جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۷:۳۲
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: تيم ملي
 |  ۱۵/ فروردین/ ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
  |   نظرات: ۳ نظر
3,147 نفر بازدید

بیانیه کانون مربیان فوتبال ایران در خصوص صحبت های کی‌روش

پرسپولیس نیوز: کانون مربیان فوتبال ایران به صحبت های کی‌روش در مورد فوتبال ایران با انتشار بیانیه‌ای واکنش نشان داد.

حساسیت زمانی و دامن نزدن به حاشیه ها، دلیل و منطق کانون مربیان فوتبال در عدم موض ع گ یری ، در قبال توجیهاتی بود، که کی روش در خصوص نا آمادگی بازیکنان ملی حاضر در لیگ داخلی مان، طی هفته گذشته در رسانه ها عنوان نمودند.
اما بنظر می رسد کانون نمی تواند و نباید نقش دایه مهربان تر از مادر را داشته باشد ,چرا که متولیان و تصمیم گیرندگان فوتبال خود به این حاشیه ها بیشتر دامن می زنند و در واقع با نزدیک شدن روز امتحان ،فرار رو به جلو می کنند و از در و دیوار برای سبک شدن اتهامات وارده به عملکرد خود، شریک جرم می تراشند .
بنظر می رسد بیشتر از آنکه مباحث مطروحه جنبه فنی و منطقی داشته باشد ، آقای کی روش مفاهیمی غیر علمی و در سطح کوچه و بازار را در بوق و کرنای رسانه ها کرده اند ،شاید عده ای در این بلبشو گول خورده و بهانه ای بدست دهند ،تا بتوان ، نتایج احتمالی جام جهانی روسیه را بر گردن آنها بگذارند.
همگان خوب می دانند که مشکل اصلی تیم ملی مان در حال حاضر آمادگی جسمانی نیست ،و اگر هم باشد تا فرصت باقیمانده می توان ، این آمادگی را به حد مورد نیاز افزایش داد . در جام جهانی گذشته هم برگ برنده ما دوندگی بود، واین آمادگی در برگزاری سه اردو در افریقای جنوبی توسط کی روش کسب شد .
مشکل فوتبال ما ، مشکل امروز و دیروز و هفته و ماه و سال گذشته نیست ، رشد و توسعه فوتبال زمان بر است و متاسفانه ، حاکمان فوتبالی ،هفت و هشت ساله اخیر بخصوص شخص آقای کی روش ، علیرغم شناخت از این فرایند معیوب ،نتوانستند در اصلاح روند علمی و منطقی فوتبال قدم بر دارند، وپس از هر شکستی ، افرادی را بدون دلیل و پشتوانه منطقی ،مقصر جلوه دادند و به حکومت فوتبالی خود ادامه داده اند.
کانون مربیان فوتبال ،قبل از اقدام به فرافکنی محتمل از سوی کی روش ، در خصوص نتایج آتی جام جهانی مسکو ، جامعه مربیان فوتبال را در کسب نتایج ( اعم از پیروزی و یا شکست ) مبری دانسته و با توجه به زمان مفید باقی مانده تا مسابقات و با توجه به تصدی گری هفت ساله آقای کی روش ، ایشان را مسئول مستقیم خوب و بد عملکرد تیم ملی می داند.
هفت سال اتوریتی در انتخاب همکاران ، عزل و جابجایی آنان ، برگزاری اردوها ،تعطیلی لیگ های داخلی و انتخاب حریفان تمرینی ، همراهی همه رسانه های دیداری و شنیداری جایی برای بهانه گیری آقای کی روش باقی نمی گذارد.
مربیان فوتبال کشور علیرغم تمامی کاستی های موجود و در شرایط سخت و تنگناهای اقتصادی به ادامه کار خودمشغول هستند و ما حصل عملکردشان در مسابقات لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا با ارقام و آمار مشهود و محسوس است . امیدواریم علیرغم فرافکنی و توهین های زیاد سر مربی تیم ملی(کی روش) که جمیع نهادهای فوتبالی مان را شامل شده ، بخت و شانس یار تیم مان در جام جهانی باشد.چرا که پیروزی این تیم در نهایت بنفع فوتبال کشور و آرزوی هر ایرانی است .

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “بیانیه کانون مربیان فوتبال ایران در خصوص صحبت های کی‌روش”

 1. سیامک گفت:

  ۱۳

  ۱

  واقعا چقدر باید بخاطر اسم و رسم یک شخص اینقدر سرکوفت و تحقیر مربیان و بازیکنان کشور رو تحمل کرد؟ کی روش بجای کار و تمرین فقط درحال بیانیه و درگیری و… هست ، اگر یه مربی داخلی اینقدر به حاشیه میرفت و همه رو تحقیر میکرد یک شبه برکنارش میکردن ولی واقعا چرا ایقدر باید به این کی روش رو داد و تحملش کرد؟ که بریم جام جهانی بدون هافک فقط مثل دور قبل بدوییم دنبال توپ؟ دیگه کسی نمونده که بهش حرفی نزده باشه و امیدوار م بعضی از مربیا و پیشکسوتای بزرگمون دست از خود شیرینی و … ایشان بردارند و فدراسیون هر چه زودتر قبل از دیر شدن یه مربی بنام خوب خارجی بر ای تیم ملی بیارن.

 2. mani گفت:

  ۱

  ۱۱

  باز این حرف زدددد

 3. رسول گفت:

  ۲۲

  ۲

  بازم خوبه جواب کیروش دادید ، هفت ساله واسه کل فوتبال شده رئیس ، خسته شدیم از کیروش

آمار بازدید:

بازدید امروز: 27676 بازدید

بازدید دیروز: 63782 بازدید

بازدید کل : 2695447 بازدید

افراد آنلاین: 19 نفر