چهارشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۹
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۹/ دی/ ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۸
  |   نظرات: ۱۷ نظر
4,176 نفر بازدید

بیانیه باشگاه پرسپولیس در ارتباط با حکم محرومیت برانکو ایوانکوویچ

پرسپولیس نیوز: باشگاه پرسپولیس به دنبال صدور حکم محرومیت برانکو ایوانکوویچ و در ادامه احکام دیگری که مرتبط با بازی سپاهان صادر شد بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است؛ قبل از هر چیز حق طبیعی خود می‌دانیم که حمایت باشگاه و خانواده بزرگ پرسپولیس، از آقای برانکو ایوانکوویچ را اعلام نماییم. همچنین این سوال را مطرح کنیم که به راستی چه اتفاقاتی روی می‌دهد تا یک مربی حرفه‌ای در این سطح با حسن اخلاق و منشی که در طول سال‌ها، همگان  به آن اذعان داشته اند، در چنین شرایطی قرار بگیرد؟!!
برگ‌هایی متعدد از تاریخ سال‌های اخیر فوتبال ایران را می‌توان ورق زد که بر مظلومیت پرسپولیس صحه می‌گذارد. به عنوان یک نمونه، در فصل ۹۵ – ۹۴ اگر اعتراض‌ها یک هفته زودتر به نتیجه می‌رسید، پرسپولیس قهرمان این رقابت‌ها بود و شاید عدم ادامه آن شرایط بغرنج فقط و فقط به خاطر درگذشت زنده یاد هادی نوروزی بود.
پرسپولیس در همین هفته‌های اخیر در حالی پرچمدار حمایت از جامعه داوری شد که به گواه نظر کارشناسان داوری در همین هفته‌ها نیز قربانی اشتباهات زیادی بوده‌ است.
پرسپولیس برای اینکه برنامه مسابقات لیگ انجام شود، با از خود گذشتگی، خواسته خارج از عرف، بازی در روزهای فیفا، را پذیرفت و با اراده آقای ایوانکوویچ وارد میدان شد. حال شاید این احکام انضباطی پی در پی، محرومیت‌ها و جریمه‌های بی‌امان، نتیجه همین رفتارصادقانه، صبورانه و فداکارانه پرسپولیس و آقای ایوانکوویچ در نقطه مقابل رفتارها و ادعاهای ناصواب دیگر باشگاهها باشد که متاسفانه شاهد واکنش نسبت به آنها نبوده‌ایم.
در دیدار با سپاهان شاهد بودیم از روز قبل مسابقه و در روز مسابقه چه شرایطی برای کاروان و تیم فوتبال پرسپولیس رقم خورد ، اما در نهایت جریمه و محرومیت برای تیم ما بود تا سپاهان تنها نباشد.
حالا هم به خاطر اظهاراتی که نیاز به یادآوری نیست و موجی که برعلیه پرسپولیس از سوی بعضی از تیم ها به راه انداخته شد، شاهد محرومیت سرمربی‌مان هستیم.
ما همانطور که می‌گوییم داوران ما سلامت هستند و اشتباهات مکرر آنها به ضرر پرسپولیس را به پای مسائل دیگر نمی‌نویسیم، می‌گوییم کمیته انضباطی هم تحت تاثیر عوامل بیرونی نیست، هر چند که برای بسیاری سوالات خود، جوابی پیدا نمی کنیم!!
همچنین یادآوری می‌کنیم که بسیاری از اظهار نظرها و اتهامات ناروایی که بعضی از مدیران باشگاهها و مربیان تیم های حریف در همین چند وقت اخیر، نسبت به پرسپولیس روا داشته‌اند و حتی فدراسیون فوتبال ایران، سازمان لیگ و جامعه داوری را به بسیاری مسائل متهم کرده‌اند از سوی مراجع انضباطی و اخلاقی بی پاسخ مانده است و تنها سرمربی ما محکوم شده است، به راستی چرا؟!
با اندک جستجویی، به انواع اظهارنظرهای افرادی بر می‌خوریم که مدعی بوده‌اند دست‌هایی برای موفقیت یک تیم خاص جریان دارد و امروز هر چند عملکرد سرخپوشان ایران غرور برانگیزتر از عملکرد همه تیم‌ها بوده است ولی می‌بینیم آنها که خود چنان ادعاهایی را مطرح می‌کنند بیشتر در حقشان لطف شده است و مورد عنایات خاصه قرار گرفته اند.
برای باشگاه، تیم، هوادارانمان و در کل خانواده بزرگ پرسپولیس آن چه این روزها جریان دارد از اشتباهات سهوی داوران تا این احکام پی در پی انضباطی، هرچند دردناک است اما اتفاق تازه و غافلگیر کننده‌ای نیست. ما آماده برخورد با همه این مسائل بوده‌ایم و از این رو تمام تلاش خود را خواهیم کرد که علاوه بر رقابتی که در زمین مسابقه وجود دارد، از عهده مواجهه با تمام این مسائل برآییم، همانطور که در چند سال اخیر نیز، چنین بوده است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

