سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱:۳۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۱۱/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۲
  |   نظرات: بدون نظر
1,595 نفر بازدید

برگزاری جلسه مدیرعامل و هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس

پرسپولیس نیوز: جلسه مدیرعامل و هیئت مدیره باشگاه برگزار شد.

در این جلسه که با حضور مدیرعامل و تمام اعضای هیئت مدیره برگزار ‌شد، محمدحسن انصاری‌فرد گزارشی از وضعیت تیم و نتایج خوب پرسپولیس ارائه و از زحمات کادر فنی و بازیکنان تقدیر کرد و نقش حمایت هواداران و پیشکسوتان را در کسب این نتایج مهم و بسیار موثری دانست.

انصاری‌فرد در این جلسه گفت که آقای گل‌محمدی و شاگردانش توانستند با کسب ۴ برد و یک مساوی مقابل مدعیان پرسپولیس را در شرایط بسیار خوب و ایده‌آلی قرار دهند و ادامه این روند می‌تواند به کسب قهرمانی ‌منجر شود.

مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد:
باشگاه برای مقابله با اتهام زنی‌ها شکایت‌هایی را به کمیته انضباطی خواهد فرستاد و جلوی این هجمه‌ها خواهد ایستاد.

انصاری‌فرد همچنین درباره بازی‌های لیگ قهرمانان و مسائل مربوط به لغو بازی‌های لیگ قهرمانان گزارشی را به هیئت مدیره ارائه کرد.

در این جلسه که تمامی اعضا حضور داشتند، رسول‌پناه، رئیس هیئت مدیره درباره مباحث اقتصادی و اسپانسرینگ باشگاه مباحثی را مطرح کرد. همچنین نبی، نایب رئیس هیئت مدیره و رغبتی و هاشمی نقطه نظرات خود را بیان و درباره تلاش برای درآمدزایی بیشتر و عبور باشگاه از چالش‌ها بحث و تبادل نظر کردند.

همچنین انصاری‌فرد گزارشی اجمالی از وضعیت پرونده‌های پرسپولیس در فیفا را ارائه کرد. در بخشی از جلسه هم یلوه، معاون اقتصادی و قدوسی مدیر روابط عمومی حضور یافتند و گزارش‌هایی را بنا به درخواست انصاری‌فرد به هیئت مدیره ارائه کردند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 23081 بازدید

بازدید دیروز: 32776 بازدید

بازدید کل : 24299251 بازدید

افراد آنلاین: 13 نفر