چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۷:۰۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۵/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳
  |   نظرات: ۱۵ نظر
2,391 نفر بازدید

بیانیه باشگاه پرسپولیس خطاب به مالک تراکتور؛ سعی کن در فوتبال کمتر صحبت کنی و بیشتر بیاموزی

پرسپولیس نیوز: باشگاه پرسپولیس در پاسخ به اظهارات غیر محترمانه و تفرقه برانگیز محمدرضا زنوزی که در یکی از برنامه‌های تلویزیونی اتفاق افتاد، واکنش نشان داد.

در این بیانیه آمده است؛

مطرح شدن مجدد برخی صحبتهای تفرقه برانگیز و غیرمحترمانه در یک برنامه تلویزیونی اگرچه نشانه روشنی بر ذهنیت خطرناک گوینده این جملات است اما وظیفه ما نصیحت و دعوت به احترام است.

جناب آقای زنوزی مالک محترم تراکتور و ماشین سازی

شب گذشته، در تریبونی که ظاهرا به عملکردش انتقاد دارید اما همواره در آن حاضر بوده‌اید، ادعاهای غیرواقعی و دلسردکننده خود را تکرار کردید و به تلاش خود به بی‌احترامی و حتی تحقیر ادامه دادید، در حالی‌که در شرایط بحرانی و سخت فعلی باید سعی می‌کردید از این فرصت استفاده کرده و دلها را به هم نزدیک کنید.

چندی پیش در متنی که از شما منتشر شده بود در پاسخ به حرفهای استاد حسین کلانی اسطوره بی بدیل فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس که از مشی و صحبتهای شما با آن کلاس خاص انتقاد کرده بود گفته بودید که از ایشان درس ادب و معرفت یاد گرفته اید اما در عمل ، کودکانه با استفاده از نام پیروزی به دنبال شکستن دل هوادارانی بودید که در نهایت حضور آنهاست که به صندلی‌های فوتبال وجاهت می ‌دهد.

امروز در مقابل رفتار تفرقه انگیز شما، ما خوشحالیم که کریم باقری اسطوره فوتبال آذربایجان را روی نیمکت خود داریم . ستاره بزرگ و بااخلاق و قابل احترامی که ضمن احترام به تیم بزرگ تراکتور، پرسپولیسی است مثل خیلی از هواداران ما در تبریز که البته شما اجازه نمی‌دهید برای تشویق تیم موردعلاقه شان به ورزشگاه بیایند. کاش این منش و آرامش را الگوی خود کنید که فوتبال عرصه دوستی و احترام است .

جناب زنوزی! برای یادآوری عرض می کنیم : نامی که شما سعی می کنید تحریفش کنید، حداقل دو دهه در همان تریبون “پیروزی ” خوانده شد اما این تماشاگر پرسپولیس بود که آن را در سکوها فریاد زد و حفظش کرد.این کیمیای باشگاه ماست. پس در این میدان گوی نزنید که عرض خود می ‌برید و زحمت ما می‌دارید.

و یک یادآوری دیگر … از گذشته نمی‌گوییم که شاید در فوتبال نبودید و به خاطر ندارید ، درباره امروزی حرف می ‌زنیم که برخلاف میل و تحمل شما پرسپولیس با اختلاف صدرنشین لیگ است و در آستانه چهارمین قهرمانی.اگر به خاطر داشته باشید پرسپولیس بازی رفت خود را در تبریز به تراکتور واگذار کرد وحتی از سپاهان و شهر خودرو هم شکست خورد.در آن روزها در پرسپولیس کسی بهانه نیاورد. پذیرفتیم و سخت کار کردیم اما سئوال اینجاست که چطور در آن روزها حرفی از مهندسی و به قول شما فساد سازمان یافته نبود؟

این فوتبال است آقای زنوزی.رشته‌ای که خوشبختانه کسی با حرف و وعده در آن قهرمان نشده. اگرچه شما در عرصه عمل انگار چاره‌ای جز تکرار اتهام‌های زشتی که تنها در توجیه ناکامی به زبان می‌آید ندارید.نکاتی که کمیته اخلاق و انضباطی در هر صورت باید پیگیر اثبات یا رد آن باشند و اگر عاری از حقیقت باشد، گوینده را وادار به عذرخواهی کنند.

*پرسپولیس امروز مدیون تلاش بازیکن باغیرت و بزرگ خود و کادرفنی بادرایت و ممتازی است که در اختیار دارد و البته موتور محرکه این موفقیت و صدرنشینی هم هوادارانی هستند که صاحبان اصلی تیم و مایه افتخار و غروراند.

کاش سعی کنید در فوتبال کمتر صحبت کنید و بیشتر ببینید و بیاموزید که شاید حق هواداران تیم‌تان بیش از اینی است که در دوره مالکیت شما برایشان رقم خورده است.

