جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۲۰
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۳/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۵
  |   نظرات: يك نظر
1,046 نفر بازدید

تاج: شرایط مالی پرسپولیس و استقلال خوب نیست

پرسپولیس نیوز: رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه وضعیت مالی فوتبال در کشور ما و شرایط تیم‌هایی مانند استقلال و پرسپولیس خوب نیست گفت: تیم‌های ما نمی‌توانند به راحتی سفر کنند و یا در اردوهای خارج از کشور هتل رزرو کنند.

مهدی تاج عصر امروز در آئین تجلیل از نخبگان فوتبالی استان کرمان با بیان اینکه کرمان زادگاه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی است اظهار داشت: از کرمان استعدادهای درخشانی در صحنه‌های بین‌المللی درخشیده است و کرمان را می‌توان به عنوان شهر وفاداری یاد کرد.

وی با اشاره به اینکه فوتبال کرمان جایگاه بسیار خوبی در کشور و در دنیا دارد عنوان کرد: در جاهایی که ایران در آن جایگاه دارد نقش کرمان هم در آن حس می‌شود که از آن جمله می‌توان به تیم فوتسال بانوان ایران اشاره کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه ایجاد یک باشگاه فوتبال یعنی تخریب یک زندان گفت: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری ورزش بهترین راه برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی و بهترین راه برای این است که جوانان ما سمت معضلات اجتماعی نروند.

وی با اشاره به اینکه وضعیت مالی فوتبال در کشور ما و شرایط تیم‌هایی مانند استقلال و پرسپولیس خوب نیست بیان کرد: تمام مخارج ما ارزی است و الان دیگر به راحتی تیم‌های ما نمی‌توانند سفر کنند و یا در اردوهای خارج از کشور هتل رزرو کنند.

تاج با بیان اینکه از نمایندگان مجلس خواستاریم که وضعیت اقتصادی کشور را حل کنند تا وضعیت اقتصادی فوتبال نیز حل شود گفت: اگر بتوان فوتبال را گسترش دهیم بسیاری از مشکلاتی که در حال حاضر در جامعه رواج دارند حل خواهد شد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “تاج: شرایط مالی پرسپولیس و استقلال خوب نیست”

  1. reza گفت:

    ۰

    ۰

    شرایط مردم بدبخت بوده شرایط کارمند دانشگاه خوبه.پول یامفت کارمند وشغل آزاد توجیب شماهاست نصدوم هم اگه بشید پول مفت وحرام میخورید.کیسه که ترلیاردی بازیکن گرفته است.به قطع فهمیدم داورها پول میگیرند ونتیجه بازی ها را تغییر میدهند.امروز حق فولاد وپارس خورده شد.تاج برو به شله زردت برس که ته دیگ نشه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20490 بازدید

بازدید دیروز: 61865 بازدید

بازدید کل : 4978366 بازدید

افراد آنلاین: 17 نفر