چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۷:۰۶
تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۳/ اردیبهشت/ ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰
  |   نظرات: ۲۴ نظر
632 نفر بازدید

تاج: طاهری نامه زده که منشا خارجی نیست/ او استنباط دیگری از قانون دارد

پرسپولیس نیوز : رئیس فدراسیون فوتبال گفت: معتقدم که تیم‌های ملی ما باید به مرحله بعدی صعود کنند و فقط قائل به صعود به جام جهانی نباشیم.
مهدی تاج در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی جوانان گفت: برای اولین بار می گویم خوشحال هستم. تیم ملی می خواست به بحرین برود با سختی زیاد مسئولیت آن را خودم پذیرفتم. تیم رفت و بعد از ۱۶ سال به جام جهانی رفت. الان هم جلسه ای داشتیم و معتقدم که تیم های ملی ما باید به مرحله بعدی صعود کنند و فقط قائل به صعود به جام جهانی نباشیم.

تاج ادامه داد: با ۴۵ میلیارد الان آقای آسیا هستیم و در ۵ رده تیم‌هایمان به جام جهانی صعود کردند و این یک رکورد است اما امیدوارم دیگر فقط به رفتن به جام جهانی اکتفا نکنیم و هدفمان صعود به مراحل بعدی باشد. حتی در این مورد با کی‌روش هم صحبت کردیم و می‌خواهیم فضایی فراهم کنیم تا تیم ملی به مرحله دوم صعود کند. این موضوع را هدف قرار می‌دهیم تا شاید بتوانیم.

وی تأکید کرد: واقعاً تیم ملی نوجوانان و حتی جوانان با کمترین امکانات به جام جهانی رفتند یا به طور مثال در رده باشگاهی تیمی مثل استقلال خوزستان اگر کمک نمی‌شد آمادگی حضور در آسیا را نداشت اما در حال حاضر سه تیم ما به مرحله بعدی صعود کرده و شرایط فوتبال ما خوب است، فقط باید کمک کرد تا پشتیبانی‌های لازم صورت گیرد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا بالاخره تیم‌های بدهکار می‌توانند بازیکن خارجی بگیرند یا خیر، گفت: در این خصوص سازمان لیگ و کمیته تعیین وضعیت بازیکنان مصوبه‌ای دارند که تیم‌های بدهکار نمی‌توانند بازیکن خارجی جذب کنند اما امروز طاهری نامه‌ای زده و اعلام کرده منشا خارجی نیست و جای دیگری قرارداد دارد و یا قبلاً در ایران بازی می‌کرده به نظر می‌رسد او استنباط دیگری از قانون دارد اما قانون برای همه یکسان است و همه باید به آن احترام بگذارند اگر روند فعلی ادامه پیدا کند شاید جلوی فعالیت تیم‌های ایرانی را بگیرند و این خوب نیست.

تاج یادآور شد: در هر صورت باید پرونده‌های بدهکاران را بست اما برخی می‌گویند مگر می‌شود اصلاً پرونده نداشت که ما هم در جواب می‌گوییم منظور فدراسیون فوتبال پرونده‌های حل نشده و باز است. در هر صورت نامه طاهری که اتفاقاً نامه مفصلی بوده و هست را برای کمیته تعیین وضعیت ارسال کردیم.

وی در مورد اردوی تیم ملی در اتریش و امارات گفت: تیم ملی فقط به اتریش می‌رود ضمن اینکه بعد از بازی با مونته‌نگرو این تیم به ایران برمی‌گردد تا برای ازبکستان آماده شود ضمن اینکه اگر در این بازی به جام جهانی صعود کنیم قصد داریم ویژه برنامه‌هایی داشته باشیم که یکی از آنها شاید حالا که وضعیت فوتبال خوب است تقدیر از همه رؤسای فدراسیون‌های گذشته که در حال حاضر در قید حیات هستند باشد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

تبلیغات

تبلیغات


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

24 Responses to “تاج: طاهری نامه زده که منشا خارجی نیست/ او استنباط دیگری از قانون دارد”

 1. داود6اتیشه پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  آقای تاج بخدا اگه وزرارت ورزش اجازه نده پرسپولیس بازیکن بگیره هوادارا فراخوان میدیم که هم تیم حضور تو لیگ برترا تحریم کنند هم هیچ هوادار پرسپولیس به ورزشگاه نیاد مخصوصا وقتی تیم ملی بازی داره اونوقت ببینید یک دهم ورزشگاهم پر نمیشه پس همه ی تلاشتون بکنید که پرسپولیس ی تیم قوی ببنده وفدراسیونم قرداد بازیکنای پرسپولیسا بدون هیچ عذر وبهونه ثبت کنه

 2. سلطان گفت:

  ۰

  ۰

  شما یه مشت عقده ای هستید که هدفتون نابودی پرسپولیس کبیر میباشد ولی کور خوانده اید ما تا پای جونمون از پرسپولیس کبیر حمایت میکنیم و قطره قطره خونمون رو به پای تیممون میریزیم

 3. قلبی به رنگ پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  ما به منشاء به عنوان مهاجم قاتل احتیاج داریم. طارمی باید سایه ی او بشه .علی پور هم ذخیره .مطمئن .دوم:این اقای تاج از قدرت گرفتن پرسپولیس میترسه میخواد استقلال و سپاهان .تراکتور هم بازیکن بگیرن.بخاطر همین داره سنگ اندازی میکنه .این وظیفه ی ما هوادارا هست که اگه تاج خواست دست از پا خطا کنه اونو سر جاش بنشونیم.هیچ کس و هیچ قدرتی بزگتر از پرسپولیس نیست

 4. پرسپولیس افسونگرآسیا گفت:

  ۰

  ۰

  جناب آقای تاج شما می فرمائید در هر صورت باید پرونده‌های بدهکاران را بست اما برخی می‌گویند مگر می‌شود اصلاً پرونده نداشت که ما هم در جواب می‌گوییم منظور فدراسیون فوتبال پرونده‌های حل نشده و باز است. درحقیقت پاسخی به اظهارات اولیه نداده اید اظهارات شما معنایش این است که یاپرونده داریم یا نداریم اگر نداشته باشیم که اصلا صحبتی نداریم ولی اگر پرونده داریم طبیعی است باید پرونده حل نشده وباز باشد قبول بفرمائید اظهارات صورت گرفته به هیچوجه محکمه پسند نیست

 5. سيروس گفت:

  ۰

  ۰

  فیفا تیم دوم پایتخت رو از نقل و انتقالات محروم کرده، نه پرسپولیس رو. اونوقت شماها شدین کاسه داغتر از آش؟!

 6. زهرا6666 گفت:

  ۰

  ۰

  این یه قانونه توی کشورما همیشه پول هست،اما هیچ وقت پول نیست!!!
  مث سامانه۳۰۹۰…معلوم نیست چی کجا میره..

 7. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  اینکه حرف نشد که چون تاج نمیذاره بازیکن خارجی بگیریم قید منشارو بزنیم. خب اونا هم همینو میخواند. باید از یه طرف همه مون در حد توانمون به باشگاه کمک کنیم تا مشکلات باشگاه حل بشه و از طرف دیگه به تاج فشار بیاریم دست از سر پرسپولیس برداره.

 8. Ali گفت:

  ۰

  ۰

  جناب اقای تاج و اون کمیته اخلاق که جدیدا بغیر از خالکوبی ظاهرا دغدغه های دیگری هم پیدا کردن! اخه این چه حرکت خنده داریه دارین انجام میدین؟؟!! از پارسال تا حالا این تیم کلی بدهی داده ۶میلیارد دیگه هم که باید بده دیگه چجوری یه تیم باید در راستای تسویه حساب حرکت کنه مثلا؟؟! عوض اینکه این تیمو حمایت کنین تا شاید بعد از بیست سال یه تیم ایرانی قهرمان اسیا بشه شدین دشمن فوتبال خودمون؟؟!! خجالت نمیکشین واقعا؟؟!! تیمای دیگه اسیایی بازیکنایی ده میلیون دلاری دارن حالا یه بازیکن ۳۰۰هزار دلاریم شما نمیبینین به ما؟؟!! فقط یک کلام بگم به خداوندی خدا قسم جرات دارین جلوی این قراداو بگیرین فقط تا سقف اون کمیته اخلاقو رو سرشون بیاریم پایین!!!!!!

 9. Ali گفت:

  ۰

  ۰

  دوستان اینا دارن مزه مزه میکنن ببینن اگه هوادار کوتاه اومد منشا رو بگیرن بدن به سپاهان بخدا اگه اگه ساکت بمونیم میکنن این کارو زود یه کمپین درست کنین ببینیم جراتشو دارن یا نه؟!!!

 10. لاو گفت:

  ۰

  ۰

  نه حق پخش میدن نه تبلیغات محیطی نه بلیط فروشی نه پول از وزارت ورزش یک اسپانسر هم که هست درست پول رو به باشگاه نمیده خب حالا باید چکار کرد هیچی انگار دست وپای یکیو ببندی بندازی تو دریا وبگی خودتو نجات بده آقای تاج تو چه رئیس فدراسیونی هستی تا الان اگه کمک طرفدارا و عاشقان پرسپولیس نبود تکلیف چی بود ک……..ر بشید درست پول باشگاه رو بدید تا اونام تسویه کنن اگه هم نه حرف بی……ود نزنید شورشو در آوردید دیگه

 11. Ali گفت:

  ۰

  ۰

  طاهری رو نباید تنهابذاریم!!!بایدبریم ازوزیر بخوایم دربرابراین این بی عدالتی وایسه!طاهری تنهانیست

 12. کیسه، از دسته سه چه خبر؟ گفت:

  ۰

  ۰

  هوادارای عزیز! اگه فقط یک میلیون نفر از ۴۰میلیون هوادار ارتش سرخ هرکدوم در ماه ۱۰ هزار تومن به باشگاه کمک کنن، میشه ماهی ۱۰ میلیارد تومن! اون وقت باشگاه میتونه درعرض ۳ ماه با ۳۰میلیارد تومن هم بدهیاشو صاف کنه و هم یه بخش از دستمزد بازیکنا رو بده. فقط یکم همت و ایثار برای عشقمون پرسپولیس لازمه. خواهش میکنم کمکهاتون رو قطع نکنید و اونایی که کمک نمیکنن از همین امروز شروع کنن. واسه سربلندی عشقمون پرسپولیس. پرسپولیس مظلوم غیر از ما هوادارا هیشکی رو نداره.

  • پرسپولیس بدون طاهری گفت:

   ۰

   ۰

   دوست عزیز به نظر من تاوقتی تو باشگاه شفافیت و صداقت نباشه و معلوم نباشه پولهای ورودی به کجامیره اصلا این نوع کمک نمیتونه مشکلات رو حل کنه
   الانم باوجود۳۰۹۰بازم ماهمه بازیکنانی که این ۲سال با مدیریت طاهری اومدند بدهکاریم و هرروز روی هم انباشته میشه
   من حاضرم ماهی ۲۴۰هزارتومان بدم جای ۲۴نفر به نیت هادی گل ولی میدونم بازم مشکلات حل نمیشه

  • سلطان گفت:

   ۰

   ۰

   کمک میکنیم ولی باید مشخص بشه این کمک ها کجا میره نشه مثل کمک های قبلی

 13. امیر گفت:

  ۰

  ۰

  چه قانون بیخودی…. چون یه تیم مدیران سابقش گند زدن باید جلو موفقیت مدیر جدیدیش که با تمام توان کار کرده گرفته بشه؟؟؟ نه باید هوادارا اتراض کنن.

 14. علی گفت:

  ۰

  ۰

  ادمین جان یه امکانی بزار تا نظ میزاریم همه ببینن من اول فکر کردم اینجوریه بعد فهمیدم فقط خودم میتونم ببینم تا تایید بشه

 15. ps hamid گفت:

  ۰

  ۰

  خب الان ما چیکار کنیم؟؟ خب سازمان لیگ باید بدهی های خودشو بهمون پرداخت کنه تاماهم پول بازیکناو مربی هارو بدیم.

 16. علی گفت:

  ۰

  ۰

  بچه ها خیلی میترسم این تاج نزاره منشا رو تیم ببینم خدایا خودت کمک کن

 17. حمید666 گفت:

  ۰

  ۰

  خخخخ ای طاهریه کلک . ایول

 18. یاسین گفت:

  ۰

  ۰

  اینا غلط بکنن بخوان با قانونای من دراوردی جلو خریدامونو بگیرن…

آمار بازدید:

بازدید امروز: 147134 بازدید

بازدید دیروز: 146949 بازدید

بازدید کل : 60303163 بازدید

افراد آنلاین: 505 نفر

advert