چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۹:۲۴
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۹/ مهر/ ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۳
  |   نظرات: بدون نظر
128 نفر بازدید

برگزاری جلسه کمیته مسابقات فیفا با حضور مهدی تاج

پرسپولیس نیوز: چهارمین جلسه کمیته برگزاری مسابقات فیفا با حضور رئیس فدراسیون فوتبال ایران برگزار شد.

چهارمین جلسه کمیته برگزاری مسابقات فیفا ساعت ۱۱ صبح امروز (دوشنبه) در حالی در مقر فیفا برگزار شد که مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران به عنوان عضو کمیته در این جلسه شرکت کرد.

در این جلسه ضمن بررسی اطلاعات و آمار مربوط به مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸، گزارش پیشرفت برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، گزارش برنامه‌ریزی‌های آغازین برای جام جهانی ۲۰۲۶ و  جام جهانی ۲۰۱۹ زنان به اطلاع حاضران رسانده شد.

همچنین پیرامون قوانین و مقررات بازاریابی و رسانه‌ای تورنمنت زیر ۱۷ سال جوانان، گزارش جام جهانی زنان ۲۰۱۸ اروگوئه، قوانین مسابقات جام باشگاه‌های جهان و برگزاری مسابقات بحث و تبادل نظر به عمل آمد.

برگزاری جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۱۹ و درخواست میزبانی و نحوه تخصیص سهمیه این دوره از مسابقات از دیگر موضوعات مورد بررسی در جلسه بود. همچنین حاضران در جلسه ابعاد مختلف مسابقات فوتبال المپیک ۲۰۲۰ و قوانین و مقررات مسابقات را نیز از موضوعات مهم برای آینده توصیف کردند. در این جلسه، رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران نیز نظرات و دیدگاه‌های خود درباره موضوعات ذکر شده و همچنین میزبانی جام جهانی فوتسال به اطلاع اعضا رساند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

تبلیغات


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

پیشنهاد

دعوت به همکاری

همکاری با پرسپولیس نیوز

آمار بازدید:

بازدید امروز: 39631 بازدید

بازدید دیروز: 79312 بازدید

بازدید کل : 82549306 بازدید

افراد آنلاین: 232 نفر