یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۴:۰۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۲۳/ اردیبهشت/ ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۵
  |   نظرات: بدون نظر
126 نفر بازدید

برگزاری جلسه خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال/ سرخابی‌ها تا نیمه امسال باید تعیین تکلیف شوند

پرسپولیس نیوز: وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد تا نیمه امسال باید دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تعیین تکلیف شوند.

مسعود سلطانی فر در جلسه سرخابی های پایتخت اعلام کرد که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تا نیمه امسال باید به بخش خصوصی واگذار شوند.

سلطانی فر با تبین این موضوع که اهتمام دولت تدبیر و امید، هیات واگذاری، وزارت اقتصاد و دارایی، وزارت ورزش و جوانان واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی است، تاکید کرد نشستهای هم اندیشی تا دستیابی به نتیجه با حضور کارشناسان و مسوولان دو باشگاه سازمان خصوصی سازی و بورس تداوم خواهد یافت.

او در ادامه از پیگیری های کارشناسان در بورس، خصوصی سازی در خصوص ورود این باشگاه به بازار بورس قدردانی کرد و گفت: امیدوارم بتوانیم در سقف زمانی که در هیات عالی در تاریخ ۱۸ فروردین مشخص شده، بتوانیم همه اسناد و مدارک را برای ارائه دو باشگاه در بورس اوراق بهادار فراهم کنیم.

در ادامه شمس معاون خصوصی سازی نکاتی را برای سرعت بخشیدن به روند واگذاری دو باشگاه ارائه کرد و نکاتی را در خصوص افزایش وضعیت و تعیین تکلیف اماکن ورزشی دو باشگاه و افزایش سرمایه آنها ارائه کرد.

در این نشست نمایندگان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس توضیحاتی را در خصوص اقدامات انجام شده، ارائه کردند.

مهدی رسول پناه امروز سه‌شنبه بلافاصله پس از کنفرانس خبری مربوط به الحاقیه قرارداد کارگزار برند که در محل باشگاه انجام شد، راهی وزارت ورزش و جوانان گردید تا در نشستی مربوط به خصوصی‌سازی باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال تهران شرکت کند.

مهدی خواجوند مدیر امور حقوقی باشگاه نیز وی را برای شرکت در این جلسه همراهی کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 13078 بازدید

بازدید دیروز: 34357 بازدید

بازدید کل : 24439311 بازدید

افراد آنلاین: 5 نفر