چهارشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۳۳
بالا داخلی سه
 |  ۲۴/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۰:۰۰
  |   نظرات: ۷ نظر
4,248 نفر بازدید

بیرانوند: داور گفت آفساید بودیمیر را نگرفتم و بروید حال کنید! / همه این لیگ را روی هم بگذارید السد و الدحیل نمی‌شوند

پرسپولیس نیوز : دروازه‌بان تیم پرسپولیس اظهارات جالبی را پیرامون اتفاقات رخ داده در جدال با فولاد بر زبان جاری ساخته است.

اتفاقات دیدار پرسپولیس – فولاد خوزستان جدا از نتیجه رقم خورده در میدان مسابقه، حواشی زیادی را به دنبال داشت و باعث شد تا نه تنها سعید فتاحی بلکه رضا کرمانشاهی که سابقه قضاوت‌های جنجالی او طی چند سال اخیر نزدیک به انگشتان دو دست می‌رسد، با واکنش تند پرسپولیسی‌ها مواجه شود.

گفتگوی علیرضا بیرانوند را در ادامه می‌خوانید:

*وقتی سعید فتاحی وارد اتوبوس شد چه اتفاقی بین تو و او رخ داد؟

قبل از اینکه به تونل ورزشگاه برسیم به من گفتند که بازی برگزار نمی‌شود. وقتی هم اتوبوس وارد تونل شد، سعید فتاحی نگذاشت تیم از اتوبوس خارج شود و گفت برق‌ها قطع شده، من هم به او گفتم که چرا راستش را به ما نمی‌گویید؟ من که می‌دانم بازی برگزار نمی‌شود. مگر می‌شود در روز روشن که مصرف برق پایین است، برق‌ها رفته باشد؟! من از این عصبانی بودم که نباید روی نیمکت ورزشگاه می‌نشستیم تا اجازه بدهند به رختکن برویم.

*چه کسی به تو گفت بازی برگزار نمی‌شود؟

یکی از کسانی که مسوول برگزاری بازی بود و از دوستان من، زنگ زد و گفت بازی برگزار نمی‌شود. اصلا همه‌مان شوکه شده بودیم. ما را روی نیمکت نشاندن و به ما می‌گویند منتظریم تا مجوز را صادر کنند. مگر می‌شود شب قبل از بازی جلسه هماهنگی برگزار کنند و از قبل‌تر روز بازی را اعلام کنند و آن وقت بگویند منتظر مجوز بازی هستیم؟!

*سعید فتاحی در مصاحبه‌ای اعلام کرده که با برانکو هماهنگ بوده است.

برانکو به فتاحی گفت یک ساعت و نیم قبل از بازی، طبق قانون باید در رختکن باشیم تا بازیکنان بتوانند لباس‌های‌شان را بپوشند و جلسه قبل از بازی را برگزار کنند اما آقای فتاحی کاری کرد که مجبور شدیم همه این کارها را ظرف نیم ساعت انجام بدهیم.

*تا حالا بیرانوند را اینگونه عصبانی ندیده بودیم که به سمت داور حمله‌ور شود!

به خاطر این عصبانی شدم که آقایان اعصاب همه ما را خراب کردند. من به کرمانشاهی اعتراض نکردم. داور پشت دروازه را برای چه گذاشته‌اند که خطاهای داخل ۱۸ قدم را که داور نمی‌بیند به او بگوید. به داور پشت دروازه گفتم اگر سردت است برو داخل یک کت بپوش، او هم گفت من به کرمانشاهی گفته‌ام که پنالتی نبوده اما خود کرمانشاهی گفت که خودم دیدم، شما چیزی نگویید. وقتی VAR نیست این داورها را گذاشته‌اند تا کمک کنند. داور کمک پرچم زده، کرمانشاهی به او می‌گوید پرچم را پایین بیاور، خودم دیدم.

*واقعا کرمانشاهی چنین حرف‌هایی زد؟

بله و همین مساله باعث شد که من عصبانی شوم. اگر کرمانشاهی خودش همه‌کاره است پس چرا برای او کمک گذاشته‌اند؟! آفساید بودیمیر را نگرفته و بعد به ما می‌گوید بروید کیف کنید، به شما حال دادم. آقای کرمانشاهی به ما حال نده، عدالت را اجرا کن!

*پنالتی میرزایی درست بود؟

پس من به شما چه می‌گویم؟! خود کمک‌داور پشت دروازه گفت پنالتی نبود. خود میرزایی هم قسم خورد که بازیکن ما به او نخورده که پنالتی شود! با همه اینها فقط یک جمله بگویم؛ همه این لیگ را روی هم بگذارید السد و الدوحیل نمی‌شوند. آنها را بردیم، اینها را هم می‌بریم و قهرمان می‌شویم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

7 Responses to “بیرانوند: داور گفت آفساید بودیمیر را نگرفتم و بروید حال کنید! / همه این لیگ را روی هم بگذارید السد و الدحیل نمی‌شوند”

 1. نصیر گفت:

  ۶

  ۱

  حیف که علی دایی نیست در پرسپولیس وگرنه می دونست با این کفتار چه کنه

 2. فرهاد گفت:

  ۲۵

  ۰

  وعده ی ما پنج شبه ،استادیوم آزادی !تا تونستم به عنوان یه هواداری که ۳۰ سال عاشقانه ،تیم محبوبم تشویق و دنبال کردم،در شبکه های اجتماعی پرسپولیسی هارو ترقیب به اومدن در استادیوم کنم !امیدوارم همه بییان،باید تکلیفمون رو با مافیای کثیف فوتبال ایران روشن کنیم ،فتاحی ،کیسه ،قلعه نویی ،شله زرد و سوراختور و فدراسیون نمیتونن جلوی هتریک قهرمانی مارو بگیرن َ!

 3. محمد گفت:

  ۲۳

  ۰

  اقای بیرانوند و مدیران باشگاه خواهشا تمام این حرفهایی که داور به بیرانوند گفته اگه راسته باید و حتما به مسئولان مربوطه گزارش کنن و کوتاه نیان تا محروم بشه و اینکارا درست بشه. یعنی چه که داور قانون رو اجرا نکنه و بعد هم بگه که مثلا افساید نگرفتم و به شما حال دادم. سلیقه ای که نیست . قانون باید درست پیاده بشه و داور طبق قانون هم از کمکها کمک بگیره والا این داورها باید محروم باشن.

 4. همیشه سرخ گفت:

  ۲۸

  ۰

  مرسی باغیرت /همه بسیج شدن از هتریک پرسپولیس در قهرمانی جلوگیری کنن ولی به لطف خدا و همت شما و طرفدارا بازم قهرمانیم….

 5. اسد. گفت:

  ۲۵

  ۰

  زنده باد پرسپولیس.

 6. نور قرمز گفت:

  ۲۹

  ۰

  آخی بیرو دمت گرم عجب حرفی زدی .(کل لیگ =السد الدوحیل ).ایشاالله که قهرمانیم .زنده باد پرسپولیس

 7. شیراز گفت:

  ۲۴

  ۱۴

  در این مواقع علی دایی رو میخواست باشه که یکی از فاسد های فوتبال رو از این لیگ حذف کنه ،،، واقعا که آقای دایی تو این قضیه جات خالی بود

آمار بازدید:

بازدید امروز: 45559 بازدید

بازدید دیروز: 65319 بازدید

بازدید کل : 9462239 بازدید

افراد آنلاین: 45 نفر