شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۹:۱۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۱۱/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
  |   نظرات: بدون نظر
1,358 نفر بازدید

تارتار: امیدوارم قهرمانی پرسپولیس قبل از آمدن به جم قطعی شود/ تمرکزم را به خاطر مسائل حاشیه‌ای از دست نمی‌دهم

مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم ابراز امیدواری کرد، قهرمانی تیم پرسپولیس در هجدهمین دوره لیگ برتر قبل از بازی این تیم با پارسی‌ها در هفته پایانی لیگ قطعی شود.

مهدی تارتار با اشاره به آخرین وضعیت تیم پارس جنوبی و حل نشدن مشکلات مالی این باشگاه گفت: وضعیت تیم از لحاظ مالی تغییر نکرده است و بچه‌ها همچنان این وضعیت را تحمل می‌کنند تا فصل تمام شود. در یکی دو سال گذشته هم بارها این قول داده شده که مشکلات حل می‌شوند، ولی مشکل اینجاست که وعده‌ها عملی نمی‌‌شوند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در ادامه افزود: بازیکنان و مربیان پارس در این مدت واقعاً سختی کشیدند و امیدوارم مسئولان به فکر حل مشکلات باشند. پارس جنوبی امید مردم جم است و آنها با نتایج خوب این تیم خوشحال می‌شوند و با شکست‌هایش غمگین. امیدوارم مشکلات تیم هر چه زودتر برطرف شود.

وی در مورد اینکه چک مسئولان باشگاه پارس جنوبی را به آنها پس داده است، تأکید کرد: من یک چک به اندازه ۵۰ درصد از مبلغ قراردادم را از باشگاه گرفته بودم. قرار بود به بازیکنان هم چک بدهند، ولی گویا مسئولان بانک گفته بودند که چک‌های بیرونی باید به بانک بیاید تا باشگاه یک دسته چک جدید بگیرد. من هم به خاطر بازیکنان این چک را پس دادم که البته کار بزرگی هم نکردم. لیاقت بچه‌ها بیشتر از این است.

تارتار در واکنش به صحبت‌های اخیر فرزاد حاتمی و اینکه چرا در فوتبال ایران هیچ وقت چنین حاشیه‌هایی از بین نمی‌روند، عنوان کرد: من هرگز تمرکزم را به خاطر مسائل حاشیه‌ای از دست نمی‌دهم و این مسائل را وکیلم پیگیری می‌کند. متأسفانه در فوتبال ما کار فرهنگی صورت نمی‌گیرد. در اکثر کشورهای دنیا، فوتبالیست‌ها از قشر ضعیف جامعه هستند و وقتی آنها در هر زمینه‌ای رشد می‌کنند، باید کار فرهنگی هم توسط باشگاه‌ها یا مربیان انجام شود. من شخصاً به کارهای اخلاقی بیشتر از کارهای فنی اهمیت می‌دهم و وقتی کار فرهنگی انجام نمی‌شود معمولاً چنین مسائلی هم ایجاد می‌شود.

سرمربی پارس جنوبی جم در مورد بازی هفته آخر تیمش با پرسپولیس و اینکه آیا آنها با تمام قدرت در این بازی شرکت خواهند کرد، تصریح کرد: تیم ما شانس قهرمانی ندارد به همین دلیل آرزوی من این است که پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شود. امیدوارم قهرمانی پرسپولیس قبل از بازی با پارس جنوبی و سفر این تیم به شهر جم قطعی شود. اگر سرنوشت قهرمانی به هفته آخر کشیده شود با تمام احترامی که برای همه پرسپولیسی‌ها قائل هستم، باید بگویم که این تیم روز سختی برابر پارس جنوبی خواهد داشت.

وی در خاتمه تصریح کرد: من وجدان کاری دارم و در مکتب باشگاه پرسپولیس و از افرادی مثل علی پروین این را یاد گرفتم که نان حلال به خانه‌ام ببرم. مطمئناً در آخرین بازی هم با قدرت و انگیزه بالا به میدان خواهیم رفت.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 16817 بازدید

بازدید دیروز: 28816 بازدید

بازدید کل : 24192525 بازدید

افراد آنلاین: 5 نفر