در پایان ، برای هموطنان عزیز در جای جای این خاک عزیز آرزوی سلامت کامل داریم. بیایید کنار هم باشیم و با هم از این بحران عبور کنیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

15 Responses to “بیانیه باشگاه پرسپولیس خطاب به مالک تراکتور؛ سعی کن در فوتبال کمتر صحبت کنی و بیشتر بیاموزی”

 1. سید محمد گفت:

  ۵

  ۰

  این آقایک سری اتهامهایی راواردکرده است که هم به وزارت وهم به فدراسیون وهم به داوران وهم به کل کشوروهمینطوربه پرسپولیس برمیگرده . بهترین راه اینه که قوه ی قضائیه بعنوان مدعی العموم این آقارابیارن شایدواقعا حق بااوباشه واسنادومدارکی داشته باشدبرای اثبات اتهاماتش دراین صورت اگرحقی دارد ثابت میشود وبه حق خودمیرسددرغیراینصورت بایدبااو برخوردشودتاتکرار نکندوتابرای دیگران درآینده نیزدرس عبرتی باشد وبدون جهت حرف کذب وبی اساس نزنندوجوجامعه رامتشنج نکنند . حرفهایواتهامات ایشان حداقل نیمی ازجامعه راعصبانی ومتاثرمیکندوجامعه رابه سمت دوقطبی شدن ومقابله وتشنج سوق میدهدلذابه نظرمن حق مردم است که قوه ی قضائیه دراین خصوص بی تفاوت نباشه

 2. علیرضا گفت:

  ۶

  ۰

  یه شعر میگم برای اینکه جواب این مرتیکه رو دیگه ندین
  سگی پای صحرا نشینی گزید
  به خشمی که زهرش زدندان چکید
  شب از درد بیچاره خوابش نبرد
  به خیل اندرش دختری بود خرد
  پدر را جفا کرد و تندی نمود
  که آخر تو را نیز دندان نبود
  پس از گریه مرد پراکنده روز
  بخندید کای دختر دلفروز
  ((محال است اگر تیغ بر سر خورد که دندان به پای سگ اندر برم))
  ((محال است اگر تیغ بر سر خورد که دندان به پای سگ اندر برم))
  ((محال است اگر تیغ بر سر خورد که دندان به پای سگ اندر برم))

 3. امیرمسعود [پرسپولیس،شکوه،تمدن،افتخار] گفت:

  ۱۰

  ۰

  مردک بی سواد بی شعور بگو پیروزی یا بگو پرسپولیس تو و امثال تو برای هوادار پرسپولیس کبیر پشیزی ارزش ندارید..شماهایی که با رانت و فساد به اینجا رسید،الان دلسوز فوتبال پاک و به قولی دایئه مهربان تر از مادر شدید.به قول استاد بزرگ کلانی که گفت هر کسی که مدرسه رفته باشد پرسپولیس را میشناسد..همین جواب برای شل مغزهایی مثل شما کافیست.شماها همان کسایی هستید که در دهه ۵۰،۶۰،۷۰ پرسپولیسی بودید…حتی رنگ پیراهن خود را به عشق و قدرت پرسپولیس آن زمان به رنگ قرمز انتخاب کردید نه رنگ تراکتور.چرا که در آن زمان تراکتور به رنگهای دیگر هم تولید میشد..به فکر ساخت تپه باشید و روی آنها تخم جام بکارید شاید برای افراد متوهمی مانند شما همین کفایت کند. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
  .
  .
  پاینده باد پرسپولیس کبیر ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  زنده باد هواداران ارتش سرخ ایران ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 4. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۸

  ۰

  اتفاقا اگر این توهمات مدیران تراکتوری در این سالها نبود و هواداران خود را فریب نمیدادند شاید امروز وضعیت بهتری برتیمشان حاکم بود.به این آقا بگین آقا تیمت دوم هم نیست که بامهندسی قهرمان نشده کمی تعقل هم بد نیست…هرچند دورافتخار و شادی نیم ساعته شما برای قهرمانی نیم دگر تا قرنها فراموش نخواهدشد….

 5. خدا مهندس واقعیست گفت:

  ۹

  ۰

  ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست
  عرض خود میبری و زحمت ما میدهی.

 6. پرسپولیس گفت:

  ۷

  ۰

  این کی هست؟ یکی نیست بیاد بگه این پولهارو که داره چطور و از کجا آورده که اینطوری چند ساله به باد داده بدون حتی یه قهرمانی
  متاسفانهکسی نیست به این بگه این همه سال که پرسپولیس جام نگرفت مگه در انحصار دولت نبود؟
  یکی هم به این و امثال این بفهمونه که پرسپولیس ریالی از دولت نمیگیره و نمیتونه بگیره که هیچ، خیلی از پولای اسپانسر و غیره پرسپولیس هم بهش نمیدن، البته اینا همش خاطر حقارت خود و تمیمیه که ساختن و باید با این حرفا سرپوش بزارن ردی بی لیاقتیشون جلوی هواداراشون.
  یکی نیست بگه بقول علی دایی هوادارتون آخر بازی بپرسین نمیدونن بازی چند چنده ((: اونقدر که دنبال یاشاسین و پرچم کشوارای دیگه و همه کار غیر از تماشا و لذت از دیدن فوتبالن
  یا حق

 7. فواد گفت:

  ۷

  ۰

  اهل بودن‌واصل بودن‌شرط ولازمه هرچیزیه.اصالت ووجهه خانوادگی وقومیتی وقتی نداشته باشی بگواصلامیلیاردریاتیلیاردهم باشی ولی بلدنیستی آدم باشی باشخصیت باشی.پول خوبه ولی نه برانااهلش.پول ب بعضیاشخصیت میده وبعضیاهم ک جنبه وظرفیتشوندارن رسوای عالم وآدمشون میکنه.پول داشته باشی ولی سوادحرف ز دن نداشته باشی پول داشته باشی ومث دوره گردارفتارکنی ومث این مالک تازه ب دوران رسیده کولی بازی دربیاری چ فایده.البته……البته اونم چ پولی پولی ک حق خودت نباشه وپول ی باشه ک حق ۸۰میلیون ایرانی دیگست وحق زن وبچه ی دیگرانه مسلمه ک آه ونفرین اونادامنتومیگیره وخودت بارفتاروکردارخودت چوب حراج ب شان وشخصیتت میزنی.اقای برای باج خورات محترم نه برای دیگرایرانیاتووامثال توبایدجواب حق خوری این ملت روپس بدی اون هم درزنده ای ونه مرده ای.توفکرکردی میتونی حق این ملت ۴۰میلیونی پرسپولیسی روبخوری یه لیوان آبم روش وبعدش هم هرچه ازدهن کثیف ونجست ک بایدروزی صدبارآب وگل بشه بیا دبیرون تحویل این ۴۰میلیون بدی…..نه خنضیرنه خوک نه این جوریانیست خداکس دیگست تاحق این ۴۰میلیونوازت نگیره وچنان بزنه پس کلت ول کنت نی.توبایدتقاص پس بدی تاقدرعافیت روبدونی وهیچوقت زبون گه مالیدتوالکی توحلق کثیفت ک ازش بوی خون میادنجنبونی…

 8. مسعود گفت:

  ۶

  ۰

  یه کسی باید جلوی اراجیف این مردک وطنفروش و پان ترکیسم رو بگیره !!مردک برو بدهی دوازده هزار میلیاردی بانکی ت رو که از حلقوم این ملت دزدیدی رو پس بده زر مفت نزن !!

 9. سیروس گفت:

  ۷

  ۰

  با سلام محضر مبارک هوادارن ارتش سرخ . مدیریت باشگاه ظاهرا عظمت پرسپولیس کبیرو درک نکردن ….چرا هر اشغالی بلند میشه در مورد پرسپولیس بزرگ حرف میزنه چرا کسی جواب این زگوزی اختلاسگر معتادو نمیده بخدا سکوت کنید شما هم خائن ب باشگاه هستین

 10. Mehdi1986 گفت:

  ۹

  ۰

  این آقا داره به کل فوتبال ایران تهمت میزنه بکشونیش دادگاه یا گفتشو ثابت کنه یا بره پشت میله های زندان

 11. Tu56 گفت:

  ۷

  ۰

  خواهشاً دوستان تمرکزشان رو پرونده های باز فیفا باشه که روز شمارش راه افتاده جواب امثال این رو که تهمت ناروا میزنم خدا داده و خواهد داد.

 12. Adel گفت:

  ۹

  ۰

  زنوزی پاره پاره ……………
  حق ملت رو خورده گردن کلفت شده . اصلا ما پیروزی هستیم ، مهم اینه که تو هیچ گهی نیستی .
  چهار واقعی نزدیک هست . چهارمین قهرمانی خیلی ک… سوزی داره

 13. ع.م گفت:

  ۸

  ۰

  کاش یک نفر توی این کشور پیدا می شد و افسار این الاغ رو توی آخورش می بست تا به جای کاه “گوه” نمی خورد. البته با احترام فراوان به ترک های آذری زبان عزبز کشورمون.

 14. سهام گفت:

  ۸

  ۰

  اگه کسی بی شعور تر از این آدم دیده معرفی کنه ماهم بشناسیم …چقد آدم باید بدبخت باشه تو آتش خوری بیش نیستی اگه قانون بود تو با اون مال دزدی ت همزمان صاحب دو باشگاه نبودی … دیگه خفه شو آشغال ادمین بچاپ

آمار بازدید:

بازدید امروز: 35356 بازدید

بازدید دیروز: 35670 بازدید

بازدید کل : 22448377 بازدید

افراد آنلاین: 21 نفر