17 Responses to “بیانیه باشگاه پرسپولیس در ارتباط با حکم محرومیت برانکو ایوانکوویچ”

 1. sami گفت:

  ۰

  ۰

  لعنت بهشون برید فیفا شکایت کنید گل بگیرن در این فدراسیون مدیران بی عرضه

 2. شایان گفت:

  ۰

  ۰

  بهترین کاری که ما هواداران باید در مقابل ظلم های فدراسیون انجام بدهین این است که از تیم کی روش حمایت نکنیم . باور کنید برانکو را به خاطر این محروم کرده اند تا دل کی روش را شاد کنند , تیم ملی ما پرسپولیس است , فقط پرسپولیس , پس هشیار باشیم آگاهانه و یا نا آگاهانه برای دشمنان قسم خورده پرسپولیس دست تکان ندهیم و پرچم نلرزانیم.

 3. آریا گفت:

  ۰

  ۰

  قابل توجه مسئولین پرسپولیس : هر بازی پرسپولیس که جلال مرادی ناظر آن است همیشه یک ظلمی به پرسپولیس صورت می پذیرد . یک بار به دستور او دروازه بان ما اخراج شد , بار دیگر به دستور او دستیار برانکو اخراج شد و این بار هم به دستور او بوده که کمال اخراج شد و گر نه کمال حرکتی در شان اخراج شدن نداشت .

 4. Arsam گفت:

  ۰

  ۰

  کلا چند نفر یابوی بی شعور ریختن توی فدراسیون که کاریشم نمیشه کرد

 5. جواد گفت:

  ۰

  ۰

  وقتی مدیران فدراسیون تو زرد در می ایند و مثل اصفهانی ها جاشونو زرد می کنند و اسیر گروهبان قندلی و اراذل و اوباش ابی می شوند انگاه جای افراد مودب و تحصیل کرده و دانا را با اوباشگران سپاهان و فس فس های سوسول عوض می کنند. افبر این منطق. زنده باد برانکوی دانا

 6. ali گفت:

  ۰

  ۰

  تنها راه مقابله با دشمن قویتر کردن خود مونه اقای عرب یه مهاجم تاپ بخر هوادار دارین مشاهده میکنید دشمنای پرسپولیسو برا همین میگم باید گذشته رو فراموش کرد و بازیکنهای تاپمون دقتون کنید تاپمون باید برگردن نه همشون مهاجم خارجی منشا کافیه مگر اینکه بدیمش عجمان تیامو بگیریم

 7. ali گفت:

  ۰

  ۰

  تنها راه مقابله با دشمن قویتر کردن خود مونه اقای عرب یه مهاجم تاپ بخر هوادار دارین مشاهده میکنید دشمنای پرسپولیسو برا همین میگم باید گذشته رو فراموش کرد و بازیکنهای تاپمون دقتون کنید تاپمون باید برگردن نه همشون یکیش طارمیه مهاجم خارجی منشا کافیه مگر اینکه بدیمش عجمان تیامو بگیریم

 8. شایان گفت:

  ۰

  ۰

  همه میدانیم که مدیران این سرزمین ازنادان ترین افرادانتخاب می شوند , دلیلش هم این است که کسانی که مدیران را انتصاب میکنند از مدیران کودن تر هستند و برای اینکه زیر دستانشان از آنها طبعیت افراد بی عرضه ای مانند تاج , کفاشیان , حسن زاده کمیته انضباطی و دوستانش و کارکنان سازمان لیگ که همه میدانین ارزش صندلی ای که روی آن نشسته اند را ندارند .ما فقط از خداوند خواستاریم تا ریشه این کودن ها را از بیخ بخشکاند و مملکت ما به دست دانایان و اهلش بیافتد.

 9. علیرضا از رشت.پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  آقا یعنی چی که کمیته انضباطی برانکو رو محروم کنه بعد قلعه نویی و توهین بازیکنان خارجی سپاهان به تیم ما و سنگ نارنجک و بمب و شکستن شیشه اتوبوس و کتک زدن آدام همتی و غیره ….. !!!!!!!!! باشگاه باید موضع گیری شدیدی بکنه در این قضیه. باید تجدید نظر بشه برای رای محرومیت برانکو. هواداران نباید سکوت کنن.

 10. علیرضا گفت:

  ۰

  ۰

  مناسفانه باشگاه هیچ فراخوان غیر رسمی نمیدهد و با رئیس کانون هواداران که منتسب مراجع مافیایی و علیه منافع پرسپولیس عمل میکند و در برهه ای با کاپیتانهای پرسپولیس(سید جلال و ماهینی) هم بخاطر همین رفتار مشکل داشت نمیتونیم روی سکو ها به رفتار تبعیض آموزو ناجوانمردانه مسئولین فوتبال اعتراض کنیم.عجیب است هر چه رفتار ناپسند را که به رژیم سابق بنام طاغوت نسبت میدهند را یکجا در این چیدمان فدراسیون فوتبال میبینیم.

 11. Sohrab گفت:

  ۰

  ۰

  ای کاش اقای عرب هم همچون جناب گرشاسبی و یا حتی طاهری بجای انشا نوشتن و اتلاف وقت هنر جذب ستاره های داخلی مثل گوچی و طارمی داشتید بجای بازیکن خارجی نیمکت نشین که بعد از نیم فصل بدون بازی میره شکایت میکنه دوبرابر قراردادش باید پول هزینه کنید

 12. اسد. گفت:

  ۰

  ۰

  مظلومان تاریخ هیچگاه از یادها نمی روند… پرسپولیس ققنوسی ست ماندگار در تاریخ فوتبال آسیا.

 13. علیرضا از رشت.پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  لعنت به کمیته انضباطی. آخه مگه برانکو چی گفته که محروم بشه. همه ی مربی های لیگ به داوری اعتراض کردن. بعد افراد عوضی کمیته انضباطی فقط برانکو رو میبینین. خجالت بکشین عوضی ها. رای خودتونو برگردونین.

 14. نصیر گفت:

  ۰

  ۰

  فقط کافی بود متن سخنان قلعه نویی بعد بازی و نیز در رادیو ورزش رو با سخنان برانکو با هم منتشر می کردیم همه چیز کاملآ برای بیننده مشخص میشه

 15. آرش گفت:

  ۰

  ۰

  وای چقدر خشن! ترسیدن همه از این بیانیه.کمیته انضباطی که احکامش سهویه داورا هم که چند فصله کاملا ناخواسته علیه پرسپولیس سوت می زنن.فقط کافی بود ازشون معذرت خواهی هم می کردین.

 16. کوروش گفت:

  ۰

  ۰

  زنده باد برانکوی عزیز
  زنده بار پرسپولیس کبیر
  این زخم ها هیچوقت یه شیر رو از پا نمیندازه،بلکه قوی تر میکنه

 17. نصیر گفت:

  ۰

  ۰

  قلعه نویی و رحمتی رسما فغانی و کمیته داوران و فدراسیون فوتبال رو به تبانی و فساد متهم کردن برانکو محروم میشه!..هر چند مشکل اصلی باشگاه پرسپولیس موج سازی حدود ۱۰ رسانه هست که ۳ ساله هر نهادی رو تحت فشار قرار میدن بخصوص کمیته انضباتی رو و این نهاد بخصوص در برابر استقلال و تیم های تبریزی و شهرستانی به شدت منفعل رفتار می کنه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 23475 بازدید

بازدید دیروز: 52737 بازدید

بازدید کل : 20866062 بازدید

افراد آنلاین: 13 نفر