سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۳:۱۰
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۵/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹
  |   نظرات: يك نظر
97 نفر بازدید

تاج در مراسم معارفه رئیس جدید کمیته داوران: باید داوران بین‌المللی بیشتری تربیت کنیم

پرسپولیس نیوز: مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در مراسم معارفه رئیس کمیته داوران به نکاتی در خصوص داوری اشاره کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بعد از انتصاب هدایت ممبینی به عنوان رئیس جدید کمیته داوران در نشست هیئت رئیسه فدراسیون در بجنورد، نشست معارفه وی  با حضور مهدی تاج، ابراهیم شکوری، داود رفعتی و اعضای دپارتمان داوران ساعت ۱۲ امروز (شنبه) در سالن اجتماعات روابط عمومی فدراسیون برگزار شد.

مهدی تاج در نشست معارفه هدایت ممبینی به عنوان رئیس جدید کمیته داوران گفت: در ابتدا جا دارد از فریدون اصفهانیان که زحمات زیادی در کمیته داوران برای توسعه داوری کشور کشید، تشکر کنم. او در انجام تعهدات بسیار خوب عمل کرد و زحمات زیادی کشید.

وی ادامه داد: داوری ما در حال حاضر در آسیا و جهان برجسته است، اما امکان دارد اشتباهی انجام شود که در این صورت باید سعه صدر داشت تا در سایه آرامش مباحث پیش برود. داوری ضلع اصلی فوتبال محسوب می‌شود و همه کاملاً به آن آگاه هستیم.

رئیس فدراسیون خاطرنشان کرد: امیدوارم با برنامه‌های خوبی که کمیته و دپارتمان داوران در بحث‌های آموزش، ارتقای داوران و دوره‌های توجیهی دانش افزایی که وجود دارد، بتوانیم داوران بین‌المللی بیشتری را تربیت کنیم. همچنین باید فضا را به سمتی ببریم که داوران با آرامش بیشتری مسابقات را قضاوت کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “تاج در مراسم معارفه رئیس جدید کمیته داوران: باید داوران بین‌المللی بیشتری تربیت کنیم”

  1. علیرضا گفت:

    ۰

    ۰

    خدا را شکر که از شر اصفهانیان خلاص شدیم .امیدوارم وضعیت داوریها رو به بهبود بره چون قضیه سعه صدر نیست که آقای تاج گفتن.وقتی روند انتخاب داورها جوریه که به صورت سازمان یافته به نفع یک تیم پر مدعا (کیسه) سوت زده میشه و به ضرر تیم مردمی پرسپولیس این را نمیشه تحمل کرد.سال پیش در دربی برگشت یک پنالتی عجیب برای استقلال گرفتن که شکر خدا چیپ زدن تو تماشاچیا.ولی از اون غیر قابل باورتر پنالتی بود که برای سپاهان گرفتن.توپ سانتر شد و بیرانوند گرفت و داور خط نگهدار(کاظمی)به شکل کاملا مغرضانه به داور گفت که پنالتی اتفاق افتاده.چیزی که در حرکت آهسته مشخص بود زمینافتادن بازیکن سپاهان بود که اصلا نمیتونست پنالتی باشه.البته اونها هم پنالتی را زدن تو تماشاچیا بعد هم گفتن مهندسی شده بود که پرسپولیس را قهرمان کنند.اگه داوریها خوب باشه بازی زیباتر میشه و بازیکنای تکنیکی رشد میکنن و نتیجه اش میشه تماشای بازیهای زیبا و تماشاگر پسند.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 13128 بازدید

بازدید دیروز: 44360 بازدید

بازدید کل : 15494631 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر