مطالبات یک میلیون یورویی اش قرار دهد.

در این نشست قرار است نسبت به نحوه پرداخت مطالبات کادرفنی پیشین پرسپولیس که شکایت رسمی نیز به فیفا داشته اند تصمیم گیری شود تا قبل از صدور حکم توسط کمیته انضباطی فدراسیون بین المللی فوتبال بتوانند نظر برانکو را جلب کنند.

همچنین این جلسه که اولین نشست هیات مدیره باشگاه پرسپولیس پس از درگذشت جعفر کاشانی رئیس هیات مدیره محسوب می شود به تفویض برخی اختیارات مالی و اداری باشگاه نیز مربوط خواهد بود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “برای تصمیم درخصوص خواسته برانکو؛ هیات مدیره پرسپولیس فردا تشکیل جلسه می‌دهد”

  1. Nima گفت:

    ۰

    ۰

    کل هئیت مدیره و مدیرعامل سابق حقوقشون رو گرفتن ، برانکو زحماتش رو کشیده و حقش رو میخواد ، این حقوق تو بودجه سال پیش بود ، نبود؟پاداش آسیایی چی میگید از اون که میتونستن بدن ، آخرشم اینقدر تبدیل به ریال و تومن کردن دست به دست شد معلوم نشد کجا رفت ، چی شد.
    دوستانی هم که مخالف هستن ، شروع کردن به غر زدن ، لعن و نفرین ، اولا که نمک به حروم نباشیم ، دوما یه ماه برید جایی کار کنید حقوقتون ندن ، ببینم نمیرید شکایت کنید

آمار بازدید:

بازدید امروز: 19504 بازدید

بازدید دیروز: 27108 بازدید

بازدید کل : 24381582 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر