شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۵۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۲۸/ اردیبهشت/ ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۶
  |   نظرات: بدون نظر
569 نفر بازدید

برگزاری لیگ قهرمانان به صورت متمرکز مسابقات به بن بست رسید/ اعلام جزئیات فرمول جدید AFC

پرسپولیس نیوز: یک رسانه قطری از مخالفت اعضای کنفدراسیون فوتبال آسیا به برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز خبر داد.

نشریه «استاد الدوحه» قطر امروز در گزارشی به بن بست رسیدن پیشنهاد AFC برای برگزاری ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ به صورت متمرکز به میزبانی یک کشور خبر داد.

این رسانه قطری نوشت: پیشنهاد AFC برای برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با سیستم متمرکز به میزبانی یک کشور با مخالفت اعضا همراه شد. دلیل اصلی این مخالفت به توافق نرسیدن بر سر انتخاب کشور میزبان این مسابقات بود.

داتو، دبیرکل AFC پیش از این در مصاحبه ای اعلام کرد هنوز زمان و چگونگی برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا مشخص نیست. این اظهارات مسئول بلندپایه AFC تاکید می کند که پیشنهاد اول یعنی برگزاری بازی ها به صورت متمرکز از سوی اعضا رده شده است.

به همین خاطر کنفدراسیون فوتبال آسیا پیشنهاد جایگزینی ارائه کرد. در پیشنهاد جدید بازی های مرحله گروهی مثل گذشته به صورت رفت و برگشت با حفظ حق میزبانی برگزار می شود که روز گذشته نشریه «الریاضیه» عربستان از این پیشنهاد جدید خبر داده بود.

اما این رسانه قطری وارد جزئیات این پیشنهاد شد و اعلام کرد تمام مراحل حذفی به صورت تک بازی برگزار می شود. هر تیمی که در مرحله گروهی صدرنشین است و در بازی تیم دوم گروه دیگر بازی دارد، طبق سال های دور صدرنشین میزبان بازی خواهد بود.

همچنین این رسانه قطری خبر داد فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ به دلیل مسائل اسپانسری به صورت گذشته رفت و برگشت برگزار خواهد شد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 10508 بازدید

بازدید دیروز: 28816 بازدید

بازدید کل : 24186216 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر