جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۱۱/ آبان/ ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹
  |   نظرات: ۱۱ نظر
4,929 نفر بازدید

برگ برنده باشگاه پرسپولیس در پرونده شکایت بودیمیر چیست؟

پرسپولیس نیوز: باشگاه پرسپولیس برای مقابله با شکایت مهاجم سابق خود برگ برنده‌ای در اختیار دارد.

ماریو بودیمیر مهاجم سابق پرسپولیس به دلیل نگرفتن مطالباتش از این باشگاه شکایت کرد و خواستار دریافت کل مطالباتش و همچنین غرامت شده است.

بودیمیر باید ۲۶ هزار یورو از پرسپولیس دریافت می‌کرد اما در مدت زمان حضور در این تیم فقط ۲۵ هزار یورو گرفته و مدت زمان قرارداد این بازیکن هم ۱۸ ماهه بوده است.

اگر بودیمیر با سرخپوشان توافق نکند و شکایت خود را در فیفا و حتی در دادگاه CAS دنبال نماید این احتمال وجود دارد همچون شکایت مانوئل ژوزه سرمربی اسبق این تیم، غرامتی در حدود دو برابر مبلغ قرارداد از پرسپولیس دریافت کند که در این صورت احتمالا بودیمیر یک میلیون یورو طلب خواهد کرد. این مسئله ضرر مالی هنگفتی به پرسپولیس وارد خواهد کرد و مسئولان باشگاه در تلاش هستند که از روی دادن چنین اتفاقی جلوگیری کنند.

در این میان باشگاه پرسپولیس مدعی است که برگ برنده‌ای دارد و قصد دارند از این برگ برنده خود در دادگاه استفاده کنند.

مسئولان وقت باشگاه نامه‌ای به بودیمیر داده و از او خواسته بودند تا با مراجعه به تهران، رقم طلب خود را دریافت کند اما این بازیکن از این کار خودداری و برای گرفتن مطالباتش به فیفا شکایت کرد.

باشگاه پرسپولیس به دلیل پرداخت نکردن بیش از دو ماه از مطالبات بودیمیر تخلف انجام داده و این بازیکن کروات با استفاده از این قانون که اگر بازیکنی دو ماه حقوقش را نگیرد می‌تواند قراردادش را فسخ کند استفاده کرد، اما از آنجایی که مسئولان وقت باشگاه پرسپولیس به بودیمیر اعلام کردند برای گرفتن مطالباتش به تهران بیاید و او از این مسئله سرپیچی کرد، به همین خاطر مدیران این باشگاه امیدوار هستند بتوانند از حقوق خود دفاع کنند. این موضوعی است که باشگاه پرسپولیس نسبت به آن خوش‌بین است تا بتواند در این پرونده متحمل ضرر و زیان زیادی نشود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

11 Responses to “برگ برنده باشگاه پرسپولیس در پرونده شکایت بودیمیر چیست؟”

 1. Morteza گفت:

  ۰

  ۰

  عرب و برگ برنده؟؟؟؟؟؟
  مگه میشه اصلا؟؟؟

 2. دانیال گفت:

  ۰

  ۰

  تو کدوم دادگاه موفق شدید که این دومیش باشه!؟

 3. بهزاد گفت:

  ۰

  ۰

  اره آمادس بیا دوشنبه بگیر جوک قشنگی بودش فیفا برعلیه پرسپولیس رای میده و تمام

 4. amir1214 گفت:

  ۰

  ۰

  همیشه تو همین رویاها میمونیم و در آخر کللی پول به بازیکنا و مربیای خارجی میدیم.همیشه میگن، ی برگ برنده دارن. اما در آخر بازنده میشن

 5. ارتش سرخ دل گفت:

  ۰

  ۰

  پولش رو بدید تا بدبختمون نکرده نمیخواد برگ برنده رو کنید

 6. Sajad گفت:

  ۰

  ۰

  باشه!! عمراااااااااااااااااااااااا
  فکرکن یه پرونده برنده باشیم تو فیفا

 7. حسین ص(بهشهر) گفت:

  ۰

  ۰

  هرچند دوست نداریم باشگاه مون بازنده این جور پرونده ها شه ولی شکی نیست بازم بازنده این پرونده ما هستیم ،ولی تاکی میخواد این ضررهای هنگفت به باشگاه تموم شه معلوم نیست و حالا حالا ها باید بسازیم و بسوزیم و تقریبا تو تمامی دوران مدیریتی باشگاه مون تکرار شده و هیچ وقت هم درس نگرفتیم یا بهتره بگیم متاسفانه نخواستیم درس بگیریم

 8. فرامرز گفت:

  ۰

  ۰

  از این حرفها خیلی شنیدیم فقط خدا کنه ضررش مالی باشه تیم رو از کاپی لیگی جایی حذف نکنه

 9. علی گفت:

  ۰

  ۰

  واقعا اگه این چیزی که تحت عنوان برگ برنده گفته میشه توسط مشاوران حقوقی باشگاه بوده باشه یعنی باید به عقل اینها شک کرد. یعنی چی که نامه زدیم نیومده پولشو بگیره؟؟؟ عین آدم بشینید باهاشون توافق کنید مطمئن باشید فیفا حق رو به برانکو و بودیمیر میده. خدا لعنتت کنه عرب گند زدی به تیم

 10. پرسپولیس=غیرت گفت:

  ۰

  ۰

  من به پرونده های خارجی هیچ امید ندارم و مطمئنم دوباره شکست و پرداخت دوبله

 11. سلیمان گفت:

  ۰

  ۰

  خا ک بر سر ایرج عرب.ایرانیها در فیفا همیشه شکست خورده انداسپانسر مشترک پرسپولیس را نابود کردچه پولهایی که اسپانسر خرج شفر واسترتماچونی ودیاباته ووریا غفری نکرد.پولهای استقلال و شله زرد متعلق به پرسپولیس است این پواها اسپانسر خوردن ندارد..

آمار بازدید:

بازدید امروز: 5343 بازدید

بازدید دیروز: 28816 بازدید

بازدید کل : 24181051 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر