پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۵۰
بالا داخلی سه
 |  ۳۱/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
  |   نظرات: بدون نظر
647 نفر بازدید

برنامه پرسپولیس در دبی مشخص شد

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس که شب گذشته وارد دبی شد، امروز اولین تمرین خود را در این شهر انجام خواهد داد،برنامه تیم فوتبال پرسپولیس تا بازگشت به تهران هم اعلام شد.

طبق برنامه اعلام شده، سرخپوشان شب گذشته به وقت محلی در ساعت ۲۲:۱۵ دقیقه وارد هتل محل اقامت خود شدند. امروز برای ساعت ۹:۳۰ دقیقه بیدار باش داشتند و سرو صبحانه و ناهار هم برای ساعت‌های ۱۰ و ۱۳ برنامه‌ریزی شد.

بازیکنان تمرین امروز را هم در ساعت ۱۹ انجام خواهند داد و شام در ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه سرو می‌شود.

برنامه صبحانه و ناهار در روز یکشنبه هم به شرح زیر خواهد بود و جلسه فنی برای آنالیز تیم حریف و تشریح مسائل فنی بازی در ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه روز یکشنبه انجام می‌شود. تمرین هم برای همان ساعت ۱۹ درخواست شده است که با توجه به کوتاه‌تر بودن زمان این تمرین، شام در ساعت ۲۱ خواهد بود. سرخپوشان روز بازی، تمرین سبکی در ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه دارند و ناهار را در ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه صرف می‌کنند.

پس از استراحت، عصرانه در ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه سرو می‌شود. جلسه فنی پیش از بازی برای تعیین ترکیب تیم در ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه صورت می‌گیرد. شام بعد از بازی در ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه تدارک دیده شده است.

ساعت بیدار باش تیم فوتبال پرسپولیس در روز صبح سه‌شنبه ۷:۳۰ دقیقه صبح خواهد بود. صبحانه برای ساعت ۸ و تمرین برای ساعت ۹:۳۰ دقیقه برنامه‌ریزی شده است.

بازیکنان ساعت ۱۲ روز سه‌شنبه با چمدان‌های آماده، ناهار را در ساعت ۱۲ صرف می‌کنند و ساعت ۱۲:۴۵ دقیقه هتل را به قصد فرودگاه ترک می‌کنند تا با پرواز ساعت ۱۵ به تهران باز گردند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 23505 بازدید

بازدید دیروز: 59115 بازدید

بازدید کل : 11274886 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر