پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۶
تبلیغ داخلی


 |  ۷/ مرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴
  |   نظرات: ۲ نظر
693 نفر بازدید

بررسی روند تجهیز ورزشگاه‌ها با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان

پرسپولیس نیوز: روند تجهیز و استانداردسازی ورزشگاه‌ها با حضور معاون وزیر ورزش، رئیس فدراسیون فوتبال، مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی، رئیس سازمان لیگ و مدیران کل ورزش و جوانان استان مورد بررسی قرار گرفت.

به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، امروز جلسه‌ای با حضور محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی، حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران و مدیران کل ورزش و جوانان استان‌ها در وزارت ورزش برگزار شد.

در این نشست روند تجهیز و استانداردسازی ورزشگاه‌های فوتبال در لیگ برتر مورد بحث و بررسی قرار گرفت که مشخص شد پیشرفت‌های خوبی در روند تجهیز ورزشگاه‌ها صورت گرفته است.

لیگ برتر فوتبال در هجده دوره گذشته، طبق تقویم ارائه شده و به موقع آغاز شد اما در این فصل به دلیل الزامات ایجاد زیرساخت‌های مناسب جهت امنیت و ایمنی تماشاگران، مسابقات به تعویق افتاد بنابراین با توجه به انجام کار در ورزشگاه‌ها و ایجاد ساختارهایی که مد نظر بود به نظر می‌رسد در روزهای آتی تعدادی از باشگاه‌ها اتمام کار تجهیز ورزشگاه‌های خود را به این سازمان اعلام کنند، لذا چنانچه اکثریت باشگاه‌ها اتمام کار خود را اعلام نمایند، سازمان لیگ اقدام به شروع مسابقات خواهد کرد و باشگاه‌هایی که ورزشگاه‌های آنها آماده نیستند، باید در زمین بی‌طرف و بدون تماشاگر مسابقات خود را برگزار کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “بررسی روند تجهیز ورزشگاه‌ها با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان”

 1. Korosh گفت:

  ۰

  ۰

  میدونی مثل چی میمونه مثل این ک تو ۸ سال از خاب ک بیدار میشی ظهر ناهار نخوری بعد ۸ میگذره یهوووووووو یادت میوفته ک ناهار خوردن چیز قشنگو خوبیه بزار منم بخورم بابا اینا همش بازیه دارن وقت واس ی چیز دیگ جم میکنن

 2. ارتش سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  تا زمانی که حق پخش تلویزیونی رو ندن هیچ تیمی نبایذ بازی کنه


 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20978 بازدید

بازدید دیروز: 34276 بازدید

بازدید کل : 25520278 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر