پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۶:۲۹
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: حواشی
 |  ۱۹/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۲
  |   نظرات: ۲۰ نظر
6,583 نفر بازدید

بیانیه شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس علیه اظهارات میناوند!

پرسپولیس نیوز : شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس نسبت به اظهارات میناوند بیانیه صادر کرد.

به نقل از سایت پیشکسوتان کهن پرسپولیس، شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس در واکنش به اظهارات عجیب مهرداد میناوند بیانیه‌ای را صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: «درست در مقطع حساسی که پرسپولیس به وحدت و یکپارچگی نیاز دارد و در شرایطی که حضور مدیرانی از خانواده پرسپولیس در هیات مدیره باشگاه، رابطه صمیمانه میان پیشکسوتان سرخ و مجموعه فعلی اداره کننده باشگاه را به بهترین شکل ممکن ارتقا بخشیده، عده‌ای ناجوانمردانه تلاش می‌کنند میان پیشکسوتان و هواداران و باشگاه فاصله بیاندازند و متاسفانه برخی اعضای خانواده هم که انگار با وجود پوشیدن پیراهن مقدس سرخ درک نکرده‌اند پرسپولیس یک خانواده است نه یک تیم، دانسته یا نادانسته با دشمنان مجموعه سرخ همراه می‌شوند.

مهرداد میناوند که همین حالا سر سفره پیشکسوتان پرسپولیس نشسته و ارج و قرب و احترامش را از برکت پوشیدن پیراهن پرسپولیس دارد، چگونه می‌تواند اعضای خانواده بزرگ پرسپولیس را خواهان ناکامی پرسپولیس معرفی کند؟ کدام پدری شکست بچه‌اش را به انتظار می‌نشیند که باور کنیم پیشکسوتان سرخ به عنوان پدر یا بزرگ‌تر این خانواده، منتظر شکست مجموعه فعلی هستند؟ کاش مهرداد میناوند فرق تیم و خانواده را می‌فهمید و اینگونه علیه بزرگ‌تر‌های خانواده حرف نمی‌زد و میان بزرگ و کوچک تفرقه نمی‌انداخت.

البته که هواداران پرسپولیس باهوش‌تر از این هستند که تحت تاثیر حرف‌های بدون منطق قرار بگیرند و بازیکنان پرسپولیس هم به چشم می‌بینند که چگونه پیشکسوتان پرسپولیس حامی و مشوق شان هستند و به این همه همت افتخار می‌کنند.

پیشکسوتان کهن پرسپولیس به حرف حامی باشگاه نبوده که با حرف حمایت هایش کمرنگ یا کم اثر شود.ما در عمل پشت پرسپولیس و برانکو و سرخپوشان ایستاده ایم. اما آنها که نان و نمک می‌خورند و نمکدان می‌شکنند، حرمت نان را که نگه نداشتند، لااقل حرمت پیراهن مقدس سرخ که می‌پوشیدند و هر چه دارند به برکت آن است را نگه دارند.»

گفتنی است مهرداد میناوند پس از شکست مقابل پاختاکور در واکنش به مصاحبه های برخی پیشکسوتان گفته بود با اطمینان می گویم خیلی از پیشکسوتان چشم دیدن برانکو را ندارند و می خواهند تیم زمین بخورد. به جرات می گویم بعضی ها نمی خواهند برانکو رکورد هتریک قهرمانی را بزند و حتی برخی از انها در پرسپولیس بازی هم نکرده اند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

20 Responses to “بیانیه شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس علیه اظهارات میناوند!”

 1. علیرضا گفت:

  ۰

  ۰

  میناوند را هم دوست داریم مثل بقیه پیشکسوتهای تیم.به جرات میگم به جز علی دایی همه پیشکسوتها عاشق خانوادگی پرسپولیس هستند و من شخصا به پرسپولیسی بودنم افتخار میکنم.بیچاره کیسه کشا که پیش کسوتشون فرهاد مجیدیو علی منصوریانه.

 2. فواد۶آتیشه گفت:

  ۰

  ۰

  خواهشادودستگی هاروبزاریم کنار.همه پیشکسوتاعشقن وپرسپولیسیای واقعی تودل ماجادارن

 3. نعيم گفت:

  ۰

  ۰

  احترام پیشکسوتا سرجاش،ولى آقاى میناوندهمیشه مثله یه هوادارپشته تیم بوده وحرفه حق زده ولى شماهاموقعى که داورا،سازمان لیگ ،کمیته انضباطى وغیره به پرسپولیس ظلم میکردن همیشه نقش خنثى داشتیدودارید ولى آقاى میناوندهمیشه باحرفاش پشته تیم وهوادارا بوده وساکت نمونده،وماازش ممنونیم وپشتشیم،آقایون فردابازیو فراموش نکنیداونایى که میتونن بیان اونایى هم که نمیتونن لطفابراى موفقیت تیم دعاکنن،متاسفانه هنوزخبلى ازبلیتافروش نرفته❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 4. حسام گفت:

  ۰

  ۰

  دوستان مراقب نظرهای سایت باشید از اونایی که برای میناوند که درمورد تعصبش به پرسپولیسه منفی میدن بدونید چقدر کیسه کش اینجاریخته!!!!

 5. Mahyar گفت:

  ۰

  ۰

  اتفاقا میناوند پرسپولیسی تر از همه ی اینهاست که فقط دنبال منفعت خودشون هستند مثلاً فنونی زاده کجاش از میناوند دلسوزتر هست یا درخشان که تیم نابود کرد یادش رفت مهاجمش چند کیلو اضافه وزن داشت حرف حق میناوند تلخ بود براشون و دیوار حاشا هم بلند مثل همیشه ما پشت برانکو و تیمش و میناوند هستیم و اینها دندون تیز نکنند

 6. حمید گفت:

  ۰

  ۰

  درودبر مهرداد میناوند عزیز امیدوارم بیشتر رسواشون کنید تا دستشون رو بشه واقعا میناوند در دفاع از پرسپولیس سنگ تمام گذاشته و همیشه مرد عمل بوده ایشون در رسوا کردن بدخواهان پرسپولیس تنهاست بایستی ما هوادارا پشتش باشیم

 7. 6قدیم گفت:

  ۰

  ۰

  آقای میناوندشماتعصبت برماپوشیده نیست ولی باورکن بعضی حرفهات درشأن یک پیشکسوت پرسپولیس نیست،چرابااطمینان میگی خیلی از پیشکسوتان می خواهند تیم زمین بخورد؟مگرازباطن اشخاص خبرداری؟آیاوقتی نایب قهرمان آسیابه این راحتی حذف میشه بایدبه به وچه چه میگفتن؟شماکامنتهای هواداران روببینید۹۹درصدشون انتقادتندبود،اینهاهم قطعاازسرتعصب اومدن نقاط ضعف تیم رو گفتن تابلکه تلنگری بشه واسه بازیهای بعد،اتفاقاهمشون ازبرانکوحمایت کردن وگفتن تیم قهرمان میشه.ازآقای میناوندوهمه پیشکسوتهای پرسپولیس خواهش میکنم تیم محبوب مارو دچاربیماری دوقطبی نکنیدوشنبه همه بریدورزشگاه واسه جشن قهرمانی.

 8. افسانه ۱۳دلاور گفت:

  ۰

  ۰

  مهرداد میناوند پرسپولیسی ترین پیشکسوت تاریخ کسی که بارها و بارها امتحانش رو پس داده و درمقابل ناعدالتیها و ظلمهایی که به پرسپولیس میشه فقط مهرداده که دفاع میکنه از حق پرسپولیس و هوادار و بارها از خودگذشتگی نشون داده و هیچگاه محافظه کار و نون به نرخ روز خور نبوده است امثال پروین کی و کجا در برابر این همه ناجوانمردی و احکام ظالمانه و کینه توزانه کمیته انصباطی و ناداوریها و مهندسی بازیهای لیگ به سود رقبا و رویکرد تبعیص امیز وزارت ورزش و دخالت سیاسیون به نفع رقبای بی همه چیز پرسپولیس اعتراص کردن؟؟؟؟قطعا هیچوقت چون فقط وفقط به منافع شخصی خودشون فکر میکنند ودر ظاهر سنگ پرسپولیس رو به سینه میزنند ولی میناوند ۱۰۰بار امتحانش رو پس داده و حتی اگه علط هم بگه من یکی چشم بسته تاییدش میکنم

 9. اررررتشششش سررررخ گفت:

