دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۶
بالا داخلی سه
 |  ۱۸/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۱
  |   نظرات: يك نظر
679 نفر بازدید

برتری استقلال مقابل پیکان

پرسپولیس نیوز: آخرین مسابقه از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال بین دو تیم پیکان و استقلال در ورزشگاه شهدا شهر قدس برگزار شد و آبی‌های پایتخت قاطعانه به پیروزی رسیدند.

در آخرین دیدار از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال تیم‌های پیکان و استقلال از ساعت ۱۵:۴۵ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف هم رفتند که  این بازی با نتیجه ۴ بر صفر به سود استقلال به اتمام رسید. مرتضی تبریزی (۱۶)، میلاد زکی‌پور (۵۹)، ایسما گونکالس (۸۳) و وریا غفوری(۲+۹۰) گل‌های استقلال را به ثمر رساندند.

پیکان در این بازی با ترکیب وحید شیخ‌ویسی, مگنو باتیستا (-۷۶ محمد قاضی), عیسی آل‌کثیر, ابوالفضل ابراهیمی(۴۶- سامان نریمان‌جهان), فراز امامعلی, مهدی مومنی(۶۷- مارکو ووکوسویچ), آرمان قاسمی, سجاد مشکل‌پور, حجت حق‌وردی, علی حمودی و امیرحسین کریمی به میدان رفت.

برای استقلال در این بازی سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، محمد دانشگر، امید نورافکن(۵۶- میلاد زکی‌پور)، روزبه چشمی، فرشید باقری، داریوش شجاعیان(۷۱- گادوین منشا) ، فرشید اسماعیلی، مرتضی تبریزی (۸۲ -ایسما گونکالوس) و وریا غفوری بازی کرد.

نیمه اول

دقیقه ۶:داور به مگنو باتیستا به خاطر خطای شدید روی پای فرشید باقری اخطار داد.

دقیقه ۱۶: پاس در عمق و بلند دانشگر در پشت محوطه جریمه پیکان به تبریزی رسید و او بعد از فرود توپ با یک ضربه روپا به زیبایی دروازه شیخ ویسی را باز کرد.

دقیقه ۲۰: امید نورافکن به خاطر خطا روی مومنی از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۲۷ :ارسال در عمق چشمی با ضربه سر اسماعیلی همراه بود که شیخ ویسی این بار توپ را راحت مهار کرد.

دقیقه ۳۲: همکاری خوب استقلالی‌ها در خط هافبک با ارسال وریا غفوری در دهانه دروازه پیکان همراه شد که شیخ ویسی با مهار به موقع توپ اجازه گلزنی دوباره تبریزی را نداد.

دقیقه ۳۶:ضربه فرشید اسماعیلی از پشت محوطه جریمه توسط شیخ ویسی به سختی مهار شد.

دقیقه ۴۵: پیکان در اولین موقعیت گل می‌رفت دروازه استقلال   را باز کند که ضربه آل‌کثیر از محوطه جریمه استقلال در حالی که رحمتی هم از دروازه بیرون آمده بود، از روی خط دروازه توسط دانشگر دفع شد. قبل از این صحنه نیز مهدی مومنی برخورد مشکوکی با رحمتی در محوطه جریمه استقلال داشت که داور دستور به ادامه بازی داد.

نیمه دوم:

دقیقه ۵۷:داور به فراز امامعلی به خاطر تکل محکم روی پای دانشگر کارت زرد نشان داد.

دقیقه ۵۹: پاس در عمق فرشید اسماعیلی در خط عرضی محوطه جریمه پیکان به زکی‌پور رسید و این بازیکن با یک بغل پای فنی دروازه شیخ ویسی را باز کرد.

دقیقه ۸۱: محمد دانشگر به خاطر اعتراض به کمک داور از داور بازی کارت زرد گرفت.

دقیقه ۸۳: پاس در عمق منشا به ایسما گونکالوس رسید و او با از کنار خط طولی محوطه جریمه با یک ضربه فنی دروازه پیکان را باز کرد. ایسما یک دقیقه پس از ورودش به زمین گل زد.

دقیقه ۹۰: فرشید باقری از داور بازی به خاطر خطای هند اخطار گرفت.

دقیقه ۲+۹۰: وریا غفوری پا به توپ به محوطه جریمه پیکان و با یک شوت محکم دروازه شیخ‌ویسی را برای چهارمین باز کرد.

دقیقه ۳+۹۰: شوت سرکش فرشید باقری از پشت محوطه جریمه با شیرجه عالی شیخ ویسی به زمین مسابقه برگشت داده شد.

استقلال با این پیروزی ۲۸ امتیازی شد و در رده پنجم جدول باقی ماند. پیکان هم در اولین تجربه سرمربیگری حسین فرکی شکست سنگینی را پذیرفت.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “برتری استقلال مقابل پیکان”

  1. کیسه گونی گفت:

    ۷

    ۱۱

    مهاجم ما هنو گل نزده دو تا بازی…اونوقت مهاجم اینا تو ثانیه اول بازی گل زده…همیشه شانس با کیسه یاره

آمار بازدید:

بازدید امروز: 15922 بازدید

بازدید دیروز: 63232 بازدید

بازدید کل : 11084372 بازدید

افراد آنلاین: 30 نفر