چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۷:۵۴
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۰/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۹
  |   نظرات: ۱۳ نظر
3,834 نفر بازدید

بیانیه هیئت مدیره خائن پرسپولیس؛ مصاحبه‌های انصاری‌فرد فرافکنی بود/ او باید با تغییرات در باشگاه موافقت می‌کرد!

پرسپولیس نیوز: هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درخصوص مصاحبه انصاری‌فرد مدیرعامل مستعفی باشگاه بیانیه‌ای را صادر کرد.

هیئت مدیره باشگاه در واکنش به اتفاقات اخیر بیانیه‌ای منتشر کرد.

در این بیانیه آمده است:

با عنایت به مصاحبه آقای محمدحسن انصاری فرد در برنامه زنده تلویزیونی و اعلام استعفا از مدیریت باشگاه ضروری می‌داند توجه آقای انصاری فرد را به نکات ذیل معطوف دارد:

۱) در شهریور ماه با تصویب هیئت مدیره و با اعلام اینکه از همه شرایط و وضعیت باشگاه مطلع هستید قبول مسئولیت کردید و اظهار داشتید همه راهکارهای لازم برای پیشبرد امور را دارید در حالی که در شش ماه گذشته در مصاحبه‌ها فقط به مسئله مشکلات موجود و پیش رو و وعده‌های مکرر اکتفا کردید که همگی در راستای فرافکنی و مظلوم نمایی بود.

۲) در هیئت مدیره همه باشگاه‌ها و شرکت‌ها بحث‌های چالشی وجود دارد که لازمه ارتقا کیفی و بالا بردن سطح بهره وری است و محلی است برای بیان نظرات و اقناع دیگران و همانطور که مذاکرات انتصاب و تفویض اختیار در این جلسات صورت می‌پذیرد در صورت بروز مشکل یا تمایل به استعفا، باز هم باید در جلسات داخلی مطرح و به نتیجه گیری منتج شود نه اینکه به جای پاسخگویی به سوالات مطروحه، در رسانه‌ها مکررا حاضر شده و با بیان دلایل غیر مستند و غیر واقعی باعث تحریک احساسات هواداران شده و در پشت آنها پناه بگیرید.

۳) جناب آقای انصاری فرد ضرورت داشته و دارد در جلسه هیئت مدیره حاضر شده و جوابگوی تعهدات و سوالاتی باشید که بخشی از آن عبارتند از:

الف) در نیم فصل راساً نسبت به جذب بازیکنان خارجی اقدام نموده و علاوه بر کتمان جزئیات مدت و رقم قراردادها به توصیه‌های هیئت مدیره مبنی بر توجه به سوابق برخی بازیکنان توجهی نکردید که منجر به ترک تیم توسط بازیکن در شرایط حساس شد.

ب) برخی از فرصت‌های تبلیغاتی و درآمدزایی با قول و قرار شفاهی واگذار شد و وقتی صحبت از قرارداد پیش آمد و شرایط غیرقابل قبولی در آن وجود داشت که اصلا قابل پذیرش نبود، از زیر بار مسئولیت شانه خالی کردید و در نتیجه در حوزه اقتصادی باشگاه کسب و جذب درآمدهای پایدار را به زیان‌های انباشته تبدیل نمودید.

ج) قراردادهایی با برخی حامیان مالی منعقد کردید که تا امروز هیئت مدیره از جزئیات آن بی خبر است و فرصت‌های خوب درآمدزایی از دست رفته، که جبران آن در باقی مانده فصل بسیار سخت است و این مغایر وعده‌های شماست.

د) استقراض از اشخاص حقیقی و حقوقی و ارائه چک های تضمین (که غیرقانونی است) و ایجاد تعهدات در سر رسیدهایی که امکان تأدیه وجه وجود ندارد را جایگزین تحصیل درآمدهای پایدار، مشخص و پاک نمودید. در حالی که این مورد در حوزه اختیارات قانونی و مشروع مدیرعامل نبوده است. نمونه‌های بیشتری را می توان مثال زد اما به همین بسنده کرده و منتظریم در جلسه کارشناسی پاسخ‌ها را دریافت کنیم، بدیهی است تاکیدات هیئت مدیره جهت پیشبرد بهتر امور در چارچوب قوانین و مقررات جاری بوده و هست.

و اما سخنی با پیشکسوتان گرامی و هواداران دلسوز و وفادار خانواده بزرگ پرسپولیس

۱) به صراحت عرض می‌کنیم که هیچ یک از اعضای هیئت مدیره باشگاه در هیچ زمانی و به هیچ عنوان سخنی علیه پیشکسوتان و هواداران عزیز نداشته و شایعات منتشر شده ناشی از رفتار و حرکات ناجوانمردانه برخی از افراد سودجو بوده است و اصلا صحت نداشته و شدیدا تکذیب می‌گردد، بدیهی است بیان کنندگان و نشردهندگان اینگونه تهمت‌ها در مراجع قضایی باید پاسخگوی رفتار و گفتار غیرواقعی خود و خدشه دار نمودن اخلاق حرفه‌ای باشند.

۲) تغییرات محدود در بدنه باشگاه بنا به صلاح و منفعت باشگاه ضروری بوده ، شایسته بود مدیرعامل به جای اینکه خط قرمز خود را حضور یک فرد خاص بداند، همچون هیئت مدیره، صرفه و صلاح باشگاه و هواداران را خط قرمز خود می‌دانست.

۳) باشگاه پرسپولیس همیشه بزرگ بوده و بزرگ خواهد ماند و راه خود را خواهد رفت، همه کسانی که مسئولیت داشته با تمام وجود برای حفظ آرامش و بهبود وضعیت کوشا بوده و هستند و با استعانت از الطاف خداوند متعال و حمایت پیشکسوتان و هواداران دلسوز، وفادار و همیشه حاضر، پرسپولیس مشکلات را مرتفع و پرسپولیس قهرمان به سوی کسب جام‌های متعدد ادامه مسیر خواهد داد.

۴) انتظار می رود با حفظ آرامش، اخبار صحیح و به روز را از کلیه مجاری اطلاع رسانی رسمی باشگاه شامل اپلیکیشن، سایت و صفحه اینستاگرامی تعقیب کرده و اطمینان داشته باشید پرسپولیس از بحران‌ها و چالش های پیش رو به سلامت عبور خواهد کرد و باهم جشن‌های قهرمانی را تکرار می‌کنیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

13 Responses to “بیانیه هیئت مدیره خائن پرسپولیس؛ مصاحبه‌های انصاری‌فرد فرافکنی بود/ او باید با تغییرات در باشگاه موافقت می‌کرد!”

 1. بهروز گفت:

  ۰

  ۱

  دوستان همه داریدیکطرفه به قاضی میرید اولا تواروپا حالیشون نیست مدیرانشون غیرفوتبالی هستند لاپورتا وکیل بوده مدیرعامل بارسلونا چرا یک چیزی میشه ایرانیها بدون قضاوت به هیت مدیره تهمت میزنه چرانمیگید کالدرون چه مشکلی داشت انصاریفر دوستانشون فراریش دادند راست میگیداینجامینویسید مردانه بیاید ازاقای انصاریفرخواهش بکنید باهیت مدیره تویکی ازسالن بگیرند ۱۰۰نفرنماینده مردم بشیدحرفهادوطرفه بشنوید بعدش بیایداینجاقضاوت کنیدمن ۴۰ سالطرفداراین تیم هستم اقای برادران انصاریفراومدند چه کارمثبتی انجام دادند اینهمه اومدندرفتن فقط پرسپولیس مونده وباقری بهترین مدیریت طاهری گرشاسبی عرب بودن با۷قهرمانی نایب قهرمانی اسیا بدون بازیکن پس سری قضاوت نکنیدخواهشن

 2. ناصر گفت:

  ۴

  ۰

  من در مقابل این حجم وقاحت و دروغ واقعا حیرت زده ام
  شماها که بعضا فصل پیش هم بودید.اون وقتی که گذاشتید برانکو بره، اون وقتی که مذاکرات با برانکو در مقاطع مختلف به بن بست خورد. شماها دم از بدهی انباشته نزنید لطفا که حکم بودیمیر، زلاتکو و برانکو و بقیه دستیارا رو از شما داریم.
  شماهایی که از خرید استوکس گله دارید، استوکس لااقل تو دربی یه کار مثبت کرد، شاه ماهی شما آقای جونیور چی کار کرد؟ اوساگونا لااقل پاس می تونه بده. رو چند تا گل هم تاثیرگذار بوده. شماها حرف از خرید بازیکن نزنید.
  انصاری فرد چند ماهه داره می گه با بدهی های بالا روبرو خواهیم بود. یک بار شما رو مقصر جلوه نداده بود در حالی که تمام مشکلات ما از سال گذشته شروع شده. چطور تو زمان آقای گرشاسبی این حرفا نبود؟
  نیاز نیست انصاری فرد شما رو مقابل ما قرار بده، شما مدت هاست مقابل ما قرار گرفتید. اگر خیلی راست می گید، اگر خیلی اقتصاد بلد بودید، کالدرون رو شما نگه می داشتید. اون موقع انصاری فرد رو می ذاشتید کنار.
  ای کاش می فهمیدید که شما فقط نوکر و خدمتگذار تیم و هوادارا هستید و نیومدید اینجا که تو جیبتون پول بذارید. دنیایی که توش با یه مریضی آدم از بین می ره انقدر ارزش نداره

 3. افسانه ۱۳دلاور گفت:

  ۲۰

  ۱

  دقیقا ماموریتشون خیانت به پرسپولیس و نابودی پرسپولیسه تو بیانیه شون من دونکته که نشان از سوزش بی نهایت فیها خالدونشون هست رو ذکر میکنم که معلوم میشه حاج انصاریفرد چه جوری دستشون رو خونده و اونجاشونو سوزونده و ماهیت پلید و نکبت و پست این هیات مدیره دست نشانده سلطانیفرو میرسونه :
  ۱)قصیه سرمربیگری یحیی که ظاهرا اینا غافلگیر شدند و انصاریفرد با قرض گرفتن از اشخاص خارج از مجموعه این انتقال بزرگ رو عملی ساخته و این حقه بازها اچمز شدند و الان این مسئله رو دستاویز حمله به انصاریفرد قراردادند
  ۲)جذب استوکس و اوساگونا:این سارقین بعد از اینکه متوجه شدند مثل قضیه براندوئو دیگه نمیتونند لفت و لیس کرده و دلار ۱۴هزارتومانی به بدن بزنند خواستند از انصاریفرد انتقام بگیرند و دست بگذارند رو پاشنه اشیل تیم پرسپولیس که نداشتن مهاجم بود و خواستند اجازه ندند تو زمان نقل و انتقالات مهاجمی جذب بشه و اگه یادتون باشه تا روز اخر نقل و انتقالات هیچ بازیکنی نتونست پرسپولیس جذب کنه تا اینکه انصاریفرد در لحظات اخر با صفر ریال بودجه اوساگونا و سپس استوکس رو جذب کرد و اتش به جان این ها انداخت و نقشه های پلیدشون رو نقش بر اب کرد و منتظر فرصتی برای گرفتن انتقام از انصاریفرد دور از چشم هواداران بودند که کرونا و شرایط خاص کشور این فرصت رو بهشون داد اکنون وظیفه هواداران است که به صحنه اومده و اجازه ندند دوباره مثل تابستان این بی شرفها تیشه به ریشه پرسپولیس بزنند سکوت الان ما هواداران و حتی پیشکسوتان مساویست با چندسال ناکامی و خواری و خفت پرسپولیس خواهشا میدان رو برای اینها خالی نکنید

 4. پرچمت ما را کفن ای پرسپولیس کبیر گفت:

  ۲۷

  ۰

  هییت مدیره یی که بوی کباب اپلیکیشن و درامد میلیاردی به مشامش رسید
  اقایان هوادار نخاد هیچ اتفاقی نمیفته
  دست از سر پرسپولیس بردارید

 5. پرسپولیس=غیرت گفت:

  ۲۳

  ۰

  چرا این هیات مدیره هستند چرا غیر فوتبالی گورشان را گم نمیکنند چرا باید تیمی که سه دوره قهرمان و یک دوره نایب قهرمان و یک نایب قهرمان آسیا شد وحالا با ۱۰ امتیاز صدر جدول است به این روز افتاد علتش فقط وزیر و هیات مدیره هستند که اصلا از جنس فوتبال و پرسپولیس نیستند

 6. Hosein گفت:

  ۱۹

  ۰

  شماها مگه کار اقتصادی بلدین؟ خیلی بیشرفین- شما ها خیلی پررواین- خدایا چقد تزویر و ۲رنگی؟؟؟؟ خدایا اینا دیگه کین!!! نجاتمون بده- بیشرفا خب تیمو منحل کنین

 7. نعيم گفت:

  ۲۴

  ۰

  خفه شیدبابا،تاحالا جزحاشیه ودردسر براى باشگاه چى داشتید؟انصاریفردبایدباشه وایناهمشون گمشن برن

 8. دانیال گفت:

  ۱۹

  ۰

  طرفدارا اینا همش یه نقشه از پیش تعیین شده هست،
  تنها راه جذاب کردن لیگ کسر ۶ امتیاز از ماست.
  ببینید بعد از این داستان چجوری پول همه رو میدن.

 9. محمدی گفت:

  ۱۶

  ۱

  تنها مدیری که بعد از چند سال تمام قد در مقابل تهمت زنندگان و مخالفین پرسپولیس با صراحت ایستاد انصاریفرد و قدوسی و دوستانشونند. اقای وزیر چجور با ناز فتح الله زاده و ناز استقلالیها فورا اقدام میکنین و او را عضو هیات مدیره و مدیر کردبن اما با پرسپولیسیها جور دیگه رفتار میشه. انصاریفرد از مدیران ورزشی و پرسپولیسیه. آقای وزیر چرا جلوی هیات مدیره را نمیگیرین. اینهمه حاشیه برای چیه؟ وافعا هیات مدیره چه مشکلی را حل کرده اند؟ آقای وزیر بعد شش ماه چرا انصاریفرد را عضو هیات مدیره نکردین اما با استعفا و تهدید فتح الله زاده فوری مدیر عاملیش امضا شد؟!! وافعا میترسبن بهتون نسبت پرسپولیسی بدن با مساله چیز دیگره؟ کاش واقعا استقلالی بودین قطعا بیشتر به پرسپولیس کمک میکردین!! چون اون موقع شاید از ترس تهمت استقالی بودنت مجبور میشدی هوای پرسپولیس را داشته باشی. شایدم گزارشهای خلاف بهتون دادن و میدن! اقایی که در جلسات هیات مدیره شرکت نمبکرد چه اصراری به حفطشه؟!! در هر صورت یادت باشه هر مشکلی برا تیم پیش بیاد هواداران شما را مقصر اصلی میدونن

 10. پرسپولیس عشق ❤❤❤❤❤❤ گفت:

  ۱۷

  ۱

  این هیئت مدیره قصد نابودی پرسپولیس و البته پر کردن جیبشون دارن.
  دیدن انصاری فرد مدیر عامل شده جلو لفت و لیسشون گرفته و پرسپولیسو از نابودی و سقوط نجات داده.اینقد اذیتش کردن و چوب لا چرخش گزاشتن ک مجبورش کردن ک استعفا بده.هوادار الان باید بیاد تو صحنه و تمام قد پشت انصاری فرد دربیایم.
  هیئت مدیره خائن نمیخایم.استعفای دسته جمعی هیئت مدیره و بازگشت انصاری فرد و قدوسی
  اگر این شرایط همینجوری پیش بره مطمعنا از دست رفتن پوکر ،کسر امتیاز و محرومیت پنجره های نقل و انتقالات و نابودی پرسپولیس در پیشه.

 11. عاشق پرسپولیس گفت:

  ۸۹

  ۲

  هیچ کس حق نداره اقای انصاریفرد رو برکنار یا مجبور به استعفا کنه واقعا که یجا هم که مدیری لایق رو کار میاد چشم ندارن ببینن بهتره هیئت مدیره بیکفایت و بی لیاقت بره گورشو گم کنه جای شماها تو تیم بزرگ و مردمی پرسپولیس نیست برین اونجایی که لیاقتشو دارین

 12. پرسپولیس همیشه قهرمان گفت:

  ۰

  ۳۰

  دوست عزیز برای دهمین بار، با اسامی مختلف نظر ارسال نکنید

آمار بازدید:

بازدید امروز: 911 بازدید

بازدید دیروز: 36132 بازدید

بازدید کل : 22450064 بازدید

افراد آنلاین: 21 نفر