  ۰

  ۰

  آقای پروین ک حیف از سلطان ک گذاشتن رو اسمت همین قدر بدون ک ن من همه ی طرفدارهای عاشق پرسپولیس اصلا و ابدا راضی نیستیم ک اون کاپ و جام های باشگاه بزرگ پرسپولیس رو گذاشتی تو خونت و نمیدی آقا چندبار بگیم چندبار گفتن اونارو برگردون ب باشگاه مطلق ب باشگاه بزرگ پرسپولیس ن تو خونه ی تو بقران ک حروم از گوشت سگ هم حرومتره .ادمین جان مادرت بچاپ

 10. علیرضا گفت:

  ۰

  ۰

  ای کاش تمام پیشکسوت های پرسپولیس مثل میناوند بودند. من که جز حمایت و حرف حق از مهرداد میناوند چیزی ندیدم.

 11. ALIREZA گفت:

  ۰

  ۰

  درود بر پیشکسوت واقعی باشگاه مهرداد میناوند عزیز

 12. وحید گفت:

  ۰

  ۰

  میناوند حرف راست گفته جواب دادن
  آقای پروین خجالت بکش همش میخخاد به هر روشی شده برگرده

 13. Morteza گفت:

  ۰

  ۰

  پرسپولیسی تر از مهرداد میناوند سراغ ندارم.

 14. محمد حسام گفت:

  ۰

  ۰

  مهرداد میناوند از افرادیه که هیچ وقت برای منافع شخصی منافع تیم رو تحت الشعاع قرار نداده!!! مهرداد میناوند برای پرسپولیسیا اثبات شده هست و مورد حمایت هواداراس!!! آقایانی که دلواپس هستید که پرسپولیس در مقطع حساسه که هست خودتون چرا تو این مقطع حساس بیانیه میدید.مراقب باشید که هواداران پرسپولیس در زمان برانکو اونقدر جاه طلب هستند که اجازه عرض اندام به بعضیا نمیدن!!!
  در صداقت و دلسوزی مهردا میناوند شکی نیست و اگه بخوام اسم ۵ نفر در تاریخ پرسپولیس به عنوان نماد تعصب بگم یکیش مهرداده….درود بر مهرداد میناوند و مهدوی کیا و داش کریم و علی آقا کریمی که سند پرسپولیسی بودنشون تو قلب هوادار حک شده!!!!

 15. ع.م. گفت:

  ۰

  ۰

  اگر واقعا پشتیبان پرسپولیس هستید، در این سه بازی باقیمانده لیگ و حذفی، به ورزشگاه بیایید و از تیم حمایت کنید. این از هزار حرف و سخن ارزشمندتر است. به امید قهرمانی پرسپولیس عزیزمان.

 16. Ss گفت:

  ۰

  ۰

  کاملا حق با مهرداد میناوند…..مطمینا هواداران میدون ن این پیشکسوتان ک همیشه انتقاد میکنند اما در بزنگاههای ناعدالتی در داوری ها و برنامه ریزی سازمان لیگ اثری از آنها برای دفاع از پرسپولیس نیست در اصل پیشکسوت نیستن امثال پروین…کاشانی…عربشاهی…درخشان…فقط فکر منافع خودشون…درود بر پیشکسوت واقعی میناوند…کریمی…مهدوی کیا….بریک…پیروانی و یحیی

 17. ایوب محمودی گفت:

  ۰

  ۰

  شما دیگه دستتون رو شده برا هوادار بهروز رهبری فرد هم همه حرفا رو زد دیگه الکی زور نزنین

 18. Fahim گفت:

  ۰

  ۰

  راست گفته دیگه تعدادی از پیشکسوتها دوست دارن پرسپولیس زمین بخوره این یه واقعیته

 19. Adel گفت:

  ۰

  ۰

  تمام حرفهای میناوند حرف حق و حرف دل هوادار هست . اتفاقا میناوند هم جزء همون هوادارانی هست که شما بهش میگید باهوش .

 20. حمید رضا پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  حق کاملا با مهرداد خان میناوند هست، کیه که ندونه این به اصطلاح پیشکسوت های باشگاه آرزوی شکست برانکو دارن، امیدوارم به زودی زود دستشون برای همه رو بشه، عشق است مهرداد میناوند و بهروز رهبری فرد

آمار بازدید:

بازدید امروز: 10469 بازدید

بازدید دیروز: 26609 بازدید

بازدید کل : 24345439 بازدید

افراد آنلاین: 5 